Forum
heii no jst bom tuki pisala eno zgodbico.

zdravo! sem rose rocket. stara sem 19 let. sem vampirka. tako kot vsi vampirji imam tudi jaz ljubljencka. ime mu je sky in je volk. crni volk. on je obenem tudi moj varuh. ima modre oci. imam tudi nadlezno cimro carlo. ona res obozuje one direction. se ena stvar.
S O V R A Z I M O N E D I R E C T I O N. zato ker res obozujem p!nk.enkrat sem dobila karto za njen koncert v istem casu ko je carla dobila vstopnico za koncert one direction. zamenjala je karto. od takrat sovrazim one direction.

jaz:

sky:

carla:

vsaj en next!!!!!
06. avgust 2013
next
06. avgust 2013
Kaj lahko pism s tabo ti pises za eno osebo js za drugo
07. avgust 2013
neeeeeext
07. avgust 2013
next
07. avgust 2013
next
08. avgust 2013
u125625
u125625
next
08. avgust 2013
next
09. avgust 2013
just✰belive✰ lahko pises z mano... ti si lahko carla
02. marec 2014
tacas pa nextam:
one way or another... me je ob 6:00 zbudila carlina budilka. a lahko prosim ze to ugasnes! sem se zadrla in ji vrgla blazino v glavo. rose daj no ti sploh nimas budilke mi je grozece odgovorila. ustala sem in odsla v kopalnico kjer sem imela zajterk (3 vrecke sveze krvi ki jih je nalovil sky) umila sem se in z carlo sva odsle k pouku moj urnik je bil tak:

1. ura: telovadba z varuhi
2. ura: umetnost grizenja
3. ura: krvne skupine
4. ura: vampirska olika
5. ura: lov v naravi
6. ura: lov v naravi

prva ura: ucitelj scooter: pozor dijaki! nekdo izmed vas bo dobil priloznost solati se na vampirski akademiji v angliji : londonu. vse obozevalke one d so dobesedno napadle ucitelja! seveda carla je bila prva.

cez dva dni : ucitelj scooter: pozor dijaki! dve srecnici jutri odpotujeta v london to sta:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
rose in carla!!!!

next?
02. marec 2014
neext!!!
02. marec 2014
next
02. marec 2014
Next
02. marec 2014
next
02. marec 2014
KKKAAAAJJJ? carla prijavla si me? to ti pa zamerim! in ze sem pokazala svoje zobe, sky pa se je nasrsil. tudi karlin varuh fast (lev) se je nasopiril. potem pa je prisel ucitelj in naju pomiril. rekel je: solanje je obvezno rose!se drugi teden gresta v anglijo pa ce vama je to prav ali pa ne! carla: meni je seveda prav samo tale nehvaleznica noce iti! vedela sem da je konec in da nemorem nic vec spremenit. tolazila sem se s tem da bom tam zagotovo srecala kaksnega cute tipcka! z carlo sva morali iti pakirat...
02. marec 2014
malo krajsi next... sorry
02. marec 2014
Next + malo malo dalse prosim
03. marec 2014
Next
04. marec 2014
next
04. marec 2014
u164801
u164801
ce unaa beka ne bo pisala dm lahka js CARLA?
05. marec 2014
next
05. marec 2014
wolf13
wolf13
next
07. marec 2014
u165758
u165758
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. marec 2014
nextt
21. april 2014
sorry ker takoooooooo dolgo nisem pisala...
carla kje je moj mobi? tukaj na postelji! ok... ucetelj je zapiskal na piščalko... carla, rose prosim pomirita se! cez 2 uri odpodujeta... vredu pripravljeni sva. odpeljali so naju na letališče... vav dobili sva zasebno letalo sem rekla! jaz in sky sva se namestila ib oknu carla in fast pa ob nama...
cez 4 ure smo prispeli v london... uf tukaj pa pripeka sem rekla ko se je iz moje kože začel viti rahel dim. zagledale sva avto z zatemnenimi stekli htro sva odšle vanj. noter naju je čakala ravnateljica šole...

se reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees opravičujem ker nisem nextala od zdaj naprej nextam vsak dan...
04. julij 2014
next
04. julij 2014
Next
04. julij 2014
Next
07. julij 2014
zamujata ucenki... mi je rekla ravnateljica in naju strogo pogledala

potem smo se odpeljali do sole LONDONSKA AKADEMIJA ZA VAMPIRSKO IN VOLKODLAKSKO MLADINO. vem ful cudno ime... cakaj VOLKODLAKI!? ravnateljica kaj se dogaja? vama nisem povedala? tukaj se solajo tudi volkodlaki...
ko smo prišli skozi ogrado za smrtnike ( nevidnostni obroč ) ki je naredila akademijo nevidno se nam je pred nos zapeljala dooooooolga črna limuzina. ven je stopilo 5 fantov...
09. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg