Forum
živjo sem lia,in obožujem pisanje zgodbic .
imam zelo rada živali in pisala bom zgodbo o volkodlakinji, za katero nihče ne ve kaj je
je posvojena in skrivnostna nima veliko prijateljev..a v njenem življenju se zgodi marsi kaj...................
tri next pliss
27. november 2014
Next
27. november 2014
ok
ja no sm mary stara sm 16 ,posvojena.Moj oče je miljoner(kar mi gre ful naživce ker ga vsi poznajo),mama pa je računovodkinja.Imam sestro in 2 brata dvojčka, seveda niso moje krvi,sem edina posvojena v družini in sm wolf blood,nihče neve za to.Ravnokar smo se preselili v pariz, in seveda oče je kupil gromozansko hišo.Bila je sobota in ura je bila 6.00,na kar začutim da nekaj sedi na meni.Hitro pogledam kaj je nato pa se spomnem da je to moj kuža na kar pa se iz dnevne čuje krik:MARRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja se zaderem nazaj.Klicala me je sestra .Kako se že vklopi tv.....Oh ne no ura 6.00 mina!
27. november 2014

jaz
27. november 2014

brata
27. november 2014

sestrica
27. november 2014

hiša
27. november 2014

pes
27. november 2014
nnneeext
27. november 2014
upam da vam je bil uvod ušeč ker začenjam z zgodbo
----------------
OH NEEE!ponedeljek,nova šola UMRLA BOM sm se drla bo celi hiši . Eden od bratov(oba sta leto starejša)je cel paničen prtekel v mojo sobo.Kaj je narobe je rekel.Jaz sem cela obupana ležala na tleh in moja psička me je gledala po strani.Saj bo vredu se je spodaj začul krik mame spoznala boš nove prijatelje.Sedaj pa pridi na zajtrk.Še malo zaspana sem se privlekla po dolgih stopnicah(zato sovražim velike hiše)...........V šoli smo imeli prvo uro biologijo, mama nas je pripeljala prej zato sem bila prva v razredu.Ko sem vstopila v razred pa me je zabolelo v srcu.Pred mano je stal velik nagačen volk, takoj ko sem ga pogledala v oči sem vedela da ni navaden volk saj je imel tisto rumeno iskrico, ki jo imamo vsi wolf bloody.Kot da mi že takrat ni bilo dovolj je v tistem trenutku zazvonilo.Prek mene se je urinilo vsaj 20 učencov in vsi so se takoj usedli le eno mesto je ostalo prazno nasproti najbolj lušnega fanta na šoli.A za mano je sedela jasmina najpopularnejša na šoli.Grdo me je gledala a nisem imela pojma zakaj.Po koncu ure me je fant pozdravil.zdravo ime mi je maj menk vidim da nenehno strimiš v tistega volka, je kaj narobe? zardela sem in rekla ne nič .zraven sem si mislila ali kaj ve zakaj me tako gleda mu naj povem resnico-umrla bom!)----------------------------nadeljevanje po 3 next
28. november 2014
maj:

jasmina_:

mama

28. november 2014
pa še mnjenje plis če vam je vsec da vem ce pisem naprej
28. november 2014
ok ku mam čas bom pisala naprej
--------------------------------------------------------------
js sm marry se mu počasi predstavim.Vidim da si nova mi reče, ja sm res ja mu odgovorim,videl sem da ti gre biologija dobro ker meni nikakor ne gre bi mi jo lahko razložila?seveda a ne sprašuj me za nemščino ta mi nikakor ne gre.Uredu se dobima danes pri meni doma ,tu je moja številka,zardela sm in si mislila to ne more biti res,odgovorim pa mu seveda.Ko sem stopila iz razreda me je jasmina zgrabila za ovratnik na moji srajci rekočamo dotakni se ga ko stopi pred mene maj jasmina pusti jo nič ni naredila .ko idide prestrašena odiddem na malico.v jedilnici pa se zaletim v neko mijo zelo prijazna punca.hitim se ji opravičevati a ona reče da jevse uredu kako ti je ime me uprasa odgovorim da marry lepo ime imaš jutri kaj časa me vprasa seveda kdaj ob stirih uredu se dobima pred solo.Po pouku sem hitro poklicala maja.Rekel je da lahko pridem in da njegovih starsev itak ni doma tk da jih ne rabi sprasevat.zmenila sva se da pridem čez pol ure.hitro sm se lepo oblekla uzela najlepšo torbo in hitro dala zvezke not.odhitela sm na avtobus ker se nisem hotela peljati z očetovo limuzino.
28. november 2014
ups čakte tu je naprej
-------------------------------------
28. november 2014
pisem
28. november 2014
ko sm prisla k njemu sta me najprej pricakala dva psicka ki sta kar skocila name hitro je pritekel dol moni nopi nehajta! oprosti ,saj je uredu obožujem pse,no potem sva ista mi je rekel.odšla sva v njegovo sobo ki je imela čudovit pogled na gorovje in gozd.postala sm živčna in opazila da sem se začela spreminjati žile na rokah so postale vse bolj vidne in dobila sem rumene oči! oh ne sem si mislila na kar me je prijel za boke in sem se pomirila.Kaj če bi dala knjige malo na stran mi je rekel,skoraj sem se stopila pogledal me je v oči ki so bile zdaj že modre in me poljubil to je bil moj prvi poljub.vprasal me je ce bi prespala in sem hitro stekla poklicat mamo v kopalnico.a ko sem tipkala št.sem postala živčna .zaklicala sem mu da bom malo dlje tukaj ''ker se mi ne javi''.in že v tistem trenutku sem bila volk hvala bogu da je bila kratka preobrazba in sem bila za 5 min že zunaj dovoli sem mu stekla povedat----------------------------------kaj bo ko bo prespala pri maju boste izvedeli po 3 nextih
28. november 2014
moni in nopi:

28. november 2014
ko sva se poljubila:

28. november 2014
mija:

28. november 2014
next
28. november 2014
tnx delte se naprej
28. november 2014
next
28. november 2014
tnx
28. november 2014
np
28. november 2014
hvala usm bralcem
28. november 2014
nnnneeeexxt
28. november 2014
ok sam 15 min mi dejte pa bom začela pisat
28. november 2014
ok
28. november 2014
seveda tito noč nisma nič spala ko sm ga učila biologijo me je malo ščipal nato pa je rekel kaj če bi jaz tebe učil nemščino sem pravi talent uprašal me jeder würde mein Mädchen sein(ali bi bila moja punca)............nekaj časa sem mislila nato pa sem se spolnila in odgovorila:ja.nato sva se strastno poljubila in slekel mi je majico---------------------------------------------------------------------------zjutraj je bila sobota dopoldan sem preživela pri njemu ob štirih pa prišla pred šolo ker sma bile z mijo dogovorjeni.Najprej sma se spoznali in se dolgo pogovarjali.nakoncu sem ji rekla veš tisti maj ja vem bivši od jasmine.....no hodma,ommmmmmmmgggg je zakričala veš kaka prednost je to.Tako sma se družili še več mesecov in postali BFF.a nakoncu sem ji povedala da sem volkodlak ,tako dobro sm se počutila končno sem ji povedala,sprva je mislila da se hecam ko pa me je enkrat videla spremeniti se mi je verjela ni se ustrašila ker je vedela da ji nebom nič naredila.
nadaljevanje po 5 nextov
28. november 2014
nnnnneeeexxxt
28. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg