Forum
u141148
u141148

Depression.
Najbolj me potre to, da vidm kuko ljudje grejo mimo druzga brez nasmeha, brez pogleda. Ljudje so drug drugemu odveč. Drug z drugemu ne govorijo, razen da jih zajebavajo in zmerjajo. Noben ne najde lepe besede za drugega. Če kdo reče kej nesramnega si užaljen. Če reče neki prijaznega, postaneš sumičav, da te ne zajebava. Nimamo več zaupanja drug v drugega. Torej drug z drugim govorijo nesramno.Ne sprejemajo se med sabo, postanejo osamljeni in zamišljeni in žalostni. To privede do depresije. Js sm jo mela v 8 razredu (november-marec) ampak ne bom nakladala o temu. People sre rude, world is desaster and my life is a shit. Preprosto tu js nimam nikomur za zaupat. Komu sem naprimer povedala da se režem? Mami je vidla ureznine (na zgornji strani roke) pa sm ji rekla da me je moj maček opraskal. Ja ne morem ji povedat, ker me ne sprejema tako kot sem. Tega nisem povedala tut Lari. ker sem ji obljubila da se ne bom rezala. pa sem se. Zato me je 1. sram ker sm se ampak mi ni žou 2. Nočem jo prizadet ker sem prelomila obljubo.;c Bojim se sveta, ljudi, najbolj pa se bojim sebe. Da si bom enkrat v mojem navalu žalosti kej nrdila. K sm se prvič urezala sem k moji koži proslonila britvico in čakala. Da bom dobila pogum. Sama seb sem govorila kar sama o sebi mislm. Grda,debela, čudna bedna kura, prasica... Da me noben ne mara. Pol sm najprej ureznino nrdila čis na mal. Pol pa še eno. Pa še eno. U 2 urezat se, ni blo težko. Samo u vsej žalosti sem uzela škarje. Samo svet se je ustavu, čutila sem samo kako gre bolečina vn. Ampak zdej, je šlo iz mene vn še use veselje, vs smeh, vs živlene. Učitli me nadirajo kaj je z mano, da sm slaba za 6 razred klavirja, pa sploh nevejo. Učitlca sploh neve. Samo rane so zmeri globje. K začutm bolečino vzamem v roke britvico, škarje, karkol. In samo pustim. Ja. to temo sem začela s temu, kako se ljudje sprejemajo. Da v svetu ni topline. Problem je v tem, da jes rabim to toplino. Iščem jo, pa ne pride. Samo lupina sem. Ni mi mar za ocene, šolo, prijatle. Nobenga. Mislm samo na bolečino. Pa neupam svetu pokazat. ker potem te obtožujejo, da iščeš pozornost. Ampak js je ne. Js iščem srečo.toplino.Smeh. Ostala sem sama. Lah se zahvalm tistim, ki se ubadajo z mano: Lari,Maši,Leni, Anji in ostalim. Velik, ne ogromn mi pomen to, da mi napišete da sm dobra pisatelca. Sicer dvomim da govorite resnico, ampak dan mi polepša kljub temu.<3 Hvala vam:*

P.S: Ljudje bi mogl manj bult v svoje iPhone in začeti gledat okoli sebe pa skrbet za ljudi, ne pa zato, da majo sovolj lajkov ;s-by me;$<3

05. oktober 2013
u152214
u152214
next
05. oktober 2013
u108028
u108028
omg urskaa :'(
ne smes se rezat! tut ce ti je hudo, po tem ti bo se bolj. pa rezanje vcasih vodi tut do samomora! in se js bom nardila samomor ce ga bos ti -.- lej pac taka obdobja so,velik ljudi nas ma taka obdobja da smo cist na tleh in ne vidmo drugega izhoda res ampak js nikol nism pomislna da bi se rezala ker sem lani bruhala pr zdravniku ze ko mi je kri iz prsta uzeu. ne smes tega delat urska. ne se poskodovat, ne si unict zivljenja. rada te bom mela neglede na use ce me kdaj rabis povej <3 tut js sm pred kratkim mela tako obdobje. ves cas me je blo strah necesa pa nevem cesa. in ne spomenm se niti kak sem se pol pobrala. mami mi je vedno stala ob strani ne da bi sploh vedla da je z mano kej narobe. nisem se rezala sem mela pa tak cudno navado da sem se poskodovala na drug nacin in sm bla ful pac nasilna do sebe. prav sovrazla sm se. in pol tut uno z kilami ko jih mas prevec in zgubljas samozavest pol pa ti se na asku nekdo zabije da s debeu. to me je cist zloml. trudla sm se sam zdej mi je itak useen kr se drzim nacela da vazn da si u lajfu srecen (: in ce si nesrecna probi neki dobrega v svojem zivljenju najdet (: men je pomagala ljubezen ahahah. pa tut igre so mi na nek nacin pomagale, mela sm filing da me usaj se neki ljudi ma radih pa tut ce jih ne poznam v zivo. uni ko jih poznam v zivo me pa itak sovrazijo. pomoje sm tut mal vecjo samozavest dobila na igrah. drugac v pravem lajfu sploh nism tak samozavestna. js se resno fejk smejim cel dan. usem ljudem se nasmehnem, zgledam k da mi je u lajfu super in to ampak ni uresnic tko. mam take dneve ko mi je res grozn. pol pa je hudo ko u soli na kej takega pomislim pa mi kr solze pritecejo in pol me usi zajebavajo da sem jokica. dobr ucasih res pretiravam. mam tut tako navezo na neke predmete ko neki pomembnega zgubim mi je hudo. uglavnem ja dost o men. prosim urska nehi se rezat. rezanje je bedno. sej vrjamem da se pocutis k da ni drugega nacina ampak so. posvecaj se ljudem k jih mas rada in takoj ti bo bols. vedno bom ob tebi <3333 sori za spis alneki :*
05. oktober 2013
Neeeeeeeeeext. :'c
05. oktober 2013
u147357
u147357
neexxttt
06. oktober 2013
u138071
u138071
neeeext :c
06. oktober 2013
u135143
u135143
neeeeeeeext ;c
06. oktober 2013
u153090
u153090
next
06. oktober 2013
u146275
u146275
next
06. oktober 2013
urškaaaaaaa ! ne se mi rezaat. karr na jook mi gree noo. ne smeeš to ni način. jaz bom zmerej tukej,kadar me boš rabla samo ne se mi rezaat. to ni načiin. :''c

pa neext.
06. oktober 2013
u152676
u152676
next...
06. oktober 2013
next!
06. oktober 2013
u149032
u149032
urškaaa ne se rezat no :c jooooooooooooj. nemorem si predstavlat kok hudo ti je ampak si poskušam, k sm bla majhna sm tut js to čutla. večkrat sem pomislna da bi se ubila, sam se nisem ker enkrat bo bolše no!!!
next<3 ful dobro pišeš (resno mislim) :*
06. oktober 2013
Nevem ce bi brala naprej k sm u soli omedlela ko smo se pogobarjali o rezanju...
:'o
06. oktober 2013
Ok prebrala sm ahha
Neeeeeeext.
Pa verjem da rezanje ni izhod.
Tut kaz sm pomislila na rezanje ampak ne...
To ni to. S tem ne bos nic pridobila. In vem da se ne pozanava neki ampak sm tle za te ker rvem kkak see pocutis,dosti tega sm prestala. Usak dan je neki. Pol paa se niso starsi ob meni. Ne smem se nobenemu zaupat. Imam best frendice ampak see pocutim kot da bojo use izdale. Zato se rajse ugreznem vase in jokam...
Ampal verjem da ma dosti ljudi hujse ziulenje.
Ko sm na tleh pomislim na une male crncke,brez starseu,brez hrane,nrez vode. Oni umirajo in use bi dali za tvoj lajf. Pomisli na use te otroke k so izgubili starse,tiste ki nimajo nobenega.
In tej ljudje so na neki nacin moji idoli. Ker se drzijo,mocni so in se ne rezejo. Ne. Oni upajo da no boljse im se trudijo.
Dosti pa mi pomaga tut muzika.
Pa ko si na tleh,na mesto da se rezes pomisli na use to in rajs uzemi hrano u roke in glej kasen film <3
06. oktober 2013
u141148
u141148
Hvala da me hočeš zredit -.- HAHA ;o ne res hvala vam usem, pomagal je xđ hvala da se trudte zame<33 next bo najbrš ju3<3
07. oktober 2013
u152107
u152107
Neeeeeeeeeext! :c
07. oktober 2013
Ahah cx Ja jaz non-stop jem pa se sploh ne zredim.
Ja itk :3
Cant wait.:')
07. oktober 2013
next!
07. oktober 2013
u141148
u141148

Why I am sad?
Če povem po resnici in opišem kdaj se je use začel-začel se je že dolgodolgo časa nazaj. Zmeri ko sm bla še na razrednji stopni, smo se igral kej. Ker sm hodila v podružnično šolo nas je bilo v razredu samo 9. Zmeri smo se igral winksice al pa nevem enkrat smo vsi priesli dojenče in tko. Zmeri smo se kej šli. Ko sem bla v 5 razredu so ble rebelde popularne in smo se igral tut to. In z.m.e.r.i. so ble taglavne tiste k so pač se spomnile kaj se bomo igral. Nikol niso upoštevale drugih predlogov in to ampak zdej to ni važno. Blo je 8 punc in 1 fant ;o In fanta so skos usi izločeval in jes sm se zmeri potegnila zanjega in zmeri sem se z njimi kregala ker so misnle da si neki več. Ampak pač so me mele dost rade ker mam velik idej zmeri in to. Zato grem zdej naprej na oblikovalsko šolo ampak to ni važn. <3 No u 6 razredu k smo šli na drugo šolo (tm je blo sam do 5 klasa) so me use zapustile. bla sm sama in blo mi je težko. Takrat sem mela že nekak žalostno obdobje. Ampak pol je blo kul. v 8 razredu mi je pa padla samozavest ker se ponavad v 8 razredu začne kazat kdo je res ˝fejmič˝ in neak sem spet hotla pripadat eni družbi. Velik sem začela lagat, da bi bla ušeč drugim, mela sem tud fejk profile, samo da bi bla lepa suha in to. Hotla sem bit nekdo drug. Čez poletje se je to spremenil, ker sem poznala Laro Emo in Mašo. Use so mi pomagale. Res sori za use nesramne izpade k sm jih imela v tistmu času. Zdej v 8 razredu, mi je pa use padlo na kup. K sem si poškodovala nogo sem padla v depresijo nisem mela volje za nč. ne klavir na treninge nisem mogla hodt (tm tko al tko nisem mela nobenega) in ker sm bla skos doma sem samo sedela in jokal. čez poletje se mi je use izboljšalo ker me noga zarad morja ni tok bolela. Ampak zdej je zmeri hujš. Mogla sem se odjavit od atletike, spet sem dobila slabo mnenje o sebi, zaćčela sem se rezat, noben mi ne vrjame da me noga boli, samo zato ker te kurčevi zdravniki ne pogruntajo kaj je narobe me pol kao ne boli. pa me. nikol se nismna treningih al pa u šoli prtoževala da me boli. boli me tut če nl ne elam. sam skos boli. Pač nisem hotla da me majo za cmero in sem se matrala. Z nogo je zlo hudo. Pol sem na nek način k je umrla ena prjatlca začela videvat duhove. (in se z njim pogovarjat) +(vem da sm fuknena) in ja use se je poslabšal. Z dvojčiso se več kregava in preprosto ne morem več. Neki si bom nrdila. Zdej sm tuki. In nevem če bo mojo zgodba še kam pelala razen v smrt.

08. oktober 2013
urškaaa. si mi po fonu povedala nekeej jaa. ampak in zala mi je rekla da se kregate več.lej pogovorte se in ne se mi ubit. :'''c ker dans k me je zala klicala k si mi ti po telefonu 'svetvala' ker sem vidla duha danees in pogovor mi je nekak pomagouu. mislm
ti si moja najboljša prjatlca in enkrat se morva RESNO videt,da te spoznam.in ja ti pa zala,pa še klara sta EDINI ki mi vrjameta da nisem prff. in urška lohka se zaneseš na mene kadarkoli. tudi u šoli k boš me kar poklič,vedno sem ti na voljoo.

+neeext !
08. oktober 2013
u152676
u152676
~veš,da sm tuki zmer za tebe ne?čeprou me zadnje čase ni,ker mam preveč problemov in vsega-.- uglaunm,če karkol rabš me sam klikn<33
~next...
08. oktober 2013
Next al kaj hah(:
08. oktober 2013
next.
-verjamem da ti je hudo, na istem sma...
08. oktober 2013
urška...
09. oktober 2013
u137743
u137743
n e x t : *
09. oktober 2013
u135143
u135143
neext.
če rabiš pogovor sem js tuki, verjemi ti bom pomagala kolikor bom upala < 3
09. oktober 2013
u149032
u149032
urška :/ next.... ti na zs napišem<3
09. oktober 2013
u147357
u147357
jaz kot psihologinja nimam komentarjev... brez besed sem... povem pa ti, da potrebuješ pomoč, ker je to zelooo resen problem...
09. oktober 2013
u138071
u138071
neext <3
09. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg