Forum
no moja glavna junakinja ana bo zabredla v ljubezenske zaplete ,ki so ji prišle čez pot ob selitvi v london ampak pridejo zelo velike težave saj mora ugotoviti kateri izmet fantov je pravi za njo... več poiveste v moji zgodbi ki jo bom pisala 3-krat na teden
22. april 2016
Next
22. april 2016
hvala... za Next potrebujem se 9 Next-ov
22. april 2016
Next
22. april 2016
oprostite potrebujem se en Next od treh
23. april 2016
Next
23. april 2016
zelo mi je žal da nisem prejpisala samo zgodbo sem mela napisano skore do konca pol pa mi je brat šo vse zbrisat!!!!!!!!!!!!!!!

zgodba pride v roku od 28aprila-1maja
25. april 2016
no danes je bil zelo vesel dan a ko sem prišla domov sem videla mamo zelo zajokano a nisem vedela kaj se je zgdilo
odšla sem v službo bila sem zelo vesela sej mi je šef rekel da mi more povedati nekaj zelo pomembnega upala sem da bo napredovanje ali višja plača. ko sem vstopila v šefovo pisarno je bil zelo resen in ob njem je stala mlada punca. pozdravil me je in mi rekel da je to tina in da je nova in bo delala na mojem mestu. začudila sem se in vprešala kje om bila jaz. rekel mi je da so za tino morali odstraniti eno mesto in to je bilo moje mesto. vzela sem stvari in odšla domov pripravila sem kosilo, saj se moja službazačne ob dvanajstih. in ura je bila ena kar je pomenilo da bosta ana in tim (oče) doma vsak čas a na enkrat sem dobila telefonski klic bila je policija rekli so da je imel mož nesrečo in je v bolnišnici in bo najvrjetneje preživel.
mamo sem vprašala kaj je narobe povedla mi je da je oče v bolnišnici zaradi njegove prometne nesreče in da je izgubila službo ker jo je nadomestila neka nova punca po imenu tina. mama mi je rekla naj pojem kosilo saj ga je skuhala samo za mene in očeta. pojedla sem kosilo in se odšla učit v sobo saj imam jutri pomemben test.
veselil sem se saj sem končno dobil svojo sanjsko službo. komaj čakam da pridem domov in povem ani in lizi da sem končno postal veterinar. ko sem se peljal domov je tri avte naprej je čez cesto tekla majhna punčka ki je voznik ni videl in avti so se zaleteli. na srečo sem jaz to pravočasno opazil in se ustavil pred trkom a nato o avri začeli goeti in avto mi je počil in tako sem odšel v bolnico
mnenja, teorije in vsaj 4 nexte upam da vam je všeč in da je dovol dolgo
01. maj 2016
kaj mislite da se je zgodilo z očetom
01. maj 2016
Next.

Ne ne sme umreti
01. maj 2016
Next
Je umrl?
Neee
01. maj 2016
kaj mislite je umrl ali preživel
01. maj 2016
Next pisem v sredo
02. maj 2016
rabim se en Next da lahko jutri nadaljujem
ž_______________________
moja zgodba je zelo podobna zgodbi **BeatricePrior.

**BeatricePrior RES MI JE ŽAL SSORRRRRIIII

zato bom vsebino spremenila. vsebine vam ne bom povedala da bo bolj zanimivo.
03. maj 2016
Next
04. maj 2016
Nič ni
04. maj 2016
mama me je poklicala in rekla da je oče prestal operacijo in je živ a na žalost se je nekaj zalomilo in ga morajo operirati še enkrat.
--_______________________________________________________________________
mama

ana je samo stala tam in gledala vame videla sem da se ji oči vedno bolj rosijo in prva solza je prtekla po njenem licu a hkrati je bila zelo vesela. odvihrala je v sobo in se zaklenila, odšla sem do njene sobe in poslušala njeno hlipanje. bilo mi je res žal zanjo odšla sem v spalnico in vzela najino poročno sliko in se razjokala.

kako mi je lahko to tako povedala saj ve da sem z očetom komaj 2 leti saj je bil večino mojega življenja na drugem koncu zemlje jokala sem še dve iri in nato v solzah zaspala. zbudil me je trk na vrata, bila je moja bff in povedala mi je da jo je mami poklicala in vprašala če me lahko razvedri. in vita je takoj vedela ka, cel dan sva počeli zabavne stvari izgledalo je da dnevu ne bo ne konca ne kraja naenkrat sva slišali uro ki je naznanjala polnoč. vita se je prestrašila saj bi morala biti doma pred dvema urama odhitela je po stopnicah navzdol in stekla do vrat.

kaj ura je polnoč o ne doma bi morala biti pred dvema urama.odhitela dem po stopnicah nvzdol in do vrat na poti me je ustavila gospa rihtar in mi povedala da je poklicala mojo mamo in se dogovorila da lahko tukaj prespim

vita ne skrbi tvojo mamo sem poklicala da lahko tukaj prespiš in odpeljala sem se po tvoje stvari. izvoli tukaj je tvoja vreča.

kako sem bila vesela ko je vita vstopila v sobo zelo sva se zabavali in kar naenkrat zaspali.
Neeext
Jaz sem opazla
04. maj 2016
haha
04. maj 2016
Next
04. maj 2016
se dva nexta pol pa pisem dalje najvrjetneje v nedeljo ker mam teste pa na poroko grem tak da bo v nedeljo odvisno kak hitro dobim Next
04. maj 2016
lahko je od iste sebe ki mi je dala ze kaki Next
06. maj 2016
Next
15. maj 2016
hvala!!!! KONČNO!!!!!!!!! ta del pisem v 3 delih saj imam ZZZEEELOOO malo časa

haha danes je petek 13 ok dobro ves moj razred vrjame v vraževerje a jaz ne. Danes greva z Vito v " ZAKLETO " hišo. no vglavnem po šoli sva odšle po stari poti v gozdu , začelo se je temnit čeprav je bila ure 2 popoldan je bilo precej temno in postalo je zelo čudno!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAA odznotraj paničarim a odzunaj sem mirna saj sem tukaj z ao ki ne vrjame v take stvari ampak jaz vrjamem. okoli 2.30 sva prispeli do hiše vstopili sva in karnaenkrat so se vrata zaprla in videli sva...

nasljedni del bo daljši
18. maj 2016
Mene je strah... Next...
18. maj 2016
ta del posvečam **BeatricePrior in prihodnji dogodivščini v hiši strahov.

videli sva polno slik z otroškimi obrazi bili so popačeni in grdi .malo sva se ustrašili a potem sva se skulirali in odšli dalje.odšli sva po stopnicah navzgor.

iz sobe sva zaslišali čuden zvok. stopili sva do vrat , vrata so se nama zdela zzeeelllooo čudna. vstopili sva, soba je bila oblita s krvjo in v kotu sobe je ležalo otroško truplo. ZAKRIČALI SVA.

truplo se je začelo premikati in uspeli izdaviti nek zvok. vstalo se je in bilo v velikosti 5 letnega otroka . začelo je hoditi proti nama in reklo "MAMA" !!!!!!!!!!!!!. Kaj za vraga odhiteli sva po stopnicah navzdol.

Kaj za vraga kaj je bil ta otrok!!!!!!!!!!!!!!!! odhiteli sva do vrat, ki so bila zaklenjena KKKKKKAAAAAAAAJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kako za vraga . obrnili sva se in naenkrat videli otroke kako lezejo iz slik. Ana je začela razbijati po vratih in začela histerično kričati

aaaa pomoč kako za vraga " jjjaaaa" končno sem razbila vrata in odhitela ven ozrla sem se nazaj " KKKAAAJJJ" kje je Vita . videla sem da so jo otroci celi jokajoči potegnili v hišo " VVVIIITTTAAA2 nee!!!!!!!!!!!!!
19. maj 2016
Next
19. maj 2016
Nextt!! Upam da je ne pojejo
20. maj 2016
Nasledni dan v šoli
——–––-----------------
Jaz

Dobro jutro sem se zadrla po hisi. Ni bilo odgovora , saj se mi je zdelo! Mama in oče sta že v službi. Zato sem se oblekla stekla po stopnicah navzdol ,si pripravila zajtrk zgrabila torbo in odšla v šolo. Nisem odšla z avtobusom anpak peš saj sem si morala zbistriti misli o včerajšnem dogodku. Bila sem skoraj že pri šoli ko sem slišala šepet. Posajal ke vse glasnejši ustavila sem se in prisluhnila ZAKAJ!!!ZAKAJ!!! ZAKAJ ANA!! PLAČALA BOŠ!!!! in nato sem slišala krik: AAAAAAAAA PLAČALA BOŠ. Ustrašila sem se in stekla do šole tam sem bila varna...
----------------------------
Ura biologije

Do ure biologije je bilo vse vredu ampak med uro so se dogajale čudne stvari. Biologija je bil Vitin najljubši predmet. Stvariso bile zelo čudne....
Kaj mislite kaj se je dogajalo??
04. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg