Forum
u92010
u92010
Živjo,tuki bo potekala še ena zanimiva zgodbica polna čustev in zanimivosti.
Bom kar začela… 

Živjo!;sem Melanie imam tri najboljše prijateljice Lily,Katy,Jenny. Vse obožujemo One Direction men je osebno najbolj hud Harry,Lily je hud Liam,Katy je Louis,Jenny pa Niall.
Ja imamo svoje sanjske prince,ki nikdar ne bodo postali naši princi. Ampak imamo srečo,saj imamo počitniško hiško v Londonu in bomo kmalu odšle zato v London,ker pridejo One Direction nazaj v domači London! Oh,komaj čakam. Imeli bodo tudi koncert in absolutno bomo šle. To je bilo vse o nas in o naših princih.

Slikcee:

Mel:

Lil:

Kat:

Jenn:

NEXT?

Ali boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. maj 2012
u80243
u80243
next
17. maj 2012
next
17. maj 2012
u63958
u63958
next
17. maj 2012
u92010
u92010
Ko se zjutraj zbudim vidim zraven sebe še Lil,Kat in Jenn-(to so vzdevki moj je pa Mel). Imele smo Girl's Party in je blo noro. Zdaj zjutraj ko se bomo dokončno zbudile,pojedle,umile itd. bomo odšle po nakupih. Seveda kaj pa drugega kupile si bomo nekaj oblek,čevljev in še mogoče bomo šle v Supermarket. Ko smo se oblekle je bil že čas za nakupe. Oblekle smo se naše najljubše obleke in čevlje vzele vsaka svojo denarnico in šle pa pa. Komaj čakam,da začnemo z nakupi… Pojutrišnjem bomo odšle v London tako,da si moram veliko kupiti. Kupiti si moram Hm hlače,majice,čevlje,oblekice…. Pa še bi se dalo naštevat. Odločila sem se,da se bom oblekla za v trgovino preprosto obleko. Nato pa smo se odpravile čez cesto,nato pa v križišču zavile levo. (Btw doma smo v NY) Prvo smo zavile v H&M,potem smo se odpravile v New Yorker,nato pa Chocolate in še v nekatere trgovine odšle smo pa tudi v Dash slavno trgovino Kardashianovih! Ja kaj pa drugega moj očka in od Lil očka imata lastno podjetje in sta zelo bogata,zato pa smo tudi dobre prijateljice od Kardashianovih. Ko smo prišle v Dash sta naju Kim in Kourtney toplo pozdravili. Predlagali sta nama,kaj naj se oblečemo,obujemo in kakšne dodatke naj uporabimo. Oh,res sta zelo prijazni,nato smo odšle na pijačo. Nato pa smo se me punce odpravile domov k meni seveda. Naenkrat je Kat zazvonil telefon. Pisala je neznana številka. Oglasila se je ko si ji je predstavil moški na drugi strani je zavreščala se metala gor in dol in nato rekla,da bomo z veseljem prišle.

K-Katy
L-Lily
J-Jenny
M-Mel

K:uganite kdo me je klical!?
L:tvoj oči?
J:tvoj sanjski fant?
Ravno ko hočem spregovoriti me Kat prekine in reče:
Bil je Louis in rekel mi je če hočemo priti v London že jutri in da jih bomo v živo spremljale iz zaodrja!!

Vse zavreščimo in začnemo skakati in naenkrat vse zavpijemo: OMG!!

Ko si pakiramo pozno v noč,se pogovarjamo,da bomo prvič v živo videle te fante oz. naše prince!!
Še vedno ne moremo verjeti.
Ko spakiramo se uležemo v posteljo in v hipu zaspimo v trdne in lepe sanje…

Slikcee:

Naše oblekce:
moja-

od lil-

od jenn-

od kat-

u84822
next!!!!!
18. maj 2012
next
18. maj 2012
u90390
u90390
o yeahaAAa MIJAw ! bı mı ga posteno cuzala mmm dj ti dam banano v luliqo pa po luliqı vrtım bananco

kok sı kej mokra pejd z rokco pod hlacke pa poglaj ce je kej vlazna pıpıka ce kej tece iz nje mmm =P) a mas skype gmail
18. maj 2012
u63958
u63958
neext
18. maj 2012
u92010
u92010
tectronic spizdi!
18. maj 2012
next
18. maj 2012
u92010
u92010
Ko smo se zutri zbudile ob 7.00 je nekdo pozvonil. Šla sem odprt in zagledala na tepihu en listek. Na njem je pisalo: To so vaše vstopnice in pa karte.
XOXO 1D.

Oh,smo vse na kmal vzdihnile in si zamislile kako se poljubljamo z njimi. Kmalu nas je prišel iskat voznik,ki je peljal limuzino. Peljal nas je do letališča nato pa se je odpeljal v svojo smer.
Ko smo bile na letalu smo bile v prvem razredu-same! Stregli so nam kakor,da smo ne vem kaj drugače pa smo le navadne dekleta. Ko smo prispeli nas je na letališču čakalo sporočilo spet od 1D. Zavzdihnile smo in se spogledale,ter ga odprle. V njem je bil naslov od njihove hiše. Ko nas je neznani šofer pripeljal do hiše smo videle,da nas fantje čakajo že odzunaj. Začudile smo se in nato sem jaz spregovorila:''Ampak punce kaj pa če se je Louis zmotil in vtipkal napačno številko? Kaj če ne bi smele biti tu?'' Vse smo se zamislile,ko zaslišimo šoferja,ki globoko zavzdihne. Hitro gremo ven iz avta in ko stopimo ven zavpijejo (1D): Happy Birthday!'' Začudeno pogledamo in se zasmejemo kaj neki in komu voščijo. Louis vpraša kaj je narobe in zakaj se smejimo. Rečem:''mislim,da nismo prave punce,ki jih vi čakate.'' Louis reče:''Ampak prijavile ste se na avdicije ste skupina S.W.A.G in prijavila vas je Katy.'' Vse se ozremo v njo in ji rečemo:''KAJ?!'' Katy:''Punce pomirite se. Prijavila sem nas na tekmovanje za skupino,ki bo na koncu lahko zmagala in imela turnejo z skupino One Direction. Samo tri avdicije imamo ampak imamo tudi nekaj konference. In 1D so imeli žreb,zaradi tega smo tu! Pa še nekaj žrebali so naključno in izžrebane smo bile me no zato bomo nekaj časa bile pri njih in z njimi vadile naše pesmi za avdicije.'' Jst,Jenn in Lil smo imele čeljusti do tal in fantje so prekinili tišino s svojim smehom in nato smo se začele smejati še me. No potem so se nam fantje ponudili,da nam nesejo prtljago Liam jo je nesel Lil vsa je bila vesela. Katy jo je nesel Louis,Jenn jo je nesel Niall,meni pa jo je nesel Zayn,saj je Harry nekam izginil. Bila sem ker malo žalostna ampak vredu…
Tako smo preživele prvo uro z 1D…

Slikcee:
1D~

u63958
neext
18. maj 2012
next
18. maj 2012
next
19. maj 2012
neextt!!!!!
19. maj 2012
neext
19. maj 2012
u92010
u92010
Saj že veste,da mi Harry ni nesel prtljage a ne? No mi je pa za v opravičilo razkazal samo on meni hišo. Kako je lepa kakor,da bi živela v graščini. Naj vam naštejem kaj vse imajo;bazen,jacuzzi,plazmo (TV),2 dnevni sobi,3 kopalnice,1 spalnica,ki je imela 5postelj in še ena spalnica,ki je imela enako 5 postelj,potem ena velikaaa kuhinja in shramba. To je en del hiše drugače pa so imeli še teraso,balkone itd. Nato so nas fantje zbrali v dnevni sobi,kjer nam je Louis razložil kako bo potekal dan jutri dopoldne,saj imamo vaje. No za prvo avdicijo bomo pele pesem od Celine Dion-A new day has come. Komaj čakam jutri,da začnemo vadit in po obrazih so bili tudi vsi drugi navdušeni. Najbolj je bila vesela Kat,ker je nismo zadavile,ker nas je prijavila na avdicije. Potem ko je sestanek končan pa je sledila zabava. Imeli smo imeniten spoznavni večer in bilo je noro. Obmetavali smo se z blazinami,da je bilo perje vsepovsod. Nekajkrat sva se s Harryem celo pogledala a le za kratek trenutek,saj je vladala vojna in so naju takoj začeli obmetavati. Ko se nismo več šli vojne smo se skupaj odločili,da gremo v spalnico od njih kjer si bomo ogledali film,saj so imeli Tv v njihovi spalnici. Ko smo gledali film sej je Lil stisnila k Liamu in to je očitno Liamu ugajalo,Jenn se je stisnila k Niallu in tudi njega to ni nič motilo,kat pa se je stisnila k Louisu tako,da sem vstala in odšla v kuhinjo po kozarec vode. Nekdo je prišel za mano in skrila sem se,da bi tisto osebo,ki je prišla ustrašila. In ko je stopil korak bliže sem skočila in rekla BU! Tam pa ni bilo nobenega. In nato zaslišim za mano BU! Obrnem sem in začnem vriskati in ''tepsti'' tisto osebo in ko prideva na luč vidim,da ni Harry ampak Zayn tako močno sem upala,da je Harry zato mi nasmešek hitro izgine iz obraza. Mislim si:''Smola pa taka''. No ja Zayna se bom kar malo provala izogibati. Nato pa spet na moje presenečenje zaslišim še en skupinski BU! Pogledam skupino in se začnem na vso smejati,ampak veste kaj,v skupini so samo Kat,Louis,Jenn,Niall,Lil in Liam. Harry-a pa ni bilo šla sem v eno izmed kopalnic in se zaprla vanjo. Vsi drugi so prišli za mano a sem jim zaprla vrata in to pred nosom. Ko slišim nek smeh,jok iz tuš kabine. Pogledat grem in vidim Harry-a vsega v solzah pa saj veste,da Harry nikdar ne joče. Roke ima na obrazu in naenkrat BU! In tudi on se je začel smejati,saj sem nasedla in sem spet začela vreščati,saj sem se resno ustrašila zanj. Ko prideva ven vsi rečejo:''UUU,kaj pa je bilo tam notri golobčka?'' Pogledava jih in rečeva v en glas:''Kaj pa je bilo kle zuni vi golobčki?'' in vsi se začnemo SPET smejat. Mislila sem si mi nismo normalni. No potem smo odšli v sobo in opazili,da Kat in Louis-a ni. Šli smo pogledat in videli,da se Louis in Katy dobesedno poljubljata na kavču. In naenkrat vsi zapojemo:''Lovebirds,oh how beutiful is that,love birds!'' Hitro se zdrzneta in se začneta smejat nato pa Louis oznani:''We are a couple. (midva sva par.)'' Vsi smo zaploskali in naenkrat so se začeli pojlubljati še Jenn in Niall in Lil in Liam. Mi Harry,jst in Zayn pa smo jih 5 sekund nato pa odhiteli po stopnicah in uganite kaj se mi je zgodilo. Od prevelikega ''pritiska'' sem omedlela in se skotalila po stopnicah. Zbudila sem se v bolnišnici in jih uprašal a kako sem sem prišla:''Harry te je nesel. Če še ne veš to je njihova zasebna ambulanta''-mi je odgovorila Kat. Nato so vsi pogledali Harry-a,ki me je gledal kakor da sem ne vem kaj in nato opazil,da ga vsi gledamo in rekel:Kaj?!'' Vsi so odšli ven le midva s Harry-em sva ostala sama v sobi.
Slikcee in videi:

Jaz v bolnišnici:

- predstavljajte si,da sem pač v njihovi bolnišnici.

Celine Dion-A new day has come

20. maj 2012
u81497
u81497
next!
20. maj 2012
u90248
u90248
next
20. maj 2012
u63958
u63958
mene fulll zanima
neeext
20. maj 2012
u92010
u92010
Ko sva ostala sama v sobi sem ga dvomeče pogledala in ga vprašala:''in kako kej?'' Zasmejala sva se. Odgovoril mi je:''V redu. Pa ti si od omedlavice že kaj bolje?'' ''Ja itak,saj vidiš,da se že smejim'' Nato je v moje razočaranje rekel,da mora na stranišče vsa razočarana sem obležala v postelji.
Kmalu je prišel zdravnik in mi rekel:''Sedaj boš lahko odšla domov. Imela si rahel pretres,zato moraš še en teden počivati.'' Spomnila sem se na vaje,a zdravnik je že odšel.
Kat me je pomirila,da naj zaradi avdicij nič ne skrbim,saj bom do takrat že zdrava in mi ne bo treba več počivati. Tako smo odšli domov ko sem opazila,da Harry-a ni v avtu. Liama sem vprašala kje je,a vsi so se le zasmejali kar jih je izdalo,saj so vedeli kje je. Rekla sem jim:''Lejte Harry je predober zame. Itak se ne bi nikdar zanimal zame. Na vsake 5 minut izgine,nato se spet pojavi mogoče ima skrivno simpatijo.'' Vsi mi odkimajo in rečejo:''To ni res samo ti si tako zamišljaš. On je do ušes zaljubljen vate.'' Na glas se zasmejem a oni so popolnoma resni,zato tudi jaz raje utihnem. Ko prispemo nazaj v hišo me Zayn nese v mojo posteljo,kjer takoj zaspim…

Čez 1 uro…

Zbudim se vsa nasmejana. Vstanem,grem dol po stopnicah ko opazim,da nobenega ni doma. V kuhinji me čaka sporočilo,da so šli v trgovino kupit nekaj za jest. Ko zaslišim,da je televizija prižgana,nato pa slišim Harry-a,ki poje. Stečem v dnevno sobo,a na moje razočaranje le po televiziji poje,saj se je predvajala od njih pesem One Thing.
Vsa žalostna se usedem pred televizijo in gledam nadaljevanko Zmagoslavje Ljubezni.
Ta Wiliam je tako sexi,da se kar takoj stopim ko ga vidim. Ampak Wiliam ima konkurenco,ki ga dobro premaguje in to je eden in edini Harry.

Naenkrat mi izza hrbta nekdo zakričiU! Nočem se obrniti,saj je morda Zayn a se vseeno obrnem in vidim,da je Harry! Ko nobenega ni doma (še) se s Harry-em zelo kako naj rečem spoznava? Kmalu se mi Harry približa najina obraza sta oddaljena le 3 cm in ko se odprejo vrata in skoznje vstopi Zayn. Vse je pokvaril. Cepec si mislim. Moj skoraj popoln dan je spremenil v nič. No za njim kmalu prikorakajo še drugi vsi objeti z vrečkami v rokami.
Nato vsi razglasijo da so par le jaz,Harry in Zayn smo brez para. Kat in Louis sta par,Jenn in Niall sta par in Lil pa Louis sta par. Kakšno smolo moram imeti in to vedno jaz. Ampak še vedno mi ostaja upanje,da bova s Harry-em nekega dne skupaj…

Slikcee:

20. maj 2012
u63958
u63958
neeext
20. maj 2012
next
20. maj 2012
u90248
u90248
next
20. maj 2012