Forum
u113670
u113670
Ime mi je Emma Kate Rider. Imam 15 in rada počnem veliko stvari.

Rada jezdim (konje) rada rišem, pišem in berem, rada igram klavir, rada oblikujem, fotografiram in še druge reči.

Sem v prvem letniku splošne gimnazije in sem preprosta(rjavi lasje, rjave oči z gostimi dolgimi črnimi trepanicami)) ampak vseeno lepotica gimnazije. Sem brezbrižna do fantov, čeprav imam nekaj takšnih, ki se mi ne zdijo prav grdi.

Sem kar priljubljena, in nimam težav v šoli. Imam normalno življenje najstnice (no z pričakovanimi zapleti)
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Nejc(moj sošolec)'' Emma, kej ko bi šla na pijačo?''
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
nadaljujem....
::::::::::::
Jaz:'' ja! Z največjim veseljem.'' Spadal je med moje simpatije.
Po pijači, me je v parku dolgo in strastno poljubljal. Ni mi bilo prav prijetno, a hodila sem z največjim frajerjem na šoli!!!!
En teden sva hodila, ko mi je v petek drugo šolsko uro postalo slabo. Profesorco sm prosla, če grem lahko domov. Rekla je ja in odpravila sem se. Na parkirišču mi je postalo zelo slabo in nisem več mogla stat. Zgrudila sem se na tla in gledala oblake. Nenadoma se je nad mano sklonil obraz. Bil je simpatičen fant z svetlimi lasmi do ramen.
» hej mala. Ti je slabo? Te odpeljem domov?«
Ker mi je blo preveč slabo sem pokimala. Spravil me je v avto in me odpeljal domov. Ker živim samo z mamo in sestro, ni bilo nobene doma in se je ponudil, da mi nardi čaj. Povedal je, da mu je ime May in da ma 18 let…..

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2013
u113670
u113670
» hej mala. Ti je slabo? Te odpeljem domov?«
Ker mi je blo preveč slabo sem pokimala. Spravil me je v avto in me odpeljal domov. Ker živim samo z mamo in sestro, ni bilo nobene doma in se je ponudil, da mi nardi čaj. Povedal je, da mu je ime May in da ma 18 let…..
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ko sem bruhala, mi je držal lase. in potem sem rekla, da lahko gre, saj sem vzela neke tablete in se dala spat. dal mi je svojo številko 041 575 395 in js njemu mojo 041 771 597.
rekel je, da me bo poklical zvečer, če sm vredu.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ZVEČER
DRIN DRIN....DRIN DRIN.....
E-jaz, M-may
E-halo?
M-hejla mala, si ok? danes si prav grozno zgledala
E- ne, zdej sm boljše
in nenadoma mi je postalo slabo. bruhala sem.
E-ej...bom končala. poklič me juttr.
15. januar 2013
Next
15. januar 2013
Neexxtt
15. januar 2013
u104838
u104838
next
15. januar 2013
next
15. januar 2013
next
15. januar 2013
next
15. januar 2013
u113670
u113670
uuu kolk nextov
16. januar 2013
u113670
u113670
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::ZVEČER
DRIN DRIN....DRIN DRIN.....
E-jaz, M-may
E-halo?
M-hejla mala, si ok? danes si prav grozno zgledala
E- ne, zdej sm boljše
in nenadoma mi je postalo slabo. bruhala sem.
E-ej...bom končala. poklič me juttr.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ni me poklical naslednji dan in niti ne naslednji. Doma sem risala neko risbo za likovni natečaj, in nagajala sem svojemu sivemu mucku. bil je mali in zobeki so mu rasli. nagajala sem mu in roke sem imela v praskah in majhnih brazgotinah, a me to ni motilo.

Z nejcem sem bla zmenjena v parku. tam sva se dobila in najprej me je ful dolgo poljubljal. potem je prijel moje dlani.
N-joj Emma, tvoje dlani so zelo v praskah, to ni lepo. grde roke imaš.
užaljeno sem jih iztrgala iz njegovega prijema. nato me je dal na klopco in me začel strastno poljubljati. mimo naju so hodili ljudje. nato pa sem zagledala njega. Maja
16. januar 2013
u113670
u113670
next?
16. januar 2013
next
16. januar 2013
next
16. januar 2013
next
17. januar 2013
u113670
u113670
ok, pišemm....
17. januar 2013
u113670
u113670
poljubljal me je po dlaneh.
E- a nisi prej reku, da imam grde dlani??
sem razkačeno vprašala, in stekla v drugo smer. hodila sem ob morju, ko me je dohitel MAj
M-rada me maš, ne?
E-zakaj tko misliš??
M-ker, ko so drugi ljudje hodl mim, te ni blo sram se poljubljat z unim fantičkom, ko pa si vidla mene, si tkj nehala
E-ok, mal te mam rada, zadovoljen?!
M-itak da
prijel me je za roko in skupaj sva hodla ob morju.
E-te lahko nekaj vprašam?
M-ja
E-18 let maš in me maš rad, kako da me ne siliš s poljubi in z ...em...ehm....spolnimi odnosi?
M-vedi, da sem imel že veliko punc in z vsako sem mel spolne odnose, tko da niti malo nisem nedolžen, ampak ko sem videl tebe...................nevem. preplavil me je občutek, ki mi je govoril ne da morem spat s tabo, ampak da morm bit s tabo, kar je fuuul čudn. tej sprehodi me čisto zadovoljijo in ne potrebujem nič drugega, ker te RES ljubim. in pri PRAVI ljubezni je dovolj bližina.ž
E-uau, tudi jaz te ljubim

vem da je ta next bolj tko, ampak bo naslednji bolši, nextam?
17. januar 2013
next
17. januar 2013
Next
17. januar 2013
next
ni slab
17. januar 2013
next
17. januar 2013
Next
17. januar 2013
u113670
u113670
ČEZ TRI TEDNE, ZIMA.

js sm sama doma, mama Nataša in sestre Sandra sta na koncertu. V dnevni poslušam muziko, ko zaslišim da se vrata odpirajo.
-haloooo? je kdo tuuuki? je tu kakšna Nataša, ker jo hočm ubbiiit?
bil je moški glas. srce mi je padlo v hlače. stekla sem po stopnicah gor v mojo sobo. bila sem tiho ko miška. pol pa zaslišim mnjavkanje. pogledam skozi okno. pod mano je bil moj mali mucek, ki je star komej tri mesce in me gleda in mnjavka. morm ga rešit! hmmm, če stopm na to polico in se oprem na tisto opeko in skočim na tisto polico, mi bo uspelo, ne? in grem dol. vzamem muckota, ga dam pod grdo debelo roza bundo (ki pa je topla, a ne?) in splezam nazaj gor. ampak mi spodrsne in padem v bazen spodaj. moja bunda je iz puha in me vleče na dno, ampak se močno odrinem in splezam ven. morilec me gleda skozi okno in ustreli. metek zleti mimo mene. začnem tečt proti gozdu,. in v gozd. odpnem bundo, not je bla še suha! ampak voda se je hitro upijala.. iz notranjega žepa vzamem telefon in pokličem mamo. nič in nato sestro. nič in nato Maja. po prvem zvonenju se takoj oglasi.
-Emma! kaj je?
na hitro mu razložim situacijo
-pote pridem. teci dokler lahko! in bodi na zvezi!
strel za mojimi nogami. pospešim tek. sedaj že skoraj šprintam. ampak sem utrujna. mrzlo je in imam mokre lase in bundo in hlače in piha. dam mobi v žep in zvlečem mačka iz bunde. mjavka in se otepa. sem groba z nim, ampak kaj je boljše, da ga preluknja un norec? mucka si stisnem k prsim in tečem dalje. spotaknem se v korenino. padem na tla. strel tik ob mojem ušesu.
-Emmmaaaa!
se zadere z mojga telefona glas. poberem se in tečem dalje. ddam mačka nazaj v bundo in jo zapnem. vzamem mobi iz žepa.
-Maj, vse je ok, falu me je. ampak strelja name!
in ta trenutek še en strel tik mimo moje glave. kriknem
-Emma!, ŠIT! ta k-čev norc!
slišim Maja, ampak ne reče K-čev, reče to kar K pomen. slišim kako pospeši z motorjem.
-Maj! nočem da se ubiješ, upočasni vožnjo!!!!!
počasi upšočasni
-evo Em, sem pred šolo, kam pridem?
-Maj, pridi pre uno knjigarnico.
-ok, sm že tam.
skočim iz gozda na makadam in stečem med dvema hišama in skočim na pločnik in na cesto, skori me avto povozi in tu je maj! pomaha mi in js skočim na motor. odbrzi.
18. januar 2013
u113670
u113670
čez eno uro me pelje domov, kjer me čaka policija in mama, vse povem, oni prejiščejo kraj in najdejo vse tulce, ki sem jim rekla da so. mama me objema. reče da ji je fuul žal. policaji pa so rekli, da so ga ujeli, ko je po ulici streljal naokrog.
mama gre pol do Maja, ki zraven stoji
Maamaa-dobro fant, kakoo ti je ime?
maj-ime mi je Maj, in sem fant vaše hčere in mam 18 lat
mama- oh, a tisti, ..............dobro, kolko hočeš
maj-kaj hočem?
mama-kolko dnarja hočeš, 100? 50? evrov, kolkko'?
maj-o gospa, ne potrebujem denarja za to kar bi tako ali tako naredil za vašo hčer. ljubim jo!
mama ga z grozo pogleda, ampak prikima.
m-imela si hudo pljučnico in visoko vročino, 42°C si mela. skoraj bi umrla. in on (pokaže na maja) ni šou stran!
js-aha
m-mislim da je zaljubljen vate!
ga obtoži. nasmehnem se.
js-ja, tudi jaz tako mislim. ampak on me res ljubi mama. res!
mama-sej počasi vrjamem. noben 18-letnik, ki bi mu šlo samo za.... ne bi preživel ob tebi treh dni brez počitka. no, dvovolim mu, da je tvoj fant
nasmehnem se in objamem mamo
18. januar 2013
u113670
u113670
a nextam, je dovolj dobro?
18. januar 2013
next
18. januar 2013
next
18. januar 2013
nextt
18. januar 2013