Forum
u66581
u66581
Haj!! Moje ime Casey in zelo rada bi postala modna oblikovalka. Hodim v deveti klas (ki ga bo kmalu konec) in sem se že odločila kam grem naprej. Seveda na oblikovno v Ljubljano.
To sem jaz....

No pa bom začela.....

Sedim v sobi in listam revijo Plus. To je moja d best revija če ne štejem tistih z oblekami in vsemi drugimi mojimi naboljšimi stvarmi. Obrnem stran in zagledam naslov ... Moja Obleka. Jeeeeeeeeeeeees!! Končno sem dočakala. Vsako leto prirejajo v Plusu natečaj, kjer lahko sam narišeš svojo obleko in potem pošlješ tja in če te izberejo potem tisto obleko ki si si jo izmislil nardiš in še najboljše....... Zadeneš potovanje v Pariz za dve osebi. Vedela sem da bom sodelovala in obleko sem imela že v glavi.
Tako obleko sem si zamislila.........

(na sliki ne gledat obraza glejte samo slko)
Next??
16. december 2011
Next;*!
16. december 2011
u66581
u66581
tm kamr piše de ne gledat obraza sm se zmotla glejte samo obleko*
16. december 2011
next!
16. december 2011
u60408
u60408
next
16. december 2011
next
16. december 2011
u66581
u66581
Ok nadsaljujem pa hvala za vse nexte!
Začela sem skicirati obleko. Malo uzorčkov,malo barve pa bo sem si mislila. Eno uro.Eno uro sem porabila da sem narisalazadnji del. Zdaj pa še sprednji del. Oh sem si mislila.

Risala sem naprej. Počasi se je znočilo jaz pa sem še kar naprej risala. Sploh nisem opazila da se je znočilo. Na koncu mi je le uspelo narisati obleko a zdaj sem jo mogla še opisati in napisati vsako podrobnost. In sem se lotila. Še dobro da je bila naslednji dan sobota. Po uri mučenja z opisovanjem obleke sem počasi odšla spat. Mogoče sem vam pozabila povedati da imam mlajšo setrico z imenom Ali. Stara je 9 let ampak si vseno misli da je nakaka velika pubertetnica in da je ona EMO. Ja lih Vedno mi teži in me nikoli ne pusti na miru. Ampak kaj čem moja sestrica je in vsaj za eno stvar je dobra ............ Za žgečkanje. Zaspala sem kar hitro ne glede na to da sem bila zelo utrujena. Svoj izdelek sem pustila na mizi.

To je Ali........

Naslednje jutro se zbudim in vidim da moje risbe ni več. Ustrašila sem se, ampak sem vedela da jo ima gvišno Ali. Stekla sem v njeno sobo in ji zakričala na uho naj mi vrne mojo risbo............

Next??
16. december 2011
next
16. december 2011
u66581
u66581
če dobim še 2 nexta bom nadaljevala
OK?
16. december 2011
u60408
u60408
next =)
še enega ...
16. december 2011
next
16. december 2011
u66581
u66581
tnx za nexte pa bom jutri nadaljevala....
16. december 2011
Neext;* prebereš mojo zgodbo? Life in London?
16. december 2011
next
16. december 2011
u37905
u37905
next!
16. december 2011
u66581
u66581
oooo kolku nextu
Tnx
No pa nadaljujem....
Spet se je delala da ona nič ne ve.Oh kako bi jo najarje ubila. Razmišlala sem kako bi dobila risbo nazaj. Pa se mi je urnila ideja. Seveda žgečkanje!! Mojo roko sem stegnila proti njej in že se je zaela smejati. Jaz pa samo WTF saj jo še niti nisem začela žgečkati. Moja roka je prihajala do njenega trebuha in se je predala. Ne resno mislim niti začela je nisem žgečkati se je predala. Dala mi je risbe in odšla sem v svojo sobo. Zdraven sem ji še zabrusila, da če mi še enkrat kaj ukrade ali pa gre v mojo sobo bo mrta. Pa se je samo smejala kot defektna. Minila je še nedelja in napočil je ponedeljek.Ohhhh pa ne že spet šo dobro da bodo čez en teden počitnice in med počitnicami bodo razglasili zmagovavko natečaja. Kako se veselim. Napoti v šolo sem vrgla pismo z mojo obleko v poštni nabiralnik in odšla naprej.

Prišla sem do mosta kjer se ponavadi srečave z mojo BFF Chloe. Res je d best.Pa lepa je tudi.
To je Chloe...

Končno sem dočakala da je tudi ona prišla do mosta in skupaj sve odšle v šolo. Na poti sem ji povedala za Natečaj in da komaj čakam da razglasijo zmagovalca. Izgleda da jo je zelo zanimalo kar ji pravim. Prišle sva v šolo in tam sem zagledala...... Jasona. OMFG kok je dns lep sm si misnla pr sebi.Pa še kitaro igra. On je the cutest thing at school.

To je čita resnica. Šla sem mimo njega in si mislila a bom prežvela k bom šla mimo njega al bom omedllela. Rvno ko sem šla mimo njega se je moja roka dotaknila njegove.( imel je tako mehke) In potegnil me je na konec hodnika in me uprašal OMG OMG OMG............... Če bi mu posodla za prepisat nalogo. WTF?? Kva pa če od mene jst sm misnla de mebo prašu če greva vn.... Ampak neeeee uprašu me je če mu posodim nalogo. Pa sem mu dala zvezek in potrta odšla v razred k je lih zvonilo.
To je Jason.....

17. december 2011
u60408
u60408
nexttt
17. december 2011
next
17. december 2011
u66581
u66581
Minili so dnevi in in minile so noči in končno je napočil petek. Zadnji dan 9 klasa. Malo me je bilo strajh ker po počitnicah grem že na srednjo šolo. Ampak sem bila vseeno vesela saj no jutri razglsijo zmagovalca natečaja. Sploh nisem mogla verjeti. V šoli sm se vsi zabavali in končno je še zadnjič odzvonilo. Vsi smo stekli ven in kričali od veselja. Z Chloe sva skupaj odšle domov in na mostu sva se razšle. Vsaka bo odšla na svojo šolo in ne bova se več tolikokrat videle. Saj jaz grem v Ljubljano in tam bom imela svoje stanovanje. Malo sem bila žalostna. Objele sva se in si zaželele srečno poletje.

Malo v solzah sem odšla proti domu. Ko sem končlo prišla k moji hiši sem vedela da Jasona ne bom več nikoli videla. Ampak saj na novi šolo bo veliko fantov in veliko punc s katerimi se bom lahko spoprijateljila. Mogoče najdem tam ljubezen mojega življenja. Kdo ve.......
Stekla sem v sobo in začela jokati v blazino. Sploh nevem zakaj ampak sem se počutila zelo potrta.

Next??
17. december 2011
next!
17. december 2011
u65510
u65510
next!
17. december 2011
next
17. december 2011
u66581
u66581
The next day........
OMG OMG OMG.... Stekla sem v trgovino zdraven pa imela užgan mobitel na spletni strani od plusa ( sej tudi če mi je rablo dnar). Saj po moje že vsete zakaj...... Ja, danes razkrijejo zmagovalca natečaja in jaz imam dober filing da bom zmagala a bomo še videli. Mobitel mi je zazvonil in pogledala sem gor. Rezultati so objavljeni. OMG OMG OMG OMG OMG...... Napisano je bilo moje ime......... Ne saj to je nemogoče!!! Srečna sem. Poskakujem od sreče.

A je sploh lahko moje življenje še boljše. Grem v Pariz!!!!!!!!!!

Potem pa........ nehala sem skakati in mogla sem razmisliti koga bom vzele s sabo. Mogoče Chloe ali pa Ali. Ne nojbolje bo da vzamem Jasona (saj grem v mesto ljubezni). Ampak potem bo Chloe žalostna. Po trdnem razmiselku sem se odločila da gre z mano Chloe saj Jason tko in tko ni vame, Ali pa bo bla tko tečna. Anede....
19. december 2011
u66581
u66581
Next??
19. december 2011
u68591
u68591
next!!!
19. december 2011
u60408
u60408
nextt =)
19. december 2011
next
20. december 2011
u66581
u66581
Aja pa sprejemam komentarje negativne pa pozitivne tko da kar z besedo na dan ......
20. december 2011
u59330
u59330
OOOOOOOOOO EEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMM DDDDDDDDDDDDDDŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(he he)
neeeeeextiiii!!!! hitro!!!
20. december 2011
u66581
u66581
Hvala za vse nexte. Pa ker ste tako zveste bralke
Minil je teden dni in napočil je čas da spakiram. Chloe sem že povedala in njena mama se je strinjala da lahko gre z mano. Chloe je prišla k meni in mi pomagala spakirati obleke v moj najlepši klovček.Taka v obliki pandice.

Spakirala sem moje najljubše cunje vključno z mojo najljubšo majičko.
To sta ta

pa seveda mojo najlepšo torbico. Ta je pa taka

Tko faj sva se mele. Pa še modno revijo sva se igrale. In končno nam je ratalo de sva spakirale ( še dobro). Chloe je odšla domov in me pustila samo da sem lahko sanjarila o Jasonu... Naslednji dan je bil čas za odhod. Oblekla sem si to

Chloe pa to

Moja mama naju je odpeljala na postajo in sedle sva na avtobus. Peljale sva se do letališča in tam sva odložile vso prtljago in odšle na letalo. Vzleteli smo in takrat je bila že deset ura zvečer. Chloe sem rekla da bom zaspala in še preden sem se obrnila k nji sem zaslišala drnjohanje. Seveda je bilo tako malo. Pa sem se obrnila k nji in videla da že spi. Pa sem še jast poskušala, ampak nisem mogla saj sem bila preveč razburjene in vesela kako bo v Parizu. Naposled sem le zaspala in ko sem se končno zbudila sem videla da smo ravno pristali. Ampak ne v Parizu. Zajela me je panika. Chloe ni bilo njikjer. Gledala sem naokoli a jo sploh nisem zagledala. Točno tisti trenutek je prišla iz veceja. tako mi je odleglo. Pa sem jo vprašala zakaj smo pristali. Saj nismo še v Parizu. Pa mi je povedala, da imajo samo za en paket dostaviti pa takoj bomo nazaj vzleteli.

Pa res. Ravno tisti trenutek smo nazaj vzleteli in tako čež dve uri spet pristali. Ampak tokrat ne nekje drugje ampak v Parizu.........
Next??
20. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg