Forum
HEEEEY!!! Tole zgodbico boma pisale skupi z mojo najbolšo prjatlco MonSterLoliPop (Zoey)!!! Sva dvojčice! Ne zdrživa druga brez druge!!!
________________________________________________________________________________
Ime mi je Jessica, moji sestri pa je ime Zoey. Pišema se Stinson. Najina starša sta podjetnika, zato ju ni veliko doma.. Večinoma si same pripravljama kosilo, večerjo.. saj veliko potujeta...Stari sva 17 let. Moja sestra je res najbolša sister na svetu! Obe imava rjave lase po mami...Imava podoben stil! Obe imava rade petje in modo!

Zoey:

boš sodelovala!!???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. november 2012
neeext
01. november 2012
neeexti
01. november 2012
u42446
u42446
nexti takoj!
01. november 2012
nexxxttt
01. november 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
Tale next bom napisala jaz zoey...Začele bomo zgodbo... Ajaa p.s. Vmes med nexti bojo tut kaka nagradna uprašanja in to....

Bilo je sončno sobotno jutro zbudila sem se ob 8.30. jess je še spala... Najbrš se ji je kaj sanjalo saj je celo noč govorila.... Vstala sem se in se ogrnila v svileno haljo, odšla sem v kuhinjo in nama pripravila zajtrk.

Odnesla sem ga v najino sobo in prebudila jess: " hej jess ustani hiša gori!! hitro morava vn!!" Jess je skočila pokonci in se drla kaj, kje gori, zakaj.... Jaz pa sem se samo smejala in ko je dojela da je to samo hec se je tudi ona začela smejati. Pojedli sva zajtrk in se oblekli, bil je namreč prost dan in že pred 2 dnevoma sva se odločili da greva na izlet. Z avtom

sva se odpeljali do jezera Aquamarin(izmišljeno)
tam sva namreč imeli kočo in ves dan sma nameravali preživeti tam... Najprej sva razpakirali nato pa sva naredili plan. najprej se grema kopat, nato je kosilo in na koncu bova še srfali in jadrali... zvečer pa nočno kopanje. Odšli sva si izposodit potapljaško opremo. žez pol ure sva že bili v vodi... Jaz sem na dnu našla starinski prstan z diamantom jessica pa zlato verižico.Doma imava že celo zbirko stvari ki sva jih našli v jezeru... Nimam pojma kako se je to znašlo tam...

za kosilo sva jedli kalamare in pomfri. Potem sva šli jadrat bilo je super, tudi srfali sva... malo počitka... na koncu dneva pa sva šli še na nočno kopanje, voda je bila kristalno čista in na gladini se je odsevala luna. ta dan je bil res super...ob 11.45 sva prispeli nazaj domov. in šli spat....

VPRAŠANJE: Kako sta se v jezeru znašla prstan in verižica?
01. november 2012
u42446
u42446
next
ne da bi vedla,postimo se presenetiti
01. november 2012
Next
ker je mogoče čarobno jezero?eh pustimo se presenetiti
01. november 2012
next
01. november 2012
next
01. november 2012
next ker je nekdo izgubil postimo se presenetiti hh
01. november 2012
Hwala ker berete najino zgodbico <3 Ju3 bo Jessica napisala next
01. november 2012
Zdele pišem js Jessica!
ugotovile sva da je zlato najbrž nekdo izgubil

Z Zoey sma mele zvečer pary še pozno v noč. Ko sem se zbudila to je blo zu3 ob 10.00 sm slišala znane glasove v kuhinji. Takoj sm zbudla Zoe in ji povedla veselo novico!!! Povedla sm ji da sta mama in oče končno prišla iz potovanja, ki je trajal 1mesec... Bili sva ju zelo veseli in jima takoj skočili v objem..Prinesla sta nama manjše spominke iz New Yorka

dobili sva tole:

Potem sta naju posedela za mizo in izgledala sta zlo resno.... Rekla sta, da morata na daljšo potovanje za 1 leto zato se bomo preselili. Mi2 z Zoey sva se samo spogledali in bili zelo začudeni, saj se nobeni od naju niti sanjalo ni kam gremo...Povedala sta da se selimo v London... Bili sva zlo veseli!! Bila sem sicer malo žalostna saj bom pustila prijetelje... Obljubila sem jim, da jim bom pisala kartice ( mojmu classu)...
Mama je rekla da naj pričneva s pakiranjem, saj se čez 3 dni selimo... Takoj sva leteli v sobo in začeli pakirati...

oče in mama sta imela malce težav....

No sj mi2 tut ker nisva vedle kam naj spakirama use tole....

Na letalu sem bila prvič in zelooooooo sm uživala...

Prišli smo zgodi zjutraj. Tam pa sva videli.....
Hitroooo če bojo najmajn 3 nexti že danes napišem next + odgovori na vprašanje KAJ SVA VIDELI?
01. november 2012
neeeeext,super;**
01. november 2012
nexti zoey
01. november 2012
u103583
u103583
next + nova bralka
01. november 2012
Ok*

Tam sva zagledali... Zayna in Niala* Omojboog* Takoj sva se zaljubili v njiju jaz v zayna jess pa v niala. Leteli sva v našo novo hišo in se začeli dreti!!!!! kaj delata ona2 tukaj??? V naslednjih dneh sva izvedeli kje živita in kaj mislite seveda kot sva nori sma seveda šlli njima na dom... Starša sta že naslednji dan po vselitvi odšla delat na drugi konec new yorka in spet sva bili sami* UGLAUNEM: jaz sem šla k zaynu in pozvonila. Ker je deževalo sem bila cela mokra, zayn mi je odpru in bil je brez majice!!! Onesvestila sem se... in ko sem se zbudila sem ležala v njegovih oblačilih na njegovi postelji on pa je sedel zraven in me gledal! Omojboog! vprašala sem ga ali sanjam in rekel je da ne, da sem v njegovi hiši in da sem mu zelo všeč... VŠEČ sem mu to je nemogoče naslednji trenutek sva se že poljubljala in to je neverjetno!!!!!! žez nekaj časa sem šla nazaj domov seveda, sva izmenjala tel. št, fb, msn, vse kar je pač možno..... ko sem prišla domov sem videla jess in takoj sem ji vse povedala! Bili sva presrečni potem mi je tudi ona povedala svojo zgodbo...(tudi ona je šla k niallu na dom...)
01. november 2012
next
01. november 2012
Ok*
Z metulji u želodcu sm šla k Niallu in upala da je to njegov naslov. Naslov sm našla na googlu. Hodila sem po cesti in kr naenkrat zagledala pravi naslou....Nism si upala pozvonit..Stekla sm nazaj čez cesto nato pa me je nekdo primil zausta. Poskušala sem vpiti kolikor se je le dalo...Nato sem ga ugriznala v roko...On pa me je udaril. Od odarca sm padla v nezavest. Zbudila sem se v zelo lepi postelji. Nad sabo pa videla......OMAJGAŠ Nialla.. Vprašala sem ga če sanjam!!! Rekel je NE. Potem me je vprašal če me pelje v bolnico, saj sem bila zelo bleda. Rotila sem ga naj me ne pelje, saj nočem da starši mislijo da sem neodgovorna. Do večera sem bila pri njemu..Pogovarjala sva se o različnih stvareh. Njegova mama mi je dala tableto da sem se bolje počutila. Zvečer pa sta me s njegovim očetom odpeljala domov. Takoj sem šla v hišo in vse povedala Zoey. Malo me je še bolela glava od odarca.. Ampak celo noč sem razmišljala o NIALLU HORANU!!!!!
01. november 2012
Hahahahahahahahahahahaha umrla!!!! Njegova mama mi je dala tableto...
01. november 2012
hahahaha umrla takoj sta si use izmenjala...
01. november 2012
UPAM DA VAM JE UŠEČ SAJ PIŠEVA NA SMEŠEN NAČIN
01. november 2012
jaa lolčii* BOLŠ koda ti n jegova mama da tableto hahahah* Lovjuuu <3
01. november 2012
hahahhhh, kr tabletoo phahhh
neexšššt
01. november 2012
hahaha more bit mal smešno
01. november 2012
sam tko men je smešn k je tko napisan kukr da nočeš da je smešn pa je pol useen ahahahahah, sj ful kuul
01. november 2012
hahaha pač nwm nism si misla da bo to smešno...hahahah
01. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg