Forum
u101479
u101479
To je moja Prva zgodbica in upam da vam bo vsec.Se opravicujem zarad sumnikov.
______________________________________________________________________________________
Zbudila sm se Ko mi je nekdo vrgu poustr v glavo.Bla sta Louis in Zayn.Rekla sm da bi eni se radi spal onadva pa sta uprasala kdo so to eni.Ja js pa se kksn!sm rekla.Sj sam se ti spis.Sta rekla.No pol sm se zbudila in se sla v kopalnco uredit.Potem sm se oblekla in sla na zajtrk.Vsi so ze sedel na kavcu in pojedl zajtrk Js sm se pa sele Komi zbudila.
Pogovor:
Js-J,Louis-Lo,Zayn-Z,Niall-N,Liam-L,Harry-H

N-No si se koncno zbudila
Z-Hja sva jo z Louisom komi zbudila
J-(zavijem z ocmi)
L-No no pazi da se ti oči nezavijejo
(vsi so bruhnili v smeh jaz pa sm zgrabila poustr in ga z vso silo vrla v Liama.Ta je pograbil drug poustr in ga vrgu vam ravn takrt k sm hotela kosmice in mlek odnest na Mizo da bi jih pojedla.Vsa mokra od mleka sm stekla v sobo in se preoblekla.)
H-No vids kwa si naredu Liam zdej Bo pa spet jezna

Ampak sploh se nism jezila,vzela sm vse pouStre iz postle ter odhitela v dnevno.Ko me je Harry zagledal je zakricalillow fight!!!
Zacel se je Pravi boj.Jaz,Niall pa Harry proti Zaynu,Liamu in Louisu.
-----------------------------------------------------------Katy----------------------------------------------------------
No moje Ime je Katy in zivim pri 1D.Sm njihova zlo dobra prjatlca.Nimam fanta mam pa 18
___________________________________________________________________________________

Bos brala mojo zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. julij 2012
u101479
u101479
: Pillow fight*
25. julij 2012
u101479
u101479
Next?
25. julij 2012
u101479
u101479
Bom kr nextala.
Bil je cas kosila in skupaj smo pripravili kosilo.Med pripravljanjem smo se noro zabavali potem pa je pozvonilo pri vratih.Bile so Emma,Miley in Jessica.Bila sem jih zelo zelo vesela ker jih tako kot Fante nisem videla 1leto.Miley me je uprasala kaj pocnemo saj sem bila cisto umazane od moke.Zraven je prisel Niall saj je slisal nas pogovor in ji odgovoril da kuhamo kosilo.Hitro so se nam pridruzile in kmalu smo koncali s kuhanjem.Najedli smo se sedaj pa je bila navrsti sladica.Bili so muffini in tako kot pred enim letom je bil to samo nas obicaj da je bil na maffinu listek z imenom v maffinu pa se je skrival se en listek in na katerem pise kaj si oseba ki ti je to napisala misli,cuti ali karkoli o tebi.In seveda nisi vedel katera oseba ti je to napisala Ker je bila to skrivnost.Vsi smo nasli svoj maffin in pogledali kaj pise na listku ki se je skrival v njem.Hitro sm pogledala na listek.Ko sm ga prebrala nisem mogla vrjeti svojim ocem! Na mojem listku je pisalo:
I LOVE YOU
OMG le kdo mi je to napisou!Listek sm spravila v zep nato pa dokonca pojedla muffin.Miley,Emma in Jessica so se odlocile da bodo tu ostale 1teden.To pomeni da se bom morala naseliti v eno izmed fantovih sob Ker v sobi za goste ni vec prostora.Joj sm pomislila zakaj ravno js.Ampak sm se raje odlocila da noci prespim na kaucu.Za silo ze bo.Sm si mislila.Potem pa me je iz mojih misli zbudil Liam ki je predlagau da se gremo resnico ali izziv.Vsi smo se strinjali in se posedli okrog.Harry je sel iskat flaso in ze Jo je zavrtel.Ustavila se je na Emmi.Izziv.Je rekla.Harry paoljubi Zayna na usta.Usedla se je poleg Zayna in ga poljubila.Minilo je nekaj sekund in ze je Emma sedela na svojem mestu.Zavrtela je flaso in se ustavila na Louisu.Izziv.Poljubi Katy.Ojoj sm si mislila. Usedel se je zravn mene in me poljubil.Pa to ni bil tak poljub ki sta ga imela Emma in Zayn.Trajal je mnogo dlje.V mislih sm imela le:naj bo ze konec!a Louis sploh ni odnehal.Resil me je Liam ko je imel ze Tudi dovolj in rekel: no zdej pa loh nehata se drugi bi radi prisli na vrsto.Koncno sva nehala in se usedla na svoje mesto.Malo cudno se mi je zdelo da je med Zaynom in Jessico prostora se za 1 cloveka.Dokaj hitro sm ugotovila da Niall manjka.Le kje bi lahko bil sm premisljevala.Kmalu smo koncali z igro saj smo bili ze zaspani.Pojedli smo vecerjo in se odpravili spat.Sla sm se preoblect nato pa mi je iz zepa pedel listek z napisom I LOVE YOU.Oblekla sm si pizamo in pobrala listek.Usedla sm se na kauc in premisljevala kdo bi mi to lahko to napisal.Lahko bi bil katerkoli izmed fantov.In Naill zakaj je odsel ko sva se z Louisom poljubila.Vse se mi je zazdelo se bolj sumljivo.Potem pa sm postala vsebolj zaspana in sla spat.
u101479
Harry pa : Poljubi Zayna*
26. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg