Forum
1.vem to je naslov neke knjige, ki je res ful dobra
2.tus ta zgodbica bo govorila o anoreksiji
3.zalivke obdrzi zase kr tut ti nisi popouna oseba.
Zadnji dnevi pred zacetkom (bolezni)
Usi zacnejo zgodbico s tem da se pretstavjo. Jst tega pac ne bom storila. (slikce dobite drugic)
zdi se mi d je opis na zacetku sama potrata casa. Preidimo k bistvu.
"moje ime je damen in prhajam iz californie.." takoj ko sm zaslisala california sm se zbudila iz dougocasenja.zaslisala sm uciteljev glas in spet zacela ceckat po listu papirja "torej, damen usedi se zadaj. Klop pri oknu." rece ucitlj in sele ko me damen uprasa ce loh zmaknem nogo da se bo loh usedu se zavem da ga bom mogla prenasat celo leto.
Zmaknem nogo in odlozim svincnik."lepa risba" rece in pokaze na skico na kateri je obraz pol cloveka in pol macka. "hvala recem in otprem aktovko(nimam zveskov) in v predalcek pri strani spravim list ter uzamem novega. Nanj zacnem risati kitaro. "rada rises?" zaslism "sm takrt ko je re dougocasn" recem in si u mislh mislim naj se ze koncn zacne brigat zase. "kako ti je sploh ime?" me spet ne pusti pri miru. Cez neka minut koncno recem "ever biersack coma" recem in ucitel se odpravi do moje mize. Uzame mi list in rece "mlada dama. Besede uporabljaj raje kje drugje" rece in rastrce list. Ko trze papir se pocutim kot da trze moje srce... Usaka poteza me zaboli. Naposlet za njega 'smeti' vrze u kos.
Next?
31. december 2012
u104471
u104471
jaaaaaa!!! D
23. januar 2013
Spet zacne razlagat snov js pa se odpravm do katedra in iz aktovke kjer so ocene in use uzamem zvezek kjer so uzgojni upisi. Iz zepa pootegnem faracajg in zvezek kmalu zacne goreti. Ko zgori vec kot polovica ga pohasim z vodo izpod pipe. Vrnem se u klop in u usesa dam slusalke. Negdo me zacne trest. "pa kaj je?" recem in zagledam ucitlna. Navelicano ga pogledam in on mi iz uses potegne slusalke. Na to sm res alergicna. "vrn slusalke!" se zaderem da ceu klas kar obstoji. Ucitlj pa sm spizdi skoz urata in se zacne dret "gospod ravnatl!?" otprla sm okno in kr so usi bulil vame recem "kaj je modeli?!? Ja zapuscam vs" skocm vn (u prvem stuku smo) ze hocem zapret okno ko vn prleti se damen. Stecem stran a on mi sledi. Ustavim se pred zapusceno stavbo in 3-krat potrkam. Otpre jake. "hej" recem in ustopim in damen zmedeno sledi. U sobi seveda zapusceni in podrti na tleh u krogu ze sedijo ostali....
23. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg