Forum
u84822
u84822
No to zgodbico bova pisale jst pa ツcyrus.☮.mileyツ.Upava da vm bo zgodbica ušeč...
-------------------------------------------------Aria--------------------------------------------------------
Hey!sem Aria.stara sem 17 let in živim v Londonu.Ja mam bff Mašo s katero se res razumeva.Res kadar jo potrebujem mi zmeraj stoji ob strani.Je res najboljša prjatlca.Sem edinka.Starši so zelo bogati.Moj oči je režiser moja mami pa igralka.Čeprav ju velokokrat ni doma se vseno še videvamo.Na šoli nisva ravno popularni.Najraje poslušam glasbo.Res veliko poslušam One Direction vendar nisem njihova oboževalka.Poleg njih poslušam še Miley Cyrus,Bruno mars...
jst

nasledn del napiše ツcyrus.☮.mileyツ.

NEXTAVA??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. maj 2012
Next : 3
14. maj 2012
moja ime je maša stara sem 17 let, nimam staršev ampak živim pri starejši sestri tini, čas najraje preživljam z ariao, nikoli ji na zmanka idej kaj bi lahko še počeli... v šoli imam še prijateljc ampak so samo tiste vrste prijateljce ki bi ti takoj obrnile hrbet, aria ni takšna... spoznala sem jo ko sva prišli v prvi razred in od tistega dne sva bff skoraj vsak vikend ona prespi pri meni saj moja sestra sedaj živi pri fantu in sva tako rekoč sami...

jz:

14. maj 2012
u84822
u84822
"Ddrrriinnnngggg drrriinnnggg!"je zazvonil zvok budilke.Hitro sem vstala(zame ne vsakdanje saj ponavadi ležim še 10 minut)in se hitro oblekla

Hitro sem odšla v kopalnico in senaličila.Staršev ni doma saj so na poslovni poti v Braziliji.hitro sem pograbila torbo in odšla v šolo.Na poti v šolo sem si v ušes vtaknila slušalko in poslušala glasbo.Ko sem prišla me je tam že čakala Maša"hey!"ji že na daleč zaupijem"hey"zakriči in priteče do mene.Usedli sva se na klopco v avli in se pogovarjali.Do naju je stopila največja važička na šoli Ana."lej tedve."reče in z prstom pokaže na naju.Vse njene prijateljice so se zasmejale in odkorakale stran.Samo zavila sem z očmi in se še naprej pogovarjala z Mašo.Ja Ana je bila največja važička na šoli.Njeni starši so bili bogati,vendar manj kot moji.Nisem se rada hvalila z tem da smo doma bogati.Ona pa se je vsakič.Kmalu se je začel pouk...
----------------------------po pouku---------------------------
Z Mašo sva odšli k njej.Tam sva naredili nalogo in gledali filme,poslušali glasbo...Uglavnem sva se zabavali.Odšli sva na fb(facebook) in twitter.Nč ni blo zanimivga.Kmalu sem odšla domov.Doma sem se usedla na kauč in prižgala TV.Po TV-ju ni blo nč zanimivga tko,da sm si naštimala film.Po filmu sem šla spat...
14. maj 2012
pet čisto navaden dan... v šoli ana... doma dolgčas... jutri je sobota, tako da sva se z ano odločili da bova šli v shopping, seveda sem jaz morala paziti kaj kopujem saj drugače nebi imela za malico, aja pozabila sm povedati, moja sestra ima manjšo knjigarno tako da nisva ravno bogati, seveda je aria kupila skoraj vse kar je bilo vsaj malo lepo, jaz pa samo eno ugrlico... ko je aria opazila je rekla da rabim novo garderobo tako da je pograbila nevem koliko oblačil in me poslala v kabino, za vsako obleko sem morala priti vem in se ji pokazati skoraj za vsako je rekla da je ok in da bo ona plačala.... nakoncu sem jaz imela več oblek kakor ona.
---------------------------čez 4 ure--------------------------------------------
ko sva obdelali use trgovine, sva odšli v restavracijo... ker je bila najbolj priljubljena je bila nabito polna, ampak aria je to hitro uredi in že sva imeli mizo. jedli sem margeroto ona pa špagete, aja pozabla sem omeniti da sem že skorja 5 let vegeterjanka.
14. maj 2012
u84822
u84822
bom nextala sam ne še zej
14. maj 2012
mislem da sta šle z ario v shopping in ne z ano ampak useeno next
14. maj 2012
Next ; 3
14. maj 2012
Next!!!!
14. maj 2012
u84822
u84822
sicer nevem kje se je ツcyrus.☮.mileyツ zmotla...bom nextala zele sam mal počakte
14. maj 2012
next
14. maj 2012
u84822
u84822
no ja....shopping...Zjutri sm se zbudila in se hitr oblekla in naličila.Poklicala sem Mašo"hey!""hey kaj me rabš?"reče"bi šla z mano v šolo?"uprašam"ja okey dijo."reče in prekine.Že v naslednjih 5-ih minutah je pozvonilo.Šla sem odpret.Bila je Maša in odpravili sva se v šolo.Na poti sva si v uho utaknili vsaka eno sliušalko in poslušali glasbo.Vmes sva se še pogovarjali.Ravno se je predvajala pesem od One Direction One Thing."ka ker ti je najlepši?"me vpraša."am ma Harry je full cute pa Liam sam Harry mi je najbl.ti?"uprašam."am men je pa Liam tak cukr resno."reče in ubedve sva se zasmejali...šola-živ dolgčas.Bila sem vprašana MAT.Res se nism nč učila ampak sm usen dubla 5.Ja v šoli mi je šlo dokaj dobro.
-------------------------po šoli--------------------------------
Odpravili sva se domov.Na poti sva poslušali glasbo.Predvajale so se samo pesmi od One Direction.Razmišljala sem o njih.Hodili sva naprej.Kar naenkrat sva se zaleteli v neka dva fanta.Obe sva padli po tleh...
14. maj 2012
u63958
u63958
neext
14. maj 2012
Next!!
14. maj 2012
neext!!!
14. maj 2012
sorite ja misla sem ariano
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ker sem bila po navadi hitre jeze sem že stala na nogah da bi ju nadrla... ko sem videla da imata kapuci in ko sem bolje pogledala sta bila to onedva bila sta harry in liam, hitela sta se opravičevati in ko je še aria ostala da bi videla kdo sta je začela vreščati, zato ji je harry hitro pokril usta "psss, plis ne kričat saj trenutno nimsvs časa za oboževalce"jaz pridem k sebi " okey bom tiho, samo prosim prosim se lahko slikava z vama?" liam odgovori " itq, heh gresta k nam na sladoled ker imamo mini zabavo" medtem sta se harry in ariana samo gledala, morala sem jo dregniti da je odgovori.... ko ji je končno uspelo, smo šli do boljužnjega prkirišča kjer so imeli parkiran kombi, vozil je harry ampak je bil slab voznik, tako da je pravzel liam
------------- čez pol ure------------------------------
hišo so imeli resnično očitno čudno da že ni pršla kakšna oboževalka porkat, stanovali so v razkošni vili:

bila je ogormna in če si se peljal mimo si zelo dobro videl dnevno sobo...
--------------nexta Łove girŁ----------------------------------------
14. maj 2012
ups aria
14. maj 2012
neeexty!!!!
14. maj 2012
u84822
u84822
nextam pa nism Ariana ampak ARIA
Hitro sem vstala in se malo očistila.Zagledala sem harrya in Liama.Začela sem kričati.Harry mi je prekril usta"pss,plis ne kričat saj trenutno nimava časa za oboževalce."mi reče Harry.Zatopila sem se v njegove oči.Bil je božanski.

"okey bom tiho, samo prosim prosim se lahko slikava z vama?"reče Maša."itaq,heh gresta k nam na sladoled ker mamo mini zabavo?"reče Liam.Z Harryem sva se gledala...Pogled je prekinila Maša,ki me je sunila v rebra"am ja gremo"rečem in že se odpravimo proti avtu.Vozil je Harry"am..Harry a se nebi midva rajš zamenala?"reče Liam ko vidi,da se je Harry skoraj zaletel v steber."am..ja če hočmo ustat vsi živi."reče in z Liamom se zamenata.Z Mašo sva se samo smejali.Kmalu smo prišli.Imeli so ogromno vilo.Stopili smo skozi vrata.Na kavču so sedeli Louis,Niall in Zayn."am harry,Liam kdo sta onidve?"upraša Zayn."am..to sta...še sam nevem"reče Harry."aja pozable sva se predstavt jst sm Aria to je pa Maša."rečem in se nasmehnem.Usedli smo se na kavč.Liam je prinesel pijačo.Gledali smo filme...Kmalu sva morali z Mašo domov."am se bomo še kej vidl??"upraša Harry."am ja tuk maš mojo fonsko."vzela sem flumaster in mu mojo številko napisala na roko."dijo."rečeva in že se odpraviva domov.Doma sem razmišljala o One Direction.Zazvonil mi je telefon"ja?"sem uprašala."am sam preverjam telefonsko."reče Harry in se zasmeji."ha okey."rečem"no am ju3 mata čs?"reče"am ja mava."rečem"se slišmo pol"reče Harry"ja dijo."rečem."čaw baw."reče in prekine...
-------------------------------------------nexta ツcyrus.☮.mileyツ
14. maj 2012
nexty!!!!
14. maj 2012
next
14. maj 2012
u63958
u63958
neext
14. maj 2012
next z moje strani
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Večer je bi takšen kakršnega bi sanjalo vsako dekle, v živo sva z aria spoznali člane skupine 1D!!! aria je dala harry telefonsko, tako da sta se zmenila za v kino, vsi fantje grejo plus medve, cel dan sva z aria izbirali kaj bova oblekli na koncu sva izbrali to:
moje:

bilo je super, harry in liam sta prišla do naju, in harry je objel aria, pred kinom sta šla aria in harry-em po karte midva z liam-om pa sva bila zadovžena za kokice... ko smo končno prišli v dvorano je harry reku" am kok mamo sedeže" "dvarana 4-7 vrsta -5 sedež" reče aria " um zakaj smo pa pol v dorani 8?" uprašama. vsi planemo v smeh, in stačemo ven... ko smo končno našli dovrano smo se usedli liam jaz aria in harry... bilo je super gladali smo smrkce,

po končanem filmu smo odšli...

--------------------- next Łove girŁ-----------------
14. maj 2012
u63958
u63958
neext
14. maj 2012
next
14. maj 2012
u84822
u84822
nextam
šli smo v kino....blo je TheBest.Harry me je enkrat celo OBJEV.Ja šli smo gledat smkce.Res so bli smešni."am a bi šli k nm domov."reče Harry po filmu."am ja gremo."rečeva z Mašo.Usedli smo se v avro.Vozil je Liam.Harry se je usedel zadaj zraven mene.Maša pa je sedela spredaj.Res sm bla zatreskana hah.Kmalu smo prišli.odprli smo vrata."hey!"slišim reči Nialla."hey!"odgovorimo.Odšla sem v kuhinjo po kozarec vode.Za mano je prišla Maša."a nekdo je pa zatreskan."reče potiho in me dregne v rebra."am okey kdo se oglaša ti si tut."rečem in se zasmejim.Maša me je dregnila v rebra.Šele takrat se je slišalo kaj so se fantje pogovarjali"lej Harry je v Ario,Liam pa v Mašo a ni logično."reče Louis."am lej če pa nism."odgovori Harry."o ja pa si."reče Liam."ha kdo se oglaša."reče Louis."okey res sm vanjo sam pss ne ji povedat."reče Harry.Uglavnem Harry je vame.KAJ???Prov ste slišal Harry Styles je vame.OMG OMG OMG.Umir se umir se.Fantje so se končno nehal pogovarjat.Mirno sva šli v dnevno sobo in se usedli na kavč.Harry se je usedel zraven mene.Gledali smo film.Ni bil glih zanimiv.Kmal sva mogle it domov.Doma sem razmišlala o harryu in njegovih besedah˝okey res sm vanjo sam pss ne ji povedat.˝...
----------------------------------------nexta ツcyrus.☮.mileyツ----------------------------
14. maj 2012
u25153
u25153
next.!!!!!
14. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg