Forum
u138043
u138043
"Ja takoj pridem." sem rekla moji BFF Tari.Obula sem

in stekla dol.Hodila sem po ulici dokler nisem prišla do Tarine hiše.Pozvonila sem in odprl mi je njen brat Robert.Rekla sem da me je Tara klicala.Stekla sem do njene sobe in potrkala.Odprla mi je vsa objokana.Zaprla sem vrata."Kaj je bilo?"sem jo vprašala."Daniel mi je rekel da ne bo več z mano ker sem grda!"He is dead!!! sem si rekla v glavi.Danijel hodi na isto šolo kot midve.Hodive na umetniško fakulteto v Sloveniji.Objela sem jo in ji rekla da bo videl kaj pomeni bolečina.Pogledala me je in za trenutek se je nasmehnila

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. september 2013
u138043
u138043
Veronica:

Tara:

Robert:

Daniel:

28. september 2013
u102137
u102137
next
28. september 2013
u138043
u138043
Ta next je namenjen $̮@̮$̮@̮ *̮-̮*̮ -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sem Veronica Ana Quimbey.Sem napol slovenka in napol angležinja.Mama je slovenka oče je anglež.Naslednji mesec dopolnim 20 let.Imam eno BFF Taro ki je slovenka.Spoznale sve se v srednji šoli.Od takrat sve frendice.Rada poslušam pop.Moja najljubša skupina je One Direction.Moj najljubši član je Zayn.Ja no moja najljubša pesem je Just Can't Let Her Go.
Imam fanta Kristjana.[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSROnOFmK0cleNwK8v80dGWb_cgjvZ6FCmuoBpKTIhV8V8Km4jZ[/img]Eno leto je starejši od mene.

*Tara*
Sem Tara Novak.Sem slovenka in imam dva brata.En je Robert drugi je Nejc.[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSROnOFmK0cleNwK8v80dGWb_cgjvZ6FCmuoBpKTIhV8V8Km4jZ[/img]Imam 20 let.Imam BFF Veronico.Je napol angležinja.Hodive na umetniško fakulteto v Ljubljani.Skupaj hodive na balet.Veronica obožuje One Direction.Jaz obožujem The Vamps.Pevec Bradley Simpson.
28. september 2013
u138043
u138043
upsss pr Nejcu bi mogla bit ta slika

28. september 2013
u138043
u138043
*Veronica*
Odločila sem se da bom Taro povabila na kopanje.Vprašala sem jo in rekla je da bo šla.Stekla sem domov in se oblekla v te kopalke

čez sm oblekla eno preprosto oblekico.Pozvonilo je na vratih.Bila je Tara.
Usedle sve se v avto in se odpeljale v Strunjan.ona je imela te kopalke

Stekle sve v morje in se začele potapljati.
28. september 2013
u102137
u102137
hvala za posvečen next.
NEXT!!
29. september 2013
u138043
u138043
šit ne no vse se mi je zbrisal!!!No bom jutr spet napisala.
29. september 2013
u138043
u138043
Čez nekaj časa sem se utrudila in šla ven.Medetem ko sem ležala na brisači sem videla Kristjana ki poljublja drugo dekle.DFQ?

Ne,ne,ne to ni res!
30. september 2013
u138043
u138043
Ko je punca odšla sem se oblekla v oblekico in odšla do njega. »Kako si mogel?Po vsem kar sem ti verjela in zaupala?Zdaj vem kako se je po šoli razvedlo da imam probleme z družino!Konec je!« Potem je rekel »Ni tisto kar misliš!« še bolj sem se razjezila »Ne ti meni tralala!« preden sem odšla sem ga še po licu.Stekla sem do brisače in pobrala stvari.Ko sem hotela oditi me je Tara zaustavila.Komaj sem zadrževala solze.Rekla sem ji da me je prevaral. »Kje je?Zdej bo vidu vetra!« in stekla v njegovo stran.Od daleč sme gledala sceno.Čez nekaj časa je prišla h meni. »Beži!« mi je še rekla in oblekla tuniko ki ji je bila do kolen.Skupaj sve stekle v eno ulico in za nama še Kristjan.Nisve vedele da je slepa ulica.Šit.To ni dobro.Bila bi že mrtva če ni bi prišla dva fanta.Zelo naglas sta zakašljala.Kristajn se je obrnil in ker ko je jezen govori angleško je rekel »What?« in potem sta odgovorila »Leave this girls alone!« Obrnil se je h nama in rekel »Ni konec!« za njim sem še sredinca pokazala.«Who was that?« je vprašal eden od njih. »That was my ex boyfriend!« sem še rekla.Pristopla sta h nama.Meni je rekel »Who would cheat on a beautiful girl like that.« »Stop it.Your making me blush.« sem rekla.Vprašala sta naju po imenih.Ko sve se predstavile sva ju vprašale kdo sta ker imata na glavah kapuce. »Do not scream please«In snela sta kapuce.Skoraj bi me kap.Bila sta…
A)kdo je bil
B)next?
01. oktober 2013
u102137
u102137
next
01. oktober 2013
u138043
u138043
kdo sta bila fanta??
01. oktober 2013
u102137
u102137
nwm
02. oktober 2013
u138043
u138043
Bila sta Zayn in Bradley!!!Tara se je obrnila h meni in me stisnila za roko.Govorila sem si "Umiri se,umiri se saj sta samo fanta!!"Dihala sem globoko in Tara me je vprašala če sem ok.Rekla sem da sm ok ampak da me bo kap."So how many time are you staying here?" sem ju vprašala."Well we are staying until June." mi je rekel Zayn.Če je zdaj konec maja imata še en teden.No pa še fakulteto mam."Where are you staying?" sem vprašala."We are staying in Ljubljana." je rekel Bradley.Zakon!Mogoče se bomo videli."We are late Tara!My Sister is going to kill me!!!" sem rekla in poslovili smo se.Preden sve šle sve jima dale še telefonske.Šle sve do avta in se odpeljale nazaj v Ljubljano.Taro sem pustila pr njeni hiši in šla domov.Poklicala sem sestro in prišla je dol.Rekla sem da sem nekoga slavnega spoznala."Kdo?Koga si spoznala?" me je vprašala"Ugani!" sem ji rekla."Amm Justin Bieber?Ne?Amm Nelly Furtado?Dej predam se!""Zayn Malik in Bradley Simpson!!!""OMG!Fouš sm ti!Ej js morm it Zmenjena sem z frendicami.BYE BYE!"Haha sam js mam tako srečo!Šla sem na laptop in pregledala Twitter.Dobila sem novo sporočilo od Kristjana."Ni še konec!Še me boš hotela!"Ma nemoj!Šla sem v dnevno sobo in gledala Pitch Perfect.Bilo je na koncu filma in skozi vrata je uletela Tina."Oj!A še ne spiš?" me je vprašala.Ura je komi polnoč.Eh sm bla že mal utrujena.Zato sem šla spat.Zjutri me je zbudila Tina ki je rekla da se bosta starša ločila in da morave it z mami.Stekla sem v kuhinjo ki je mami že pobirala stvari.Vprašala sem jo če gre lahk z nami še Tara.Rekla je da gre saj se je že zmenila z njeno mami.Oče bo ostal v Sloveniji ker noče iti nazaj v Anglijo.Oblekla sem se v

in čez dala jopo od Zayna

02. oktober 2013
u138043
u138043
Tina:

02. oktober 2013
u102137
u102137
next
03. oktober 2013
u138043
u138043
Da sem sprostila sem šla na sprehod Vzela sem še telefon in slušalke.

Poslušala sem samo od One Direction.Vsedla sem se na klopco.Čez nekaj časa mi je nekdo dal roke čez oči in vprašal "Guess who?"."Amm... Zayn?" "Hahah.Yes it`s me."In prisedel je h meni."So what r u doing?" me je vprašal."Nothing.I need to chill.My parents are geting divorced.We are moving to London.
03. oktober 2013
u138043
u138043
"Ohh" je rekel in potem dodal"Nice jacket!""Haha." sem rekla."My sister is a big fan of your band and she likes Louis.Can Louis texts her and they can meet?"ssem vprašala."I`m going to ask him right now." in že je potegnil telefon potegnil ven."What`s her number?" je vprašal.Dala sem mu jo in poslal je sporočilo."So tell me something about your life.""My name is Veronica Ana Quimbey.I`m nineteen.I`ve got a sister and my mum is from Slovenia and my father is from England.My birthdsay is on 19th of June.I like music and i dance ballet with my friend Tara.My favurit movie is Pitch Perfect.My favurite song is Just can`t get enough from One Direction.My dream is to be a singer and a profesional ballet dancer.Tara and Tina are my bestfriends.I`ve got one ex boyfriend Kristjan.He was the boy you saw yesterday." sem mu povedala."Why the fuck did he cheat on you?" me je vprašal."I don`t know.And i don`t want to know."Nekaj časa sva ostala tako ko sva se začela približevati.And we kissed.Potem mi je telefon zabrenčal telefon."Fuck off!!!" sem si mislila.In oglasila sem se bil je Kristjan."Kaj bi spet rad?" sem jezno vprašala."Pridi malo h meni.""Never in a milion years" in prekinila.Zayn me je čudno gledal in rekla sem mu da me je klical."Zayn,i need to go packing.Maybe will see eachoter next time.By." in sem šla domov.Začela sem pakirat in ko je bil kovček polen sem ga komaj zaprla.
03. oktober 2013
u102137
u102137
next
03. oktober 2013
u138043
u138043
vse kar sem dala v kovček:

,

,

,

,

,

04. oktober 2013
u138043
u138043
u138043
u138043
V toaletno sem dala še:

04. oktober 2013
u138043
u138043
Imela sem še dve omari.Povlekla sem še ta drugi kovček in še tisto zmetala noter.Vzela sem še nahrbtnik in noter dala toaletno in oblačila za ko gremo,laptop in polnilec in še nekaj drugih stvari.Prišla je Tara ki je s sabo tudi vzela kovčka.Vzela sem laptop in šla na Twitter.Napisala sem "Moving to London with my bestfriend!" in objavila.Odjavila sem se in ugasnila laptop.Pogovarjale sve se ko je v mojo sobo prišla mama in rekla da gremo na kosilo.Obule sve
05. oktober 2013
u138043
u138043
se in šle za mojo mami.Usedle sve se zadaj ker je odspredaj sedela Tina.Šli smo v pizzerijo in vsaka je naročila isto pico.Ko smo pojedle sem rekla mami da nimam kopalk."Jaz jih tudi nimam." sta rekle Tina in Tara."No pa pejmo še v BTC."jej.Odpeljale smo se v BTC.Jaz sem izbrala

Tina

in Tara

Kupile smo in šle nazaj domov.Kopalke smo dale v kovčke in jih spet nazaj zaprle.Nalakirale smo si nohte.JAaz sem si jih na črno

Tara na rozasto

in Tina

Pogledale smo na uro in mami sem šla vprašat kdaj gre letalo.Rekla je da gre ob dveh zjutraj.Zdaj je bila ura osem tko da imamo še nekaj časa da pogledamo kak film.Gledale smo

in sredi filma smo zaspale.Zbudila nas je mami ob 23.00.Zazehala sem in šla sem v kopalnico si umit obraz.Oblekla sem se v

Tara v

in Tina v

06. oktober 2013
u138043
u138043
a)next?
06. oktober 2013
u138043
u138043
Odpeljale smo se na letališče in mama je šla po karte.Nekaj smo se pogovarjale ko mi Tara pomigne za hrbet.Obrnila sem glavo in videla Zayna."Hi!What are you doing here?It`s 1 o`clock in the morning!" sem mu rekla."I wanted to say bye to you and your family." mi je odgovoril."Do you know that we can still see eachother in London?" sem ga vprašala."I know but i wanted to say bye until we meet eachoter.Tara and Tina i`ve got a suprise for you." je rekel in izza vogala sta prišla Louis in Bradley."OMG." ste rekle obe na enkrat.Vstale ste in si popravile oblačila.Ravno ko so se začeli pogovarjat je prišla mama."Veronica pridi malo h meni." mi je rekla v slovenščini."Kdo so oni?" "To so Zayn Malik,Louis Tomlinson in Bradley Simpson." sem ji razložila."Aha.Well the plane leaves in five minutes so we better hurry." je rekla v angleščini.Stopila sem do Zayna in mu rekla "Bye." ravno ko sem hotela iti me je poljubil na lice.Zardela sem in šla za mojo "familiy".Leteli smo v prvem razredu.Sedela sem pri oknu in vroče čelo sem naslonila na mrzlo šipo.V ušesa sem si utaknila slušalke in vzela sem telefon.Na telefonu sem imela mashupe in originalne .Prvo sem poslušala mashupe
in hmalu sem zaspala.Zbudila me je Tara ki me je drgnila in rekla da bomo hmalu pristali."Whatever" sem rekla in se pripela.Pristali smo in šla sem po kovček.Aja mami ima sorodnike v Angliji in zato smo se preselili sm.Brat od moje mami nas je čakal pri kovčkih."Striček Jan." sem rekla in ga objela."Živijo Veronica!Nazadnje sem te videl ko si bila še v osnovni šoli." mi je rekel in šel objet Tino in mami.Potem sem predstavila Taro in šli smo v njegov avto.

07. oktober 2013
u138043
u138043
Stric je zelo bogat in ima dve hčerki Fiono in Elizo.Fiona je mlajša od nas in Eliza je starejša za tri leta tko da ma Fiona 18 let Eliza pa 23.Nazadnje sem ju videla ko sem bila v devetem razredu.So ok ampak Eliza je čisto v svojem svetu.Fantje,ličila,obleke in tako naprej.Fiona je bolj odprta in je bolj vesela od Elize.Bile smo tiho in komaj da nas je kaj vprašal.Ko smo prišli do hiše samo usta do tal.

.Šle smo za njim da nam je razkazal hišo.Moja soba je taka

od Tare je

(brez vseh dodatkov) od Tine je

in od mami je

.Svojo sem si preuredila tako

Tara na

in Tina na

08. oktober 2013
u138043
u138043
Eliza:

Fiona:

08. oktober 2013
u138043
u138043
Tara je prišla v mojo sobo in začele sve se pogovarjat.Čez nekaj časa je v sobo prišla Fiona."Hi!I missed you so much." mi je rekla.Ona ne zna slovenščine ker doma govorijo samo angleško."I missed you to.This is my bestfriend Tara and this is my cousin Fiona.She` got a sister named Eliza.She is a total difference.Fiona likes pop and Eliza likes rock.Do you still listen to Justin Bieber?" sem jo vprašala."Nope never in a milion years.I listen to The Saturdays.My favorite song is Higher."I think i`ve got in my phone!" sem ji rekla.Pogledala sem in res sem jo imela.
"Yey i love you." Haha."It`s ok.You can let me go now." sem ji rekla ker me je objela in me je skoraj zadušila.

I'm doing nothing;
'Cause then at least I'm doing nothing wrong.
And I'm gon' staying on my own,
And turn off my telephone,
If nothing's gained then nothing's won.

Yeah, you can tell them,
Yeah, you can say whatever;
I don't care, yeah.
And if you wanna play it cool,
Then I got news for you,
It's getting hotter, hotter in here...

So, when I speak, listen
This is my decision,
And you keep on missing out the words (oh, oh, oh)
So when I speak, listen,
'Cause you keep on pushing,
Like I need permission to be heard (oh, oh, oh)

I'm gonna lift it, lift it higher!
So when I speak, listen,
This is my decision,
And you keep on missing out the words.

It's getting closer,
I'm movin' in and yeah I think you know,
'Cause I am sick of playing games,
And I'm not gon' say no names,
But you and I know who to blame.

Yeah, you can tell 'em
Yeah, you can go ahead and put it straight,
'Cause I am finishing myself,
And I do not need your help,
I'm gonna do this, do it right.

So, when I speak, listen
This is my decision,
And you keep on missing out the words (oh, oh, oh)
So when I speak, listen,

So when I speak, listen,
This is my decision,
And you keep on missing out the words.

I'm gonna lift it, lift it...
When you go higher, I go higher!
Yeah, you can try, but I go higher!
The only thing, boy, all that you can do is listen, so listen!

So, when I speak, listen
This is my decision (yeah, yeah!)
And you keep on missing out the words (oh, oh, oh) (You keep on missing out my words!)
So when I speak, listen,

So when I speak, listen,
This is my decision,
And you keep on missing out the words. smo začele peti.Ko smo odpele pesem je noter uletela Eliza."Eliza!I missed you!" sem rekla in skočila dol s postelje.Objela sem jo in ko sem jo pogledala v oči se je videlo da je jokala."What was it?You can tell us everything.Were here for you." sem ji rekla in začela nam je razlagati."...and that`s why he broke up with me.""Wow he`s stupid." je rekla Fiona."He IS stupid!" sve rekle jaz in Tara naenkrat.
10. oktober 2013
u138043
u138043
"Whatever we met Zayn,Bradley and Louis!!" sve se zadrle."AHHH!" sta se zadrle obe"How can you listen to them?They can´t sing!" je rekla Eliza."Wait then Guns n roses CAN sing!" je rekla Fiona."I really hate when you say something bad about them!Why shouldnt i say something bad about Guns n roses!Really hate it!Veronica give me you phone." dala sem ji telefon.Nekaj je gledala in potem so se začeli ta prvi takti od What makes you beautiful."Hey do not you two start it or i swear i am going kick you through the window!" sem zakričala."Seriously!You started this becuse of us.I am sorry beacuse iI ripped you to apart.If you wanna i`m going to pack my things and go back to Slovenia!!!Stop fighting!" sem končala.Takrat je postalo vse tiho."I didn` now you felt this." je rekla ELiza."We wont fight again." je dodala Fiona."Sorry i dont stand this shit.Me and my brother have always been fighting." sem rekla in se ulegla na tla.Nekaj časa smo ostale tiho potem nas je poklicala mama dol.Bilo je kosilo.Jedli smo lazanjo."Do you have a ballet school in London?" sem vprašala."Yes we do.You know where Big Bang is?Before you go there there is a school!" je rekla teta Larisa.«Ok thank you.« sem rekla.Ko sva pojedle sve se obule in Fiona naju je pospremila.Šle sve v stavbo ki je bila blizu Big Benga.Do naju je prišla neka gospa."Hi we want to enroll in your school." sem ji rekla."Sure your names?""Veronica Quimbey and Tara Novak." nekaj si je zapisala in nama rekla da se morava pogovoriti z učiteljico.Vprašala sem jo kje ima kabnet."The second door on the left down the hall." je rekla."Thank you." hodile sve in rahlo sem bila živčna.Potrkala sem in ven je prišla gospodična ki je bila učiteljica."Who do you need?" potem sem ji razložila in rekla je da jim tako ali tako manjka plesalcev in da rabi še dve plesalki."What do you think about us?" je vprašala Tara."Your in.The pratice stars at eight in the evening." je rekla."Thank you and see you at eight" sem rekla in šle sve dol.Čakala naju je Fiona."So are you in?" je vprašala in zmenile sve se da bove bile zelo žalostne."You didnt get in?Dont joke with me." "Ok we are in!" sem rekla in stekla."Now catch me if you can" sem rekla in začele so teči za mano.Malo pred hišo sem se ustavila in si zavezala čevelj.Tako sem ju čakala in ker sem vedela da ju dolgo ne bo sem se vsedla na klopico.Čez nekaj časa je h meni prisedel neki fant z črnimi lasmi in kapuco.
11. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg