Forum
heyla :* to je moja prva zgodba upam da vam bo ušeč... ps. plis dodajte me, ker sem nova!!
z-z-z " ne no zakaj sem jo pazabila izključiti..." sem si misla v glavi ko me je na prvi dan šolskih počitnic zbodila bodilka... hitro sem jo izključila ampak nisem mogla nazaj zaspati zato sem nase navlekla, raztrgane kavbojke in črno malo raztegnjeno majico. in se odpravila na zajtrk, aha vrjetno bi vam morala umetiniti da živim v domu oz. v sirotiščnici, danes je bilo vse tiho saj je odšlo večino otrok k strašom. Vedno sem bila ljubosumna na njih, da imajo sorodnike saj jih jaz žal nimam. oče je pobegnil od mami ko je zanosila z mano ampak mi nikoli ni povedala zakaj, moja mami je bila super dokrel ni neke noči izgnila jaz pa sem se zbodila tukaj. v stavbi ki gnije... Ta čas ko sem razmišljala o vsem tem sem prišla do avle in pogledala če sem že dobila odpise z internatov na katere sem se opisala... jap bila je pošte ampka večino takšna ki si jo človek nebi želel, saj so bile zavrnitve. nakoncu pa sem videla koverto v črno obojnici, prijela sem jo in se zdrznila saj se je zamo slišal glas katerega so se vsi bali... bila je upravljuteljica toma. mala ampak kruta ženska ki je imala sovje otroke da so vohunili za nami... " o poglej poglej, aria je dobila sporočilo!" " ali je že zajterk?" sem želela spremeniti temo, " ja je pojdi" je rekla in me nagnalo, napoti v jedilnico sem koverto odložila v sobi...
next?
15. junij 2012
next!!
15. junij 2012
Ker mi sedaj očitajo da nisem napisala next, usm tistim ki mi hočejo slabo in slučajno jih za par vem! vam sporočam da se birgate zase! to zgodbo nebom več pisala ampak bom začela novo in Hate you to ve... kr je tko btw moja bf... in usi tisti ki jih moti da mam mogoče več kakor enega prijatelja ki tudi kje glasuje zame, se naj zamislijo nad sabo.... hvala in nasvidanje...
12. julij 2012
u76444
u76444
Te podpiram?
12. julij 2012
če hočš
12. julij 2012
u76444
u76444
Daj mi en razlog, zakaj ne!
12. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani