Forum
u65471
u65471
Hoj... Pččč.. tole je moja 1.zgodbica.. Upam da pišm vsaj mau dobr... UPAM... No pa kr začnimo...

Zgodbica se bo šla o meni Lissi, moji sestri (mlajši): Kateryne, moji sestri (tudi mlajši še mlajši od Kateryne) Allison in moji starejši sestri: Daizy. In seveda o moji mami: Zally. Ko smo doma se prepiramo... Seveda sem jast doma samo ob sobotah in nedeljah ker živim v internatu. Allison in Kateryne pa sta doma vsak dan w tednu in ju imata varuški... Ajja mi smo zelooo bogati.. Jst imam sicer svoje stanovanje ampk... Ajjaaa Daizy pa je med tednom pri fantu ker hodita skup w šolo... BLEK! Noo jst sm stara 16, Allison 2, Kateryne 4 in Daizy 18. Jst nimm bff k smo se šele pred enim tednom preselili pa so ble počitnice... In zdeiii jutr grem prwič w šolo in tko.....
Jst:

Setsra Daizy:

Kateryne:

Allsion:

Maammmaa:

TOORRJ:

Botteee brall zgodbičččččooo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. november 2011
u65471
u65471
"Jaaaaaaaaaaaaaaaaa, pa sj grem!!!" OMGGGG... KK mi teežii tamala da jo spravim spat... Poll se mi pa skrije w omaro? KOZA! " Allison in Kateryne kje sta?" "Buuuuuuuuuuu!" Skor me je kap. Obrnila sm se in hoteli sta zbežati ko sem vsako prijela za roko. "Gremo spat. Brez pravljice. In če bosta še naprej nemirni vaju bom zvezala na posteljo." "Isa ison ne spanckat."To pomeni: Lissa Allison ne more spančkat. "Moreš pišika." Allison sem vzela v roke in jo začela zibati tako da je zaspala. Položila sem jo v zibelko in jo pokrila ter ji na uho prislonila njenega plišastega medvedka Loonelya. Nato sem odšla iskt Kateryne. Našla sem jo kako brska po mojih stvareh za v šolo. "Alison. Pusti.. Čene bom wzela tvojo barbiko." Takoj je spustila stvari in prišla z mano v svojo sobo. Samo ulegla se je pa je že spala. Jaz pa sem šla pospravit nered v moji sobi. Nato sem si pripravila budilko in odšla spat. Zjutraj pa me je zbudil nadležni zvok budilke.. Kako ga sovražim!!!!!!! Oblekla sem se najedla in počasi odšla peš v šolo. Kar sicer ni bilo lahko saj sem šla v internat in sem morala za sabo vleči 2 kovčka. Tudi Daizy se je zbudila in me posmehljivo pogleddala potem pa je z avtom odšla k fantu. Kako ji velja imaaa izpit za avto.. Jaz ga bom imela lahko šele čez 2 leti. Baaadddd.. Odšla sem naprej ko sem videla najlepšo stavbo kar jih je mogoče. To je bil internat.. "Waw..." jw bilo vse kar sem lahko izustila. Oboževala sem ta internat pa čeprav sem ga zdajle prvič gleala. Ostala sem brez besed. Ko je mimo mene pristopila štorklja in rekla:" Žiiiiuuujjoo! Jstt sm Anny. Smm njbl popularna girl na worldu tko da.. Lahk si moja BFF." Pri tem se je smehljala kot da mi bo naredila nekaj najhujšega. " Hvala lepa za povabilo. Bom še premislila." Nasmehnila sem se ji in odkorakala dalje. Vedela sem zakaj želi biti zmano. Saj sem najbogateša punca v mestu.
Šla sem v internat in k ravnateljici.
R-ravnateljica j-jst

R: No žiujo Lissa si le prišla.
j: Ja in dober dan.
R: No torej kako se bova zmenili?
...
NEXT???
13. november 2011
next ti si full nadarjena
09. december 2011
u65471
u65471
Hwalaa. BJUTIŠ sam nism tko kt tii ♥♥♥♥♥♥♥
Še 1 next!
10. december 2011
JA PA siiiiiiiii sisiiiiii najrajš TE MAM MUCA MOJA
21. december 2011
u65471
u65471
Mwaaaaaaaaaaa.. Enakoo rawr... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
25. december 2011
u65471
u65471
Prosim če adminstrator zaklene to temo ker ne obstaja več.!
15. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg