Forum
Živjo!Moja zgodba bo govorla o 16-letni Lani, ki prihaja iz Londona.Sedaj je zaključila 9 razred osnovne šole in jutri je njen prvi dan v srednji šoli,.

Torej to sem jaz.

In tole je moja najbolša prijateljica Kim.

Moj oče :

Moja mami :

Moja mlajša sestra Sara :

In da ne pozabim omeniti moje simpatije Max-a:

P.S.: Zelo vesela bi bla da oglašujete mojo zgodbico.!!

Boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. september 2012
+ Rabim 5 nextov in zgodbo nadaljujem!! Lahko mnjenje o zgodbi,....
23. september 2012
next
23. september 2012
I love u :*
I love u :*
nekšti
23. september 2012
u99383
u99383
next pa dober začetek! a bi se prjavla/prijavili v moj top model?http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-%28usa%29/42341/1
23. september 2012
u90682
u90682
next!
24. september 2012
Ok next-am za barbi_njegova

No, danes je moj prvi šolski dan v srednji šoli.Kar strah me je ampak bo OK. Moja najbolša prijateljica Kim se je tudi odločila za to gimnazijo kajti obe 2 sva imele same 5-ke.
Čas je bil da odidem v šolo.Oblekla sem se v tole:

In naličila se se takole :

Odpravila sem se vn in pred hišo počakala Kim, ki je že od daleč v megli tekla proti meni.Oblečena je bila v tole:

Ko je prišla do mene sem joobjela in skupaj sva odkorakali v šolo,pred šolo pa sem zagledala......

3 nex-te in nadaljujem..!
24. september 2012
neeeeeeeeeeext
+ hvala za posvečen next
24. september 2012
u99383
u99383
next
24. september 2012
next
25. september 2012
Pred šolo pa sem zagledala Max-a nisem imela pojma kaj on tukaj počne.Tudi Kim je rekla kaj on tu dela.Nato pa je prišel do naju in rekel končno 2 ki ju poznam. Ko je to rekel sem postala in Kim me je pred njim začela zafrkavati opa Lana kaj pa je zdaj to si prou rdeča ratala al kaj?? Max je sploh ni poslušal in uprašal je če gremo skupaj notri. Men je blo Ok sam še zmer nism vedla kaj on tu počnee.Ko smo prišli noter sva s Kim odšli v žensko garderoba zato sm se morala odcepit od Max-a...Greva v razred in kar naenkrat v njem zagledam Max-a in potem mi je do konca pouka jasno da bo on moj sošolec kajti prej je on obiskoval C razred js pa B. Po končanem pouku mi je rekeu če se lahko dobiva za šolo čes kakšno uro.. in seveda sm rekla jaaa . Imela sem še dosti časa zato sem se šla preoblečt.Izgledala sm takole:

Ko sem prispel za šolo me je čakau Max z ........

4 next-e pa nadaljujem !
25. september 2012
neeeeeeeeeeeexttttt
25. september 2012
u99383
u99383
next!
25. september 2012
u109209
u109209
nnnext
09. januar 2013