Forum
u71017
u71017
>>Pikica,sem bil dober>>je vprašal Tim,moj fant.>>Super si,pri nobenemu še nisem tako hitro doživela orgazma>>.Pomagalo je!Sem Zoja,16letna najstnica,ki hodi v zasebno šolo.Seveda meni,prav tako kot vsem ostalim,šola ni všeč.Ne dela mi velikih težav,brez učenja lahko dobim 3 ali 4,vseeno pa,saj veste ...Prvi seks sem doživela pri 14-tih letih.V šoli sem kar popularna,posebej zaradi spolnih odnosov.Kar hitro sem začela,vem,ampak to me sprošča.>>Oprosti,moram iti na nogomet,ljubim te>>je rekel in me zaliznil.Vedela sem,da laže.Z mano je samo zaradi užitka,kot vsi fantje,ki sem jih imela.Ko bi le lahko spoznala nekoga,ki mu je kar mar zame,ne le seks.Pospremila sem ga do vrat,potem pa se sesedla na tla.Verjetno se sprašujete,zakaj sem pa jaz z fanti,če sem z njimi tudi zaradi užitka?Odgovor je ja,saj oni prav tako ne čutijo do mene nič,razen dobre seksa.
Zoja:
http://www.tumblr.com/tagged/girl?before=1329212639
Tim:
http://www.tumblr.com/tagged/boy?before=1329212785

Next?
14. februar 2012
u71017
u71017
Moram v službo.Ja,v službo hodim,ampak ne tisto*pravo*le nekaj za zraven.Denar ne škodi.Vstala sem in se leno premaknila do svoje omare.Glede na to,da je bil sončen dan sem oblekla svoje naj.kratke jeans hlačke.Nase sem navlekla še adidas majčko in oblekla jopico.Zdaj pa je bil na vrsti še nakit.Hmm,kater komplet naj izberem?Živčno sem brskala po svojem kovčku z nakitom,saj se je urni kazalec nevarno približeval uri,ob kateri bi morala iti od doma.>>Tale>>sem zmagoslavno rekla in si dala verižico s sovo ter srčaste uhane.Bila sem pripravljena.Obula sem le še modre all starke in odšla.Bus mi ne bo speljal,ne sme mi!sem si ponavljala v glavi in tekla do avtobusne postaje.Yees!sem si msilila,ko sem prišla pravočasno in z busom sva prišla hkrati.Ko sem vstopila sem se malo razgledala in uzrla prazen sedež v zadnjem delu avtobusa.Šla sem do njega,se vsedla in dala slušalke v ušesa.Ravno,ko sem poslušala pesem Rihanne-We found love,pa me nekaj strese za ramo.>>Kaj za vraga ..>>rečem,ko pogledam kvišku.Bil je najlepši tipček,kar so kdaj uzrle moje oči.>>Lahko prisedem>>reče in me zbudi iz zasanjanosti.Tak občutek pa že dolgo nisem imela.Saj sem nekaj čutila do Tima,a tole je bilo nekaj drugega.>>Prisedi>>sem veselo rekla in se delala,kot,da me njegov prihod ni vznemiril.Čez nekaj časa pa je nekaj rekel,nisem ga dobro razumela,zaradi slušalk in rekla:>>Aa,sorri nisem te slišala,kaj si rekel?>>,>>Ah,nič,pozabi>>je rekel,zamahnil z roko in pogled usmeril v svoje čevlje.Zdaj sem bila jaz tista,ki je postajala vedno bolj živčna.Začela sem se igrati s pramenom las,zato sem skoraj pozabila,kje moram izstopiti.Ravno sem pogledala čez okno,ko sem videla mojo postajo.>>Se lahko prosim umakneš?>>sem rekla sramežjivo,vsaj tako sem se počutila,ampak probala sem ostati mirna.>>Ja itak,emm.upam,da se kdaj vidiva>>.Že sem stopala proti vratom,ko je zaklical še zadnje besede:>>Ime?>>,>>Zooja!>>sem zaklicala in skočila iz avtobusa.
14. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg