Forum
"Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeea!" se je zadrlo čez celo hišo. "FuuuuCkiNg teleeefOn ;3" sem zaklela.Uff moj telefon se zadere za budilko moje ime in zbudi celo hišo ;3 Oblekla sem se in šla na zajtrk.Pojedla sem Teddy BerčiiiJe.Moje banana palačinke ;3

Potem sem se obula in uzela torbo ter šla v šolo.
"TaaaaayLoor!" sem zavpila in stekla k moji BFF.OoooH nisem se še predsTaaviLa.Oh no...Se pa še BoM ;3
Moje ime je Bea McJahn,prebere se pa Bea Makjan ;3 Ja eni ne znajo prebrat mojega imena ;3 Imam rdeče lase in sem pač tipična najstnica ;3 Moja BFF je TayLor McWeeiLesH,hah prebere se Tejor MakweiLeš ;3Če pa ne znajo prebraT Ljudje Noooo ;3
Hah te ki mooTi?Ne beri moje zgodbice in poberi lopatke ;3 LoooooooVe JasmiiiiNa.
20. april 2012
u68558
u68558
Next :3
20. april 2012
sLikCe ;3
Mee,Bea..;3

TayLor ;3

Moj Pujsiii ;3 aiiaaa Kliče Se Pa Salvadore Sandre Lemmie Kai Tretji ;3 DruGače Samo Kai ;3

20. april 2012
Ko sem končala šolo sem vzela Kaia in se z kolesom odpeljala do TayLor.

S TayLor sva šle na net in pogledle na Fb..Nee neee moj in nee njen.Na Kaiev Kaiu sva nrdile Fb...MwaHaHa sej sva nore samo nardil sva muFb profil: PuJsEk Salvadore Sandre Lemmie Kai Tretji ;3 In je dobii U sporočilo ;3
KaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaI!A
20. april 2012
u68558
u68558
Next nujno the best story
< 333333
20. april 2012
u58203
u58203
Next nuuuuuuuujno! < 333
20. april 2012
;3 OkaaY
20. april 2012
in pisala je neka I LOVE PIGGIES
Hah...Še množione ne zna
Napisala je:
KAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAI!A lahko tvoj podpis dobiim?

S TayLor sva se spogledale in se začele režat.Potem sm Kaiovo nogico dala u barco in na list in ji poslala po pošti..Pač bla je neka Kaillie San Frasec.
Pišem poteeem veeČ
20. april 2012
u68558
u68558
Next nujno
20. april 2012
No pa dovolj o Kaiu.To je moj Life in ne njegov ;3

"TayLor zdej ka je summer pa mamo te tadoooUge počitnce dej a bi šLe midve na morje?SaaaMe?" sm rekLa. "Ja pa nevem no Bea.Sej mi neb dovoLiLi." "Oh TayLor pa sej veš da sm jst en sweetheart in mi tvoji starši FuuuuL zaupajo tko da bodo dovoLiL." sem rekLa in šLa do Mariane in Petra. "Marrie,Pete a bi bLo možno da greva Letos z TayLor sami na morje?" "Ja ne vem prašaj Marrie." je rekeL Peter. "Marrie?" "OoooH Sweetheart seeveeeDa
;3
21. april 2012
Next
05. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg