Forum
Hej, jaz sem Tadeja kličejo me Deja. Živim v sloveniji in sem po rodu tudi slovenka. Imam sestrico Nino in Uršo sta dvojčici stari sta 12let jst sem 16,imam tudi bff Moniko(moni)in Tjašo . Mami mi ne dovoli meti psa zato mamo le par ribic zelo želim si imeti psa ampak mami še vedno ostaja pri velikem NE-ju. Živim v samostojni hiši v Ljubljani. Smo kar bogati saj moja starša sta po poklicu mami zdravnica ati agent. Zato imamo veliko denarja ampak ga v večino vložimo v banko. Zdaj grem pa pisat zgodbico. Pozabla povedat nimam fanta mela sem jih pa že kar veliko.

Zjutraj me je zbudila budilka. Bili smo 22.6 kar je zadnji dan šole potem pa na počitnice juhu!!!!! Hitro sem se oblekla, počesala in si uredila make up. Vzela sem eno torbico kamor bom dala spričevalo. Najdla sem eno ki se je najbol ujemala mojim oblačilom. Takoj za tem sem šla v kuhinjo si tam pogrela mleko in naredila sendvič. Tisto sem hitro pojedla in se vsedla na kolo. Bila je ura že 10min do 8.00 O ŠIT!!!! Kolesarila sem koliko sem lahko. Jes!! prišal sem v pravem cajtu. Hitro sem odšla v naš razred. Tam smo dobili prvo spričevala mela sem zaklučeno vse 4 le športno, angleščino in likovno 5. Bila sem kar vesela na moje zaključene ocene.Moni in Tjaša sta imeli malo slabše ocene od mene. Potem smo mel še prereditev za 25.6 no praznik državnostimislim da če se ne motim). V šoli sem čudežno dobila od vseh telefonsko v oš nisem dobila od vseh. Domov sem šla z Moni in Tjašo saj sta bile obedve s kolesom in obedvi sta moji sosedi sam ne živita v enaki hiši. Doma sem šla takoj za comp saj mame in fotra še ni bilo doma, ker prideta komi ob 16.00 zdaj je bla pa ura 14.00. Urša mi je začela težit kje je njeni gloss sploh ne vem zaka ga zdaj rabi. Rekla sem ji da ne vem. Ona je pa še vedno silila v mene potem je končn odšlaaa. Ura je bila 17.10min mame pa še ni bilo doma. Fotr je reku mogoče so jo spet kje v službi pridržal. Potem sem se spomnla na spričevalo in fotr je biu kr ponosen na mene. Moji dve ušivi sestrici pa sta meli vse zaklučeno 5 sam itak oni dve sta 6razred jst pa 1letnik no 3.sesptembra grem v 2letnik oni dve tamali pa v 7razred. Mama je prišla domov in ...........
mee

Moni

Tjaši

Moji dve sestrici Urša in Nina

moja soba:

naša hiša:

Boš brala/bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. junij 2012
u88946
u88946
next
25. junij 2012
u89003
u89003
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
25. junij 2012
u74377
u74377
next!!
25. junij 2012
u97374
u97374
N.E.X.T!
25. junij 2012
u97374
u97374
najprej se opravičejm k oglašujem, samo bi kera brala:

http://www.igre123.com/forum/tema/c-c-g/36439/
26. junij 2012
jst bom pa next napisala 9.7 takoj ko pridem iz morja, nažalost ker zdajle res ne morem juter grem pa že na morje, upam da bote še naprej brali mojo zgodbico
26. junij 2012
u74377
u74377
ok
26. junij 2012
u97488
u97488
ok! next!
26. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg