Forum
u64926
u64926
no, vse se je začelo v petek, ko sem šla na zmenek. Globoko obžalujem, da moja sovražnica živi v istem bloku. Odšla sem iz bloka. Cel svet se mi je zdel lep, vse rože so cvetele v lepših barvah, nebo je bilo vijolčno in oranžno, pa tudi modro.
Nenadoma mi je nekdo na glavo zlil vodo. Stresla sem se od hladne vode in pogledala. V prvem nadstropju sta se z balkona smejali dve vreči mozoljev. Ko sta me zagledala, sta se zkrohotali še bolj.
"Kaj je z vama narobe?!" sem se zadrla.
"Nč!" se je režala moja sovražnica.
"Jooj! Vidve nista normalni!"sem se zadrla.
Rennata (moja sovražnica) in Jessica (njena priliznjenka) sta ble najhujši osebi na svteu! Kmalu sem poklicala Maxa.
"oi. ne morm h teb. rennata pa jessica sta me polili. ja, vem. no ajde," sem rekla.
Ta lajf je grozljivka. Mami mi ves cajt teži. Sovražnica mi teži. mislm, v enem trenutku me moj fant povab na zmenek, pa me Rennata pa Jessica polijeta z vodo. A je to fer?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Rennata
Lilly sva polile z vodo. Haha! Vrnila sem ji od prejšnga mojga zmenka.
Z Willom sva bla v gostilni in je reku, da igra poker in jz sm to tut rekla. Pol se je Lilly čez celo gostilno zadrla, da nej pogleda moj 'fames video'! no, gor sm mau mn spretno igrala poker. Vsi v gostilni so pogledal na moj video, in kljub temu, da sem ga zbrisala, cel svet ve zanj in me kličejo poker.
no to ji zamerm iz dna srca. Zato sem ji pripravila past z vodo!
next?
17. julij 2012
Next
17. julij 2012
u64926
u64926
hvala . še en
17. julij 2012
u84763
u84763
neeeeeeeeeeext
17. julij 2012
u64926
u64926
hvala :3 sam bom nextala popoudan ka zdej sm čist ob živce (zrd jutra)
18. julij 2012
u38293
u38293
next
19. julij 2012
u64926
u64926
hvala sam mau
19. julij 2012
u64926
u64926
sori vm vsem za čakanje kr vm kako je men čakt za en next tori nextam!:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Lilly
Nwm zakaj mi Rennata zamer kr sm povedala resnico? Sej je useen ni vredna da se ukvarjam z njo. Itk ji bom vrnila.
Dans je sobota in sobote obožujem! Zato sem povabila Lizzo k sebi domov da druga drugi nardiva make up ;D . Super! Mau sva se pogavarjale o fantih pa to, pol se je začela debata o vrču z vodo.
"No učer sta me polili z vodo, tisti vreči mozoljev pa lih takrt k sm šla na zmenek!" sem začela.
"Zabita je do konca," je rekla Lizza, "Sam itak ona ni vredna tvoje jeze itak pa ve da uno kar si rekla gostilni resnica."
S tem sem se morala strinjati, itak je otročje vračt in takk ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Rennata
Čudm se, da mi Lilly še ni vrnla od včeri in sumim da ma neki za bregom. Vklopla sm fb in prašala Maxa, pa mi ni odpisu. Očitno je ta pra*ica to že povedala Maxu.
Odločla sm se, da grem v park. Tam sm se zaletla Lilly. Ona je imela v rokah lih odprto vodo in ni mi treba omenjat, da me je polila.
"Paz kak hodš!" sem se zadrla na Lilly in pričakovala, da bom eksplodirala ker sm bla zlo jezna.
"Milo za drago," se je sladko nasmehnila Lilly, "Ni za kaj!"
Jz sm jo pol ...
tri nexti za nadaljevanje
20. julij 2012
u84763
u84763
next
20. julij 2012
u64926
u64926
hvala
20. julij 2012