Forum
u90274
u90274
Izgini iz moje sobe krota.!! Pa kolikokrat sem ti rekla da se ne dotikaj mojih stvari še posebej pa
dnevnika.! emmmm.. osemkrat.? Grrrrrr.... Bejž Amalia.!

ooo.. živjo sem Rose stara sem 13 let hodim v 8 class. zmojo malajšo sestrco in večjim bratom živimo v New Yorku.
js:

imam tudi nadležno mlajšo sestrico stara je 6 let
Amalio:

Moj starejši brat star je 16 Louis
:

Imam tudi BEST FRENDO EVER.!
Cloie :

Pa tudi sošolca v katerega sem NORO zatreskana

Harry :

no začnimo.!

_________________________________________________________________________________________
Veste kaj večina otrok sovraži konec poletja, ampak jaz že komaj čakam da me oči čez 10 min. odpelje v šolo.Komaj čakam da bom spet videla frendice, pa tudi sklenila sem da bom končno spregovorila s Harrijem saj mi zadnjič ni šlo ravno najbolje ravno ko sem mu hotela reči živjo je pritekla ena piflarka s solato in me polila z njo.! Ampak dons imam boljši načrt. Učeri sm šla po nakupih in si kupila to majco :

in te hlače:

kupila sem tudi 2 karti za v kino. Šla nej bi gledat najnovejšo grozljivko.Grozljivk res ne maram amapak če bom imela srečo se mu bom lah prislonila na ramo ali pa me bo celo prijel za roko.!
Rose.! Zamudila bova če se boš tako obirala! Se je zadr oči z avta.
O šit.! js se pa še naličila nisem.!Vsa ličila sem zmetala v torbico pograbila šol. torbo in skočila v avto. "Dobesedno" Na poti v šolo sem se naličila in počesala.Ko sva prispela sem rekla da bom šla domov peš. rekel je Ok. Pred šolskimi vrati so me že čakale frendice.Pozdravile smo se in šle do omaric,ko sem odprla svojo je ven zletel listek pisalo je........
Next.?? :3

Nekšt..?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. julij 2012
u98479
u98479
neeex nujnoo
10. julij 2012
u94601
u94601
Nextt..!!!**
Łubikaa najbolš pišeš < 333
10. julij 2012
u90274
u90274
tnx** in bolš k ti že ne.!
10. julij 2012
Next.!
10. julij 2012
Nekšt nujno.!!!
10. julij 2012
Next.!!!
10. julij 2012
u90627
u90627
Nextj
11. julij 2012
u90274
u90274
Hulaa za use nexte zlate ste tale je za Fυcкιηg.¢нαη¢є†

__________________________________________________________________________________
pisalo je:

Hejj*
na hodniku sem našel
dve karti za film bi šla z mano ?*
kiss kiss Harry♥

omg nemorm vrjet harry me je povabil ven skorj me je zadela kap.
potem sem pogledala u torbico in res mojih kart ni bilo več potem mei je zazvonil telefon bil je Hrry.
(pogovor J-jst H-harry)
J: halo.?*
Hjj ejj a si že prebrala listk.?*
J:jaaa in tnx komi čakam kdaj me pridš iskt
H:nwm film se začne ob 9.00 pridm ob 6.00 okk
Jerfect*
Hay se vidvaa
J: Byee

pol smo šle k pouku mel smo zgodovino in kot vedno sm bla prva prašana dobla sm 3 -.-"
u šol ne bom kej preveč razlagala ker je bil dc.

mami do enajstih me nau doma okkk.!?
ja ljubica zabavaj se.! jes veedlaa sm če bom mami uprašala mami takrt k gleda španske nadeljevanke da mi bo pustila.* šla sm do busne tm sva se zmenila da ga počakam ampak da je bilo ravno obratnko ker je že on čakal mene.peš sva šla do slaščičarne saj se film začne šele čez 3. ure jeej.! naročila sva sladoled in ravno ko sem ga hotela plačati me je prehitel.šla sva malo do parka in se usedla na klopico:

tam mi je dal eno darilce odprla sm ga notr je biu listk:

Harry hvala kaj pa če ti povem.......
Paa Ženskaa Nextaaj Kuuuj.!!!
11. julij 2012
nexxt!!!!!!!!
12. julij 2012
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. julij 2012
neeeeext. < 3333333333
kok the best zgodbica *_*
13. julij 2012
u90627
u90627
Neeeeeeeeeeeeeext
15. julij 2012
u90627
u90627
Neeeeeeeeeeeeeeext
15. julij 2012
Next :'D
jaće pišeš ress < 3
15. julij 2012
u90274
u90274
Nextam zeleee
15. julij 2012
u90274
u90274
Hvala Lubiceee moje k berete vi ne veste kok sm js happi < 3333
----------------------------------------------------------------------------------------------------
nextam za vse.!

nism mogla verjet potem sva šlaa nekam pod streho pogledala sva na uro.Šhit.! sam še 3 min. mava
tekla sva kolikor hitr sva mogla.ampak na srečo sva pršla pravočasno kupila sva ene kokice pa hitr zletela v dvorano usedla sva se Film je bil res grozn.!....
Neeeeeeeeeeeexti.!
15. julij 2012
u90274
u90274
nextam za *яαinbσw girl*♥
_________________________________________________________________________________
trajal je 3 ure.! -.-"
končn:! konc je.s harry-jem sva ravno hotela it ko vidim Cloe z enmu fantam tut ona me je vidla ko sva prišla druga do druge sva zakričale ko nevem kuga videla sem harry-ja kako se je začel smejat tisti fant pa tut.naiprei sm jo prašala kdo je ta kjutiš fant s katerim sta si malo prej držala roke.?emm ja glede tega.. rose morm ti neki povedat nato sem ga pogledalo bližđje in kaj.!? to ne more bit res.! to je LOUIS.! moj starejši brat.! moj brat,moj tečni starejši brat hodi z mojo best frendico! bila sem vesela in jezna ob enem.Grrrrrr... kako mi je Cloe lah to nardila kako.!Harry je videl kako sem postajala vse bolj jezna rekel je: Kaj pa če bi se vsi sprehodili do pomola Kaj.!? je zmešan ! Ampak rekla sem. okeej nekako užaljeno Cloe in Louis sta se strinjala in šli smo imamo še dobre 2 ure dokler ne grem jaz domov ko smo hodili sdem hodila kar se da stran od mojega brata in čim bolj sem se stiskala k harry-ju ko sem mislila na to kako je mogoče da Cloe hodi z
16. julij 2012
next..!^^
16. julij 2012
u90274
u90274
ups -.-"
------------------------------------------------------------------------

nextam za *яαinbσw girl*♥
_________________________________________________________________________________
trajal je 3 ure.! -.-"

končn:! konc je.s harry-jem sva ravno hotela it ko vidim Cloe z enmu fantam tut ona me je vidla ko sva prišla druga do druge sva zakričale ko nevem kuga videla sem harry-ja kako se je začel smejat tisti fant pa tut.naiprei sm jo prašala kdo je ta kjutiš fant s katerim sta si malo prej držala roke.?emm ja glede tega.. rose morm ti neki povedat nato sem ga pogledalo bližđje in kaj.!? to ne more bit res.! to je LOUIS.! moj starejši brat.! moj brat,moj tečni starejši brat hodi z mojo best frendico! bila sem vesela in jezna ob enem.Grrrrrr... kako mi je Cloe lah to nardila kako.!Harry je videl kako sem postajala vse bolj jezna rekel je: Kaj pa če bi se vsi sprehodili do pomola Kaj.!? je zmešan ! Ampak rekla sem. okeej nekako užaljeno Cloe in Louis sta se strinjala in šli smo imamo še dobre 2 ure dokler ne grem jaz domov ko smo hodili sdem hodila kar se da stran od mojega brata in čim bolj sem se stiskala k harry-ju ko sem mislila na to kako je mogoče da Cloe hodi z Lousam sem sem se bolj in bolj stiskala k harriju ko sem razmišljala kako lahko cloe sploh prenaša mojega tečnega bratame je harry prijel za roko in me pogledal oh kok lepe modre oči ima da se kar izgubiš v njih po tem smo se usedl na ene klopice zravn pomola harry,Cloe in Louis so se neki pogovarjal šla sem do pomola metat kamenčke Harry je videl da sem nekam osamljena prišel je za mano in me prašal a
pogovor:
H : si še jezna zaradi Lousa
J : mogoče* mal okeej Fh00l
H : mogoče se ti zdi zdaj tako Rose ampak boglej na svetlo stran saj imamo dvojni zmenek
poskušala sem se nasmehni.
stopila sem na rob pomola Harry je rekel rose pazi kar naenkrat pa... ČOF.!!
oba sva padla v vodo Cloe in Louis sta pritekla vsa prestrašena Roseee.! Harry me slišita.! sta se drla Cloe in Louis naenkrat sva priplavala na površje oba sva se začela smejat pa kaj je tok smešn je rekla vsa Jezna Cloe To sva rekla na en glas in ju potegnila v vodo. Hahahahahaahahahaahh.......smo se smejal

priplaval smo na obalo in vidl kok je ura Harry je rekel bolje da z Louisom gresta ok Louis me je prijel za roko in šla sva

postajala sem vse bolj zmatrana nato sem se vsedla in rekla NE PREMAKNEM SE VEČ.! Ni imel živcev da bi jih trošil nad mano samo dvignil me je in nosil do doma

ko sva prišla domov sva se oba vrgla na kavč in zaspala zjutri me je zbudu telefonski klic bla je cloe
Pogovor:
C : Heeej zaspanka kak si a veš kok je ura.?!
J : ne kok
C : 7.45.!
J : o Shit.! Šola.!
C : ne čaki Rose.!
J : se vidva tm Bye
C : rose.!

oblekla sem to

in tekla do šole ko sem prišla do šole ni blo ne duha ne sluha o učencih in o učiteljih še hišnika ni blo pa sej je zmeri tuki takrt me je poklicala Cloe in se zadrla v slušalko sobota jee.!
aaaaaaaaaaaaaaa......
jaaaaaaaaaaaa..
klicala sem te zato ker je harry pfred mojimi vrati haloo.?
tekla sem kolikor hitro sem mogla do Cloeine hiše ko sem prišla je tam čakal harry kak je bil Kjutiš s sabo je imel lepo obvito škatlo s pentljo

pogledala sem not in OMG ne morem verjet.....
16. julij 2012
Next < 3
16. julij 2012
next!
16. julij 2012
u90627
u90627
Next
16. julij 2012
u90274
u90274
Nextam
u škatli je bil najbl kjutiš kuži ever

Mops:

ta drug kuži ;*
Nism vedla kako se mu lah zahvalm samo objela sem ga in mu dala en velik cmok.;*
prašala sem ga če gre z mano dam nau mami tok norela ko bo vidla da sem psa dam prnesla. ;'D šla sva dam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Domaa:

ko sem ji ga pokazala ni bila najbolj vesela ampak potem pa je pritekla Amalia
Pogovor J-js A-amalia
A-oooooo kako je luškan a je tvoj.???
J-ja mojjj iii*
A-ke si ga pa dobila?
J- harry mi ga je........Omg čis sm pozabla nism ga še predstavla
A-kdo.??
J-emmm mami to je hary moj fltnd
(mami) M- kdo.?
J-Harry moj fouzt
M-nehaj momljat pa povej razločno
J-HARRY MOJ FNT.!
M-Rose......ZAKAJ MI NIS POVEDALA ŽE PREEJ.??...OOO MOJA MALA PUNČKA MA FANTA ROBI HITRO PRIDI SM TO MORŠ SLIKAT ROSE MA FANTA IIIIIIIIIII...!!!!!!!!!!!!!!!!

tako me je biloo sram da sem harrija prijela za roko vzela Blackija(mojga psa) iin odšla.! Grrrrrrrr....

šla sva u park

usedla sva se na travo harry je.....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Next ;3
17. julij 2012
juj hvala za next :****
kok si kuuuuulj.!
Neeeexšti lubiča :* < 3333333333
17. julij 2012
u90274
u90274
še najman 5 nextov !
17. julij 2012
neext.!!
17. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani