Forum
u39129
u39129
odločila sem se napisati še eno zgodbo. ta bo govorila o dekletu ki razume živali. ima sestro Alyo, ki jo ves čas zafrkava. bom napisala začetek.
pogledala sem skozi okno in videla Alyo odhajati v šolo. stara sem 6let zato mi ni treba še v šolo.
stresla sem mojega buldoga Frankija. odprl je oči in se globoko zazrl v moje. nasmehnila sem se mu in mu dala zajtrk. nahranila sem še papigo Twingy, in hrčke Jolly, Mišo in Ediee. stekla sem očetu v objem. z njim sem se odpeljala v živalski vrt kjer dela.(mama mi je umrla kos em bila stara 2let)
jaz:

Alya:

Franki:

papiga:

hrčki:

next?

boš brau?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. avgust 2012
nexttttttttttttttttttttt
18. avgust 2012
u98802
u98802
next
18. avgust 2012
u39129
u39129
v živalskem vrtu sem tudi jaz hranila živali, potem pa sem dobila zastonj sladoled. po sladoledu se se odpravila v trgovino s spominki in klepetala z prodajalko Melindo Ark. z očetom sva se peljala domov v njegovem kombiju. po kosilu sem šla ven peljat Frankija na sprehod. srečala sem mojega prijatelja Gaja. pogovarjala sva se o šoli ki se začne jutri. stekla sem domov in šla spat.
zbudila sem se ob 6.00. pripravila sem šolske potrebšičine in z Alyo in njenim fantom Jakom šla v šolo. imeli smo zelo zlobno učiteljico Ga.Peet. ves čas je krišala in mahala z ravnilom po zraku.
''zelo je grozna'' sem rekla moji prijateljici Dasy ko sva hodili domov.
doma me je čakal oče.
ugani kaj imam za vaju z Alyo???'''

melinda Akt:

Gaj:

fant od Alye:

Ga.Peet:

Dasy:

next?
rabim5 nextov
18. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. avgust 2012
u39129
u39129
ugani kaj imam za vaju z Alyo???
kaj???? sem bila neučakana
na safari v afriko gremo. jutri!
z Alyo sva takoj spakirali in šli ob 21.30 spat. zgodaj zjutraj smo se odpravili na letalo. leteli smo dolgih 6ur. ko smo prišli v hotel je bila ura že 19.30, zato smo povečirjali in šli spat....

zjutraj smo se odpravili gledat živali v divjino. vodič mi je dovolil jahati slona. kar naenkrat sem slišala glas, ki mi govori. pogledala sem naokoli. nikogar ni bilo. nato je glas rekel: tukaj! jaz ti govorim, slon!......

next???
19. avgust 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. avgust 2012
u98802
u98802
next
19. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike