Forum
u64238
u64238
Hej ;3 To je moja prva zgodba. Hope u like it ;P Komentirite (če se vm da afkors )

"Skylar!!" sem zaslišala krike iz kuhinje. "Zajtrk!". Zavila sem z očmi in si glavo pokrila z blazino. "Skylaaaar!!!!!!" se je še enkrat zadrla mama. Zavzdihnila sem in se dvignila s postelje. Z razmršenimi lasmi in zmečkanimi oblačili izpred včeraj, sem se odpravila v kuhijo. "Skylar! Kako si pa oblečena?? Ne veš da čez par minut dobimo obisk??" mi je očital oče. "WTF? Obisk??" sem zdolgočaseno rekla. "Ja..tvoja sestra ima rojstni dan.Pojdi in se preobleci takoj!" je namesto očeta povedala mama. Grdo sem jo pogledala in v "slow moushnu" odšla v sobo. Pogledala sem če mi je kdo poslal sms na mojem apple iphonu in se potem odšla preobleč. Odprla sem omaro in nase navlekla prva oblačila, ki so mi prišla pod roko. Odpravila sem se dol k moji popouni družini (exept me afkors), ki so ravno pozdravljali prve goste. Bila sem sramota družini...like i care. Imela sem dve sestri..popouni..Amelio in Jasmin. Obe sta bili odlični učenki..beda. Imela pa sem tudi brata Hansa. Ja vem..ni posrečeno ime. V glavnem tudi on je bil ceu ponos družini. Bili smo bogati..beda. Em kje sem že ostala...aja gostje so začeli prihajati in ni se mi jih dalo prenašati.. stekla sem na dvorišče in se hotela vsesti na klop..vendar tam je sedel on...

mee:

my iphone:

on:

moji sestri:

brat:

02. november 2011
u64238
u64238
next??
02. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike