Forum
ok torej to je moja prva zgodba in bi bla res vesela če bi konentirali/e.
torej zgodba pripoveduje o Rose, ki se iz New Yorka preseli v London. Tam spozna Harrya, ki pa še ni slaven. Ima sestro Meddyson in brata Eda njihova mama je modna oblikovalka oče pa režiser. So ena najslavnejših in najbogatejših družin.

torej upam da bote uživali/e!

Rose Mary Dyes

Stopila sem iz letala in dvakrat požmrknila. Moja Guccieva torbica je mirno počivala na zgornjem delu komolca. Sončna očala sem si potegnila iz glave in si pri tem populila nekaj las. Hitro sem si jih nadela na nos. Sveži jutranji vetrič me je skuštral in me kar dobro zbudil. Stopala sem po stopnicah, ko sem se v svojih visokih petkah skoraj zrušila me je za las prijel luštkan blondinec »pazi kje hodiš mlada dama« uh mi že ni všeč »mlada sem, ampak dama pa vsekakor nisem« sem jezno siknila. Pogledal me je s pogledom "ja sem ravno ugotovil" in se ponižano obrnil naprej. Usedla sem se v limuzino čeprav sem očetu povedala, da je ne želim. Ampak to je del moje krinke, o tem pozneje. »Maček« sem rekla dokaj naglas »želite tableto« dvignila sem levo obrv in počasi odkimala »na letalu imam mačka Souja« zaradi mojih zahtev so ga hitro prinesli saj so verjetno mislili, da bo razvajena hčerkica vse izblebetala svojemu očiju.

Harry Edward

»V sredo dobite novo sošolko…« še eno bom lahko položil sem si rekel »…gospodični je ime Rose in prosim, da se do nje lepo obnašate in naj se počuti čim bolj dobrodošlo…« je nakladala »…delajte se kod da je vse normalno in ne nadlegujte je preveč« je končala »je kaj posebnega na njej, je princeska« sem posmehljivo vprašal .»Prvič…« je spet začela »dvigne se roko in drugič. Ja lahko bi bila. Njena starša sta vredna 796 milijonov.«Vsi smo samo zijali.
24. november 2014
neeeeeeext *.*
prva bralka xđ
24. november 2014
Aaaa druga bralka
Full dobr zacetek, mi je ze vsec zgodbica
24. november 2014
little*monster
little*monster
hahahaha kaj je učitlca prbila harrya!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
25. november 2014
next
25. november 2014
omg, si le dala zgodbicoo gor <3
obljubljala že pred 3 mesci <3
pa pošlji Evi link,
waaw nisem vedla da znaš pisat (just kidding)
NEEEEXTTTTTT!!!
25. november 2014
RES HWALA MOJIM 5 BRALKAM ZDAJLE MOGOČ ŠE NEBO TAK ZANIMIVO AMPAK V GLAVI MAM ŽE KONEC ZGODBE TAK DA VETE DA BO VMES KR VELIK ZAPLETOV

Iz avtoceste smo zavili proti gozdni poti. Naša hiša oziroma vila je stala nekaj metrov od gozda. Presenečeno sem obstala saj navadno stanovanj nismo imeli na takih lokacijah. Verjetno sta starša hotela zasebnost. Malo sem se razgledala in ugotovila da me izza grmovja negdo opazuje rjavi kodri so se svetlikali na soncu. Bila sem prepričana, da je star novinar, ki želi vse sočne podrobnosti o mojem življenju. Nisem se ozirala nanj in sem se raje posvetila svojemu debelemu mačku. Pred vhodom nas je čakala naša dolgoletna hišna pomočnica Sophia. 》So《sem se zadrla in ji stekla v objem. Bila mi je kod druga mama. Moja prava mama je bila sicer zelo vredu ampak sem jo redko videla. 》Rose ljubica si imela dober let《 je vprašala. Vedno jo je skrbelo zame.

ok NEXT JE MAL KRAJŠI KR SEM GA MELA ŠE IZ STAREGA RAČUNALNIKA IN PRI TEM MI ŠE NI VSE JASN TAK DA BO TOLE 《 NADOMESTILO TOLE "
25. november 2014
PA ZVEČIR MOGOČ DOBITE ŠE EN NEXT KR SE MORM IT ZDAJLE UČIT
25. november 2014
NEEEXTTTTT!!!
25. november 2014
u173906
u173906
ok, nexti čim prej
his is perfect
25. november 2014
neeeeext *.*
25. november 2014
omg,nevem kera bralka(po številu)
vem pa da je awsome!!!!
next
25. november 2014
next
26. november 2014
little*monster
little*monster
Neeeeeeeeeext super kej pa že harry dela tle!!????
26. november 2014
Neeeeeeeext
26. november 2014
Neext plissssss
26. november 2014
Neextt!
26. november 2014
Next +nova bralka
27. november 2014
https://www.youtube.com/watch?v=d4k3XvM3G8g
ka sm jst edina ko sem to pogledla 5000-krat
ok hwala vsem bralkam
tu mate next

OK recimo da je bil prfekten sem si mislila. bila je navajena mojega neodgovarjanja. Vzela sem mačka in se razgledala. "jes" sem se zadrla prva sem. Ed in Med sta še v New Yorku in hišica za goste je moja. Sicer ni bila ravno hišica. Bila je nekakšna večnadstropna stavba povezana z z hišo(pač nek prehod je bil). Vzela sem mačka in torbico in se po hitrem postopku odpravila v hišico. Oče je vedel da bom prva tam, videlo se je. Vijolične stene so bile znak. Rahlo sem se zasmejala in se odpravila po hodniku, za katerim se je pokazala dnevna soda z plazmo, kuhinja v mojem, tako ljubem, starinskem stilu in zavite stopnice ki so vodile na nekakšen balkon. Oče je prepoznal moj stil. Vedno sem mu bila najljubša, ker sem živela po njegovo. Igrala sem po njegovih pravilih, čeprav bi si lahko izbrala svoja. Med in Ed nista bila taka. Bila sta razvajena otroka (ok sam da razjasnimo Meddyson je stara 14, Ed 23, Rose 17, Harry pa tudi 17)dobila sta kar sta hotela, nista delala in bila sta glavna povsod. Jaz nisem bila taka. Imela sem svoj stil čeprav sem se mogla oblačiti po mamino, imela sem službo v slaščičarni, katera mi je bila vedno pri srcu a edino kar me je motilo je bilo, da nisem imela ljubezni.
27. november 2014
Neeeeeeeext
27. november 2014
Next
28. november 2014
julijaa!!, dj piši daljše nexte kr jst sproti sploh vse pozabim in potem naslednjič nwm kaj se je zgodiloo daljše nexte napiši!!!!!!!!
drgač pa NEEEEXTTT!! <3
28. november 2014
JULIA SEM HAHAHAHAHHAHA
SE SE BOM SPRAVLA SAM MAM GLASBENO ZDAJLE
28. november 2014
i don't care !! čaki nisi mi povedla kir fillm je danes? pa kdaj?
pa s kom greš bom mogoč jst tut šla....< 3
28. november 2014
z niko pa mojimi
Butec in butec al neki takega
28. november 2014
Nexttt!!
28. november 2014
next
28. november 2014
a ni to blo en teden prej na tv-ju(butec in butec)?uživi
next
28. november 2014