Forum
Stojim pred vrati razreda in zbiram pogum da prvič stopim v nov razred.Razmišljam zakaj smo se morali ravno zdaj sicer na začetku 9. razreda preseliti in zapustiti Maribor.Končno zberem pogum in vstopim.Med tem ko je učiteljica razlagala zakaj sem tukaj sem pogledala po razredu in opazim da so usa dekleta bolj barbi in res izgledajo kot prava dekleta majice hlače oblekice use. Če pa pogledam sebe--->moške košarkaške hlače,DC majica kapa in čevlji, rolka zataknjena v torbo...
Vse so imele lasne podalške uničene lase od likanja skodrane ali pa ravne nobena ni bila zabrita nobene emo čupe...Zrihtane kot barbike.Nato je učiteljica rekla da naj se čisto na kratko predstavim in začela sm:''HAIII!Moje ime je Abby kličejo me Abbs stara sm tolk k vi,prhajam iz Celja in rada skejtam,igram bobne in kitaro in bordam...''
Takoj sm vedela da nočem biti prijateljica z dekleti niti one ne z mano.Ko pa sem na drugem koncu razreda zagledala skupino fantov ki pa...
nextam??
11. oktober 2011
u19911
u19911
nexxt :'D
11. oktober 2011
u34873
u34873
Next pliz pliz pliz ful dobr pises
11. oktober 2011
neext !
12. oktober 2011
Ko pa sem na drugem koncu razreda zagledala skupino fantov, ki pa me niso obmetavali ali gledali kot da sem nevem kaj ampak so se pogovarjal in se niso zmenl zame sm pomisnla sj mogoče bom pa hit umrla ker bo letau strmoglavu u šolo jaaa!Sm pač ne ni se to zgodl in mogla sm se usest zravn ene res barbike k je bla pomojem ena izmed unih gaunih punc k se majo za neki več u razreduin res je bla ker takoj k sm se usedla k njej je rekla:''DA SVA SI TAKOJ NA JASNEM!Moje ime je Sille in ja sm glauna u razredu tko da ne se zezat z mano!In tist kjutiš tmle je moj fnt tko da prste stran!!'' rajš sm bla tih ker takih punc res ne prenašam -.-' .In tko sm tiho presedela do 13h u šoli da je blo konc pouka.Valda so se usi udrl iz razreda kt da bi blo nevem kaj jst sm rajš počakala da ne bi blo kšne frke.U razredu so ostal še tisti fantje k sm prej govorila o njih da sm jih opazila.Zgrabila sm torbo in šla do vrat na kar mi endn od fanotu reče:''HEYY!Um huda rolka.No ja moje ime je Jake tale kmet zravn mene je pa Jason.Un k je pa lih šu iz klasa je pa Christian.Tko da ja upam da boš uživala kle pa če maš pol čez kšno urco cjt pa prid mal u skejt park an.Ok čauu!''. Ok tko kt u filimih bi mi zihr mogu bit kšn izmed njih ušeč ampak na.a mislm sj so zgledal uredu sm pač nism lih iskala fantou pa živela za to.Predn je šu iz razreda Jason je reku huda čupa sm tko puvem pa še kr lušna zgledaš.Šla sm se preobut in ko sm stopila pred šolo tm zagledam...

next?
12. oktober 2011
u19911
u19911
neext !!! pa a lahk prrosm slike..? hwala < 333
12. oktober 2011
še slikcee--->

^jššt!

^Jason!

^Jake!

^Christian

^Sille!
12. oktober 2011
ta treta slika bi mogla bit--->

12. oktober 2011
u19911
u19911
okeeej zdej pa next!
12. oktober 2011
u51905
u51905
Next. :''D
13. oktober 2011
u60819
u60819
next!!
13. oktober 2011
Ko sm stopila pred šolo sm zagledala Jasona in Sille -.- ! Nimam nč proti temu da sta skupi ker sta na en način lušna skp sam k mi je namenila un pogled k da bi rada da sm ji fouš in pol ga še kušnla jaoo sm misnla da mi bo prekipel res.Ampak sm šla naprej ker res ne prenašam barbik.Kasnej k sm pršla domou sm se preoblekla in res šla pogledat u skejt park(na seb sm itak mela dobesedno fantovska oblačila ker mi je biu tak stil pač ušeč).K sm pršla ke me seveda noben ni prepoznou in tm je blo velik in resno puvem velik tipou.Usi so skejtal in bli ok mogoč mal hudi sm ne neki ful.Šla sm na eno od ''prog'' in mal skejtala.Nakar je do mene pršou pomojem največji od fantou in reku da če mam namen kle skejtat da nj se jim umaknem ker pač so oni kle taglauni.Rekla sm da ma usak pravico skejtat tuki in takrt mi je reku da nj se pa pol mal pokažem in tekmujem z nim kdo je bolši.In tko je šlo onn je biuu res wauuuu mudel je skejtu kt še nobenga nism vidla.Reku mi je da nj se spokam gor in pokažem kar znam.Rekla sm:''Ok sj najbrš sm mal slabša od tazga amaterja sm kaj nj.''! Amaterja ja hah mal sm se zasrala.Ko sm stopila na ''progo'' so se mi tresle noge vendar ko sm zagledala fante iz šoli k so se začel fret nj rajš ne tekmujem z jim in zravn vidla še Sille sm začela skejtat.Use res usi mi je šlo kt še nkol edina stvar k mi je mankala je biu en trik k mi ga do zdj še nkol ni ratal nardit in sm zarad njega prstala u bolnci.Ampak itak tko k zmeri se mi je zele posrečl in bolša sm bla od una jejj.Ok usi so me ćudn gledal kaj je to in pol se obrnem stran in začnem rolkat nakar...
Oblečena sm bla tko kt taprvi dec kle na sliki sm da je bla kapca črna z velik večjim DC modrim znakom

next?
18. oktober 2011
u19911
u19911
neext ^.^
18. oktober 2011
u51905
u51905
Next!
18. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike