Forum
ALJAŽ POLANIČ:
MATEJ&ALJAŽ(rit in žep)
Povedal vam bom zgodbo , ki govori o dvema fantoma, ki jima je ima Matej in Aljaž. Matej je pol leta starejši od Aljaža. Aljaž Polanič je živel na Razlagovi ul. mislim da 34 ali 35. Lepo je imel celo otroštvo z polnimi igračami in obilo zabave dokler ni spoznal posebnega fanta z imenom MATEJ(takšno ime ma tudi moj bratranec samo on je temu Mateju Vidicu najč do kolen ni) in tako sta se igrala, igrala, igrala dokler se je zveza prekinila. Matej se je z mamo Jožico(čestitke za zlatega otroka) preselil. Zelo sta uživala dokler se ni bil čas posloviti. Nekega dne se je teta Jožica poročila in smo bili povabljeni na poroko. Matej je bil velik kot Mount Everest jaz pa mali kot mravljica(še zdaj je tako). Skočila sta si v objem in se spet zabavala po dolgem premoru. Spet se je trebalo posloviti. Tako sta se leta ne videvala dokler sta se srečala na placu(glavni trg) v Ljutomeru. Spet objem itd. Tako sta se videla po 14 dni da sta Golden Memories še vedno varovala pri sebi. Tako sta postala BFF a nikoli ne veš, kaj ji ju lahko doleti...

O čem govori zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. januar 2012
Ta zgodba je 1. bila napisana Mateju preko Skypa.
Temelji pa na mene in mojega prijatelja Mateja.
31. januar 2012
ja aljaž zaj pa se mi nead več komntirat moremit spat
03. februar 2012
to je sploh ne komentar
04. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg