Forum
u212052
u212052
Dobro, jaz sem se odločil nekaj kar sem že dolgooo nazaj pisal znova začeti... Idejo mi je dala igralka Aella-hvala.

PROLOG:
Polna dvorana zamaskiranih najstnikov, ki nikamor ne morejo.
En psihotičen morilec.
...................................................................................................................
"To... je noro!" vzklikne Cindy in glas se ji zatrese. "Pomiri se" za sabo zasliši prijateljičin glas, ki ne zveni prav nič bolje. A Cindy je, kot tudi druge osebe ki preplašeno kričijo ne sliši. To so le neko glasovi v ozadju, nič ne pomenijo... Še vedno se oklepa telesa na tleh, ter se prepričuje da je to le šala. Gotovo je to le šala, vsak hip bo njena prijateljica vstala in se zasmejala in povedala, da je to le šala za ples čarovnic... "Cindy, nehaj. Mrtva je" zasliši za sabo.
....................................................................................................................
DAN PREJ:

"Cindy, s tem klobučkom si trapasta!" ji čez celotno trgovino vzklikne plavolaska, ki se poskuša obdržati na vrtoglavih temno modrih petkah. "Ti pa izgledaš popolnoma normalno ali kaj?" malce zagrenjeno odvrne Cindy in hitro sname klobuček, namenjen klovnu z glave. "Cindy, saj ne moreš iti oblečena v klovna, daj no!" ji smeje reče plavolaska ki se ji v visokih čevljih uspe prebiti do prijateljice. "Susan, ples v maskah je. Maskah!" poudari Cindy. "Torej si nadeni eno izmed tistih mask, ne pa v trapasti kostum" se za njunima hrbtoma oglasi Eleanor, ki s svojo črno masko za čez oči izgleda prav elegantno. "Susan, ti pa že spravi nazaj v škatlo te čevlje" še reče in poskuša biti resna, a se izda in jima med krohotom porine v roke podobni maski, kot ju že ima ona. "Pripravljeni?" Nato še vzklikne in skupaj se odpravijo proti izhodu.
...........................................................................................................................
Takole, kako se vam zdi?
13. februar 2017
Next dejansko si tip k piše. To pa redko najdeš
13. februar 2017
Neeeeeeexz
13. februar 2017
*neeeeeeeext
13. februar 2017
u219204
u219204
nextttt
13. februar 2017
u216836
u216836
Men je začetek ful ušeč, ob prologu (zahvaljujoč tvoji psihopatsko strašljivi muski ki sem jo mogla poslušat 10 minut) pa sem dobesedno šla preverit če so vrata stanovanja zaklenjena Tak da ja, komi čakam nov del ;') Neeextt
13. februar 2017
neeeext
14. februar 2017
u220125
u220125
Nextt
hudo *-*
14. februar 2017
u215282
u215282
Next
itak da je fajn
sej je jasn k to piše nš leonček
14. februar 2017
u220918
u220918
Next
14. februar 2017
nexttttt
14. februar 2017
u210820
u210820
Next
14. februar 2017
jasno da bomo brali kakšno absurdno vprašanje pa je to Next in susan je kriva
16. februar 2017
u212052
u212052
Vsem vam hvala za nexte, še posebej pa tistim, ki so dodali še neko mnenje zraven! Bo pa tole posvečeno *ginger_hair* kot opravičilo zaradi tiste 'prijetne in lahkotne' glasbe

"To je to... Pripravljene?" je veselo vprašala Suzan in pogledala prijateljici. "Pojdimo" ji je z nasmeškom odgovorila Eleanor in že so odprla vhodna vrata in vstopili v dvorano. Tam jih je pričakala glasna glasba in množica ljudi s maskami, ki so plesali na plesišču. "Grem nam po pijačo" Je proti Cindy in Eleanor vzkliknila Suzan in se začela prebijati skozi množico.
"Greš plesat?" je Cindy nato hip zatem vprašala Eleanor. "Pojdi sama" je veselo odgovorila nazaj, Eleanor pa se je že zapodila na plesišče brez kakšnih prošenj naj se ji vendar pridruži- dobro je vedela da Cindy ne mara plesanja, saj je bila preveč lesena in nesproščena. Da pa ne bi samevala na robu plesišča je Cindy hitro začela stopati proti ljudem, s katerimi je kdaj spregovorila kakšno besedico.
"Cindy!" Jo je naslednji hip ogovoril rjavolasi fant in ji pomahal. Počasi je stopila do njega olajšana, da ji ne bo potrebno nikogar ogovoriti. "Kaj pa ti tu Andy?" Ga je vprašala in se mu nasmehnila. Andyja je poznala iz razredne stopnje, saj je hodil v njen razred preden sta se njegova starša ločila in se je preselil v drug kraj, k očetu. S Cindy se nista preveč dobro razumela, saj je bil on veliko bolj klepetav in živahen od nje, ter je bila za vsako stvar užaljena. No, Andy pa je tudi pripomogel k temu, saj jo je vsak dan zbadal. Nekoč, ko so jo končno premagale solze je bilo Eleanor dosti in se je postavila zanjo. Od takrat sta bili z Eleanor prijateljici, Andy pa jo je pustil pri miru.
"Pravzaprav sem prišel k mami za vikend in sem prišel malo pogledati naokrog" je vedro povedal Andy in Cindy predramil iz spominov. "Aaa... Lepo" je hitro rekla, ter zagledala Suzan kako se vrača proti njej. "Moram iti, prijateljica me išče" Je hitro rekla in odšla mimo njega. "Tista Eleanor?" je zaklical za njo. "Ne!" je zakričala nazaj in malce slabe volje odšla Suzan nasproti. Mar res misli, da je isto tiho dekle s samo eno prijateljico, je jezno razmišljala.
"Kje pa je Eleanor? Pijačo imam tudi zanjo" je Cindy naslednji hip vprašala Suzan. "Nekje na plesišču, domnevam" je odgovorila Cindy in spomignila z rameni. "Jo bova kasneje poiskali" je rekla Suzan in začela opazovati ljudi okoli sebe. "Hej, ali ni tisto Andy? Saj veš, tisti ki..." je začela a obmolknila ko je zaslišala vreščeč krik.
Ljudje so se začeli naglo obračati proti dekletu ki je vreščala in kmalu so se ji pridružili tudi drugi ljudje v bližini. "Počakaj me tu" je Cindy rekla Suzan in odšla proti ljudem, ki so se panično umikali. "Oprostite, malo prostora..." je nejevoljno govorila ljudem ki so ji zastirali pogled, dokler se ni prebila naprej.
Ko je ugledala vzrok kričanja in preplašenosti je obstala. Kot bi okamnela, popolnoma otrpla. V drugačnem primeru bi mislila da je to le šala v okviru zabave. A oseba na tleh zagotovo ni bila del programa. Kajti osebo je poznala. Z njo je prišla na zabavo. "Eleanor" nazadnje šepne predse. Ne zakriči, nima moči zato. Le gleda v prijateljico na tleh in ogluši za kričanje okoli sebe. "Eleanor!" naslednji hip zakriči in se prebudi iz šoka ter steče do negibnega telesa na tleh.
...................................................................
Pa prosim malo mnenj da vidim kakšno je vaše mnenje
16. februar 2017
Neeeeeeeeeeeeext
Uh...mal strašljivo tole deluje love it
16. februar 2017
Suzan je kriva andy pa je pomagal seveda da je popolno. Samo jaz bi imela že zdaj Next
16. februar 2017
u220125
u220125
Neextt
in sprašuješ za mnenje. Sej veš da je boljše kot katerakoli grozljivka Res wooow in daj Next preden dobim izpad In se strinjam z ino
Neeeexttttt Next Next Next
16. februar 2017
Next itak da je super
16. februar 2017
neeexxxxxttttt čim prejjj
16. februar 2017
u220918
u220918
Next
16. februar 2017
Next *-*
16. februar 2017
u219204
u219204
Next, Next, Next!!!!!
če bo to neke takega kot grozljivka bom obsedena z to zgodbo kr sem obsedena z grozljivkami pa SUPWER JE
17. februar 2017
u210820
u210820
Next
17. februar 2017
u216558
u216558
Neeeeext
20. februar 2017
u222124
u222124
Neeext
uuu grozljivka!
21. februar 2017
u212052
u212052
Hvala vsem za nexte in komentarje- me zdajle nekaj časa ni bilo gor sem bil kar presenečen. Bom danes ali jutri spisal Next, se opravičujem za svojo lenobo
07. marec 2017
ok
07. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg