Forum
pisala vam bom zgodbo, v kateri je nekaj resnice. če vam bo všeč, lahko nadaljujem...
Bila je sobota in zbudila sem se v hladno jutro. Zazrla sem se skozi okno in opazovala ptice. Bil oktober, rjav, zelen, rumen oktober. Listje je odpadalo in narava se je pripravljala na zimo. Zaslišala sem glas mlajšega bratca Luka: ,,Sarah, vstani! Zajtrk je že na mizi!''. Moje noge so se težko ločile od odeje. A kljub temu sem se vstala, obula copate in odkorakala proti kuhinji. Na mizi me je čakal zajtrk. Po obroku pa so me čakali opravki v kopalnici. Oblačenje, umivanje, česanje…. Ko sem se le uspela urediti je zazvonil moj telefon. Na njem je pisalo Taylor. Moja najboljša prijateljica z dolgimi rjavimi lasmi in rjavimi očmi. Klicala je, da sporoči nekaj novosti na področju ljubezni. Punca je na vso moč zaljubljena v fanta, ki ji žal te ljubezni ne vrača. Dejala je tudi da se bo oglasila popoldne. Super! Spet bova počeli nore stvari.
Dopoldne sem naredila še vso domačo nalogo in se učila kemijo za tem pa je na vrata pozvonila Taylor. Mama, oče in Luke so odšli k babici in v hiši sva bili sami. Kot je v najini navadi sva prižgale glasbo in jo dale tako naglas, da je naju je prišla soseda opozoriti. Živimo namreč v bloku. Taylor se je prijavila na facebook in ugotovila, da je prijavljen tudi Mike, fant v katerega je zaljubljena. Njena želja je bila, da bi jo vsaj enkrat v življenju kliknil na pogovor, pa tudi če samo za to da jo pozdravi. Nekaj minut kasneje se je to tudi zgodilo. Nisva mogli verjeti svojim očem! Mike je kliknil Taylor na klepetu! Komaj je prišla k sebi. Napisal ji je...

Jaz in Taylor
24. december 2011
nadaljujem?
24. december 2011
next
24. december 2011
neeeeext
24. december 2011
Next :3
24. december 2011
next^^
24. december 2011
Next.!
24. december 2011
Napisal ji je: Živjo. Taylor pa je komaj zajemala zrak in s tresočo se roko odpisala: Hej. Naslednjih nekaj minut ni nihče od njiju napisal nič. Taylor je že mislila, da je bila pomota dejala je: ,,Gotovo je bila pomota! Želel je klepetati s katero drugo pa se je zmotil.''. Videla sem žalost v njenih očeh. Minilo je deset minut in Taylor je bila na koncu z živci. Kar na enkrat pa ji je spet odpisal z vprašanjem: kako si? . Taylor je zaigralo srce! Bila je zalo srečna. Brž mu je odpisalauper in kako si ti?. Mike je prav tako odgovoril s super. Spet je zavladala tišina. Potem pa je Mike zbral pogum in jo prosil za telefonsko številko. Taylor mu jo je z veseljem dala. Zmenila ta se tudi, da jo bo poklical takoj ko bo utegnil. Da ne boste mislili, da je Taylor dala svojo telefonsko neznancu. Mike, Taylor in jaz obiskujemo 2. letnik splošne gimnazije in smo prijatelji. Po navadi skupaj preživimo odmore in nekaj časa po pouku. Skupaj smo dovolj, da se je Taylor zaljubila.

Mike

Mama,oče in Luke so prišli domov in Taylor je odšla. Ura je bila nekaj do desetih zvečer in odpravila sem se v posteljo. Seveda sem se prej že oprhala in uredila. Vzela sem dnevnik in pisalo ter vanj zapisala nekaj zanimivih utrinkov iz današnjega dne. Potem pa z njim v mislih zaspala. Z njim? Kaj pa govorim? Spomnila sem se! Nisem vam povedala nič o moji ljubezni. No ja, kaj pa vem morda mi je samo všeč. Kakorkoli. Ime mu je…
24. december 2011
neeextt! ;*
24. december 2011
glupa
30. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg