Forum
Kocka se je prebudila. Je na človeškem planetu. Skušajo si jo prilastiti, a naša zaveznica pozna njen ustroj, kot ga oni
ne bodo nikdar. Ona bo vodja in naša vojska, naše Čitavrice ji bodo sledile. Svet bo njen. Vesolje bo naše. In kaj lahko
storijo ljudje drugega kot, da zgorijo?

S.H.I.L.D.:

' ' Kako hudo je ? ' ' je vprašala direktorica Celestina Fury. ' ' Žal ne vemo. Doktorica Selvig je pred štirimi urami zaznala energijsko valovanje. NASA mu ni odobrila faze testiranja. Kocke ni testirala. Niti v prostoru ni bila. Gre za spontani pojav, ' ' je odgovorila agentka Coulson. ' ' Se je kar aktivirala ? ' ' je vprašala agentka Hill.' ' Kakšen je energijski nivo ? ' ' se je vmešala direktorica. ' ' Raste. Ker je ni mogla izklopiti je začela z evakuacijo.' ' ' ' Kdaj bodo vsi zunaj ? ' ' se je pozanimala Celestina. ' ' V pol ure,' ' je odgovorila agentka Coulson. ' ' Prej, ' ' je ukazala Celestina, agentka Colson pa je to odšla povedat enotam. ' ' Evakuacija je najbrž zaman, ' ' je dvomila agentka Hill. ' ' Jim sporočimo naj gredo nazaj spat ? ' '
ji je odgovorila Celestina. ' ' Če kocke ne moremo obvladovati, ne bomo nikjer varni pred njo, ' ' jo je razburjeno opozorila Maria. ' ' Poskrbi, da bodo vsi prototipi druge faze daleč stran,' ' ji je ukazala direktorica. ' ' Je to res najpombnejše? ' ' je vztrajala Hill ...

Se nadaljuje...
02. september 2014
next
03. september 2014
ok še 4
03. september 2014
u178198
u178198
NEXT
03. september 2014
u178198
u178198
ŠE TRI
03. september 2014
u178198
u178198
NEXT
03. september 2014
u147816
u147816
cool
03. september 2014
u178198
u178198
NEXT
03. september 2014
u178198
u178198
RAJŠ DEJ NEXT KOT PA DA PIŠEŠ COOL
03. september 2014
u178198
u178198
NEXT
03. september 2014
next
03. september 2014
še en
03. september 2014
u178006
u178006
next
03. september 2014
hvala vsem
jutri bo next
03. september 2014
u178006
u178006
next
20. september 2014
next
21. september 2014
hvala
oprostite za zamudo
21. september 2014
sorrrrrrrrrrrrrrry za zamudo sam mi je računalnik štekal in je bil na popravilu
08. januar 2016
"Torej imaš boljšo idejo kot jaz? Na plan z njo!" je rekla Celestia in Mario ledeno pogledala.
Po teh besedah se je Hill v svoje dobro raje obrnila in odšla. Furyeva pa je pete odnesla v laboratorij kjer so znanstveniki ravno testirali kozmično kocko.
"Kako je?" je hotela vedeti.
"Zaenkrat še ni rezultatov, gospa," se je oglasila ena od znansrvanic, ki je bila najbližje. "Edino kar vemo je, da oddaja močno sevanje, a nevemo zakaj."
"Pošljite pome, če bo kaj novega," je rekla Celestia in se obrnila na petah.
Vendar ni prišla daleč, ko se je celoten prostor stresel kot, da bi vanj vrgli najmanj deset granat.
"Gospa, stanje sevanja se hitro zvišuje...! Izgleda, da nam hoče nekaj po...!"
Ampak ni bilo dovolj časa, da bi končal, saj je kocka kar zaplesala od tresenja. Naenkrat pa se je iz nje prikradel grozno močan vrtinec. Bil je tako močan, da je celo tehnična oprema zletela v zrak in plesala po zraku. Naenkrat pa je izginil in vse je popadalo na tla (uničeno).
Vendar kar jih je najbolj presenetilo je bilo to, da je na sredini malo prej besnečega tornada stala komaj še živeča deklica. Prvih nekaj sekund so vsi strmeli vanjo in ona jih je gledala s svojimi svetlo modrimi očmi, v katerih ni bilo moč zaznati kakšnega pozitivnega razloga za njen prihod. Bila je prestrašena in izgledala je skoraj kot smrt. Oblečena je bila v črno - modro obleko do kolen in brez rokavov (na naramnice), ogrnjeno pa je imela svetlo modro - sivo ogrinjalce. Obute je imela srebrne gladiatotke do kolen in s kristalno lunico na stopalih. Tudi na zapestnici, ogrlici in tiari je bila enaka lunica, torej je bilo tudi njeno ime in ljudstvo povezano z luno. Stara pa je bila najmanj 13 let.
"Gospodična, povej nam kdo si in kaj počneš tukaj in nihče ne bo poškodoval nikogar," je rekla Celestija in s kretnjo roke ukazala vojakom naj odložijo orožja.
Deklica jo je pogledala in si iz obraza odstranila nekaj svojih razmršenih, črnih, skodranih las. Bila je čisto bleda in zdelo se je, da se bo vsak hip sesedla, zakaj nage je skoraj niso več držale pa tudi dihala je predcej težko.
"I-im-me mi j-je B-ellal-un-na," je komaj izjecljala ter se vsa stresla. "S-se-em princ-cesa G-alaks-ie. M-moj-ja star-ša st-ta me poslal-a sem z-zarad-di vojne v naši d-deželi."
Bellaluna je imela nekaj težav z izgovarjanjem, saj se je močno trudila, da bi jo razumeli. V bistvu sploh ni bila prepričala , če govorijo ta jezik.
Celestia jo je poslušala vsa zbrana in, ko je Bellaluna omenila Galaksio je vsa prebledela, ko se spomnila na pismo, ki ga je pred nekaj dnevi prejela od neznane 'kraljice Galaksije, , vkaterem je pisalo, da bo točno na ta dan prispela njena najmlajša hči.
"Kdo so tvoji starši, princesa Bellaluna?" je vprašala, vendar deklica je izgubila ravnotežje in Celestia jo je še zadnji hip ujela, da ni padla.
Počasi je dekličino glavo naslonila na svojo ramo in si jo privila k sebi. Nežno ji je potegnila lase z obraza in opazila, da po Belaluninih bledih licih tečejo kristalno čiste solze.
"Bosta kmalu tu?" je upajoče zašepetala princeska in pogledala direktorico naravnost v oči.
"Kdo?" je tiho vprašala Celestia in obrisala solze.
"Moja sestra in bratranec," je tiho odgovorila Bellaluna in še več solzic ji je spolzelo po licih.

Se nadaljuje...
21. februar 2016
Ok da bo vse jasno. Galaksia (G-A-L-A-K-S-I-A (brez J)) je dežela iz katere je Bellaluna prišla, medtem, ko je Galaksija (G-A-L-A-K-S-I-J-A (z J-jem)) Bellalunina mama. Dežela Galaksia se imenuje po kraljici Galaksiji, zakaj pa boste še izvedeli.
21. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg