Forum
u175517
u175517
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
▹ Heejou.
▹ Četudi to ni prvi blog na igrah, mi ga ne uničuj, ker ti lahko zagrenim življenje.
▹ Tukej bom pisala tudi o mojem življenju, pa tudi o drugih stvareh, mojem mišljenju itd.
▹ Ne oglašuj, ne fejkaj, če te dobim, te dam na blok pa še temo ti uničim :')

▹ Preden bi začela pa rabim vsaj 5 nextou ;D
14. julij 2014
neeext
14. julij 2014
neeeeeeeeeext *o*
14. julij 2014
u175426
u175426
next
14. julij 2014
u175517
u175517
še 2 rabim x')
15. julij 2014
next
15. julij 2014
next
15. julij 2014
u176095
u176095
next *.*
15. julij 2014
neext
15. julij 2014
next
15. julij 2014
next *-*
15. julij 2014
u149312
u149312
Next
15. julij 2014
kdaj bo next?
15. julij 2014
u175517
u175517
~ Hvala za nexte.:3
~ Pisala bom o ljudeh x')
▹ Okej lej prvo kot prvo usak ma svoje mnenje, spoštuj mojga pa bom js tud tvojga, problemi grejo na zs jasno?
Js nezastopim kkšne najstnice, k se jim gre dobesedno za lajke. Tko men je ena na fb-ju napisala: ''Dej mi lajki use slike, pa ti js tud tvoje, prosim.'' Pizda če bi bla zravn mene nevem kaj bi blo z njo:')
Js sm sicer zlo nasilne narave ahahah. Uglaunem nerazumem zakaj rabjo lajke. Mogoče pa živijo od njih in morjo met usak dan čez 300 lajkov, da bojo čez dan siti in bo šlo tko usak dan-.- Eni so si šli pa fotoparate kupit, da bi mel lepše slike in bi mel več lajkou, in bi bli podobni tumblr puncam in bi hotl bit slauni. (poznam že ene par takih osebkov, pa nemislm Elle, če bi kdo kej mislu).

▹ Druga stvar je pa, da js sovražim fejk frende.
A si predstaulaš (mogoče ste eni že dožvel to):
Greš na morje, una ti piše: ''Pogrešala te bom, zelo, ajoj'' in take scene pol pa prideš nazaj domov pa vidš njen profil. Ni te v opisku, ni te nikjer, našla si je nove frende, tebe pa nikjer. Niti enga sporočila ti ni napisala, niti enga sms-ja. In pol ji pišeš: ''Hej, pršla sm iz morja'' in ona napiše ''lepo, ok, grejt...''.
In pol ti je đabe, da sploh še iščeš prjatle, ker bojo usi enkrat pozabil nate.

▹ Tretja stvar: Sovražim ljudi, ki bi komurkol prvoščil kej slabga.
Js sm zlo zaščitniška oseba, če mam frenda, se zanjga postavm in me bmk pol za use. Sovražm ljudi, npr. ene ljubosumne Belieberke so enx pisale po fbju: (imena so zmišljena):
MANJA: Upam, da tista kretenska Laura umre med koncertom, da se zaduši, al pa zboli, ker res nemislm prenašat piflarke na koncetu od mojga Justina. Justin vzemi 2 lekadola, da se ne boš nalezu.

In pol tko vidš največ komentarjou k so pisal:
''Hahahaha prou maš,'' in te scene. In pizda NITI ENGA NI BLO K BI JI KEJ REKU. Js seveda nism, ker te ženske ne poznam.

To je to folkš za dons, upam, da je blo uredu :')
15. julij 2014
u149312
u149312
To je tko res
15. julij 2014
neeext<3
-maša a si pozabla midve sva fejk haha živiva od lajkov in sva že mrtve <33
15. julij 2014
u175517
u175517
špela- o tem sm se hotla še razpisat ja ej js nism maša no men je ime sara x'd
15. julij 2014
next
15. julij 2014
u176095
u176095
next
15. julij 2014
aja točn no hahaha js sm pa sara2<33
15. julij 2014
u176102
u176102
Next
15. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext zakaj je meni blo tisto ko si napisala jaz sem sicer zelo nasilne narave tak smešno nimam pojma samo mi je blo
15. julij 2014
u175517
u175517
nevem hah
- o sara2 welkom:3 muahaha x'd
15. julij 2014
haha<33
15. julij 2014
u175426
u175426
next<3
15. julij 2014
u169476
u169476
nextt<33
15. julij 2014
neeext<3
16. julij 2014
u175517
u175517
Tole je zadnji al pa predzadnji next, ker grem ju3 na morje zato se bom dons razpisala:3
~ Opisala bom včerajšni dan, kaj sm use pučela huhu.

Zbudila sem se ob štirih zjutri (zbudila me je psička Zoya). No peljala sm jo na dolg sprehod in sva šle k enmu potočku in ona je nhotla it plavat (zlati prin ašalci obožujejo vodo). No in pol sm jo js ustaula in ni šla plavat hoho. Amak je bla zlo jezna name in se mi je na prehodu za pešce usedla in se ni hotla premaknit. Poil sm jo pa hotla it nest ane in me je ugriznla in pol je končno začela hodt.:$

No in pol k sm domov pršla (pol okrog šestih zjutri) sm pa hotla it nazaj spat, ampak se je Zoya hotla igrat in sva se igrale.
No pol je pa ona šla spat js pa nism več mogla in sm gledala TV. Ubistvu sm gledala film Scary Movie 5 (morte gledat res je noro *-*). Pol so se pa še ostali zbudil in smo mel zajterk.
Aja še prej sm preverla novice na mojmu fonu haha (sms-je, twitter, pol moi je pa zmankal minut za internet na komp pa nism mogla, pač wi-fi-ja nimamo več-.-).
Pol sm se šla napraut v športne cunje (obleke c' in sm šla tečt (ker sm zlo nasilne narave pa morm bit zmeri na use prprauljena al kako haha).
Am no ja pol sm pa nazaj pršla sm pa na prenosnmu računalniku gledala TVD in je na sred ugansl, ker sm mela premal batarije pa neki mu je dugajal haha.
Am ja zdjle se že dougučaste sori zdej.
Pol sm šla ob ene enajstih vn s frendi in smo se šli kopat. Pol sm pa nevem kdaj pršla domov pa sm šla na komp in bla na igrah pa fb-ju pa pogovarjala sm se s Katjo pa z Zalo pa z Lejo pa z usmi no haha x'd. Aja pa ob enih sm šla k frizerju in SM SE MOGLA RISILJENO POSTRIŠT.
Am ja pol prot večeru mi je pa neki dugajal. Nevem kaj mi je blo sam musko sm dala ful naglas in pol je v sobo pršu oči pa me nadru, da ne more umiru gledat televizije. In sm jo utišala in sm šla na fon in se dopisvala s frendicam. Pokonc sm bla pa do pol enih ker sm pol na boljšem kompu gledala Easy A (res najboljši film zdej bo na pop-tv v četrtek).
No am pol sm bla pa zaspana pa sm zaspala in dons me je Zoya zbudila ob petih in sm spet šla z njo vn. Dons greva v Ljubljano, da jo spet pregledajo in cepjo, ker gremo jutri na morje, da ne bi dobila kkšne bolezni.

(to ni Zoya, da nebo kdo kej mislu).
PAR STVARI O MENI :')

- Ime mi je Maša (ubistvu sm fejk in sm Sara, Špela je pa Sara2 in sva dvojčici :'D)

- Stara sm 14 let, grem v 9.r *-*

- Am sm zlo nora oseba.

- Kdaj pa kdaj mi zlo mede.

- Sm zlo tečna, ponavad mam 2 dni v mescu zlo slaba.

- Sm zelo nasilne narave (pazi se me muahahahah)

- Mam blond lase do ramen (KER SM SE POSTRIGLA-.-'')

- Obožujem svojga psa (njeno polno ime je Abby Zoya) :'3

- Obožujem poletje.

- Obsedena sem z vampirji in svojim telefonom.

- Sovražim šolo-.-

- Sm velka fanica: Demi Lovato, Ariana Grande, Peyton List, Dove Cameron in sm KLARINATOR :')

- S Tinkaro (decided.†) sva se vidle v živo *jenajpopounejšebitjenasvetu*

- Mam fonsko od mojih dveh best sistaz Leje & Lane in smo se vidle prek Skypa.

- Nemaram fejk frendou (na igrah jih je ful)

- Boli me trenuh, ker sem lačna.

- Grem jest :'D
- Za zdajle je to use adios.<3
16. julij 2014
neeext<33
16. julij 2014
u169476
u169476
next
16. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani