Forum
Ena kratka zgodba
HOJLE PEOPLE!
Ime mi je Alja in sem hudo odštekana. Vsaj prjatli tko govorijo. Hodm v 8. razred, ki se počasi že končuje. JUPIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!
No, imam par zvestih prijateljev.
Najraje imam Moniko. Ona je res kul, razume moje štose in zmeraj se ful smejiva. Monika je tak tip človeka zravn katerga PAČ ne gre bit resen. HAHA
Nejc in Luka sta fanta iz naše 'skupine' prijateljev, zmeraj zbijata neke šale in sta v glavnem zmeraj v ospredju.
Ostaneta še Pika in Nina s katerima se tut ful dobr razumem. Malce manj kot z Moniko, se pa vseeno imamo ful radi.
Prirejamo razne 'zabavice'. Ne takšne z alkoholom ofkors, s sladkarijami, pa sladoledom, pa raznimi filmi. Ne romantičnimi -.-"

Najrajš gledamo grozlivke, da se lohk mi punce stisnemo k fantoma, njima pa to ugaja. Nista se še pritožila da jima nebi bilo kul. S
Smo nerazdružljivi, skupaj posedamo na formavivah, na igriščih, na bazenu, vsepovsod.
Vsak od nas je posebn.

Kadar kdo od nas zboli gremo vsi za računalnike pa na Fejsbuk. Tam mamo nareto skupino v kateri se pogovarjamo celo noč. Pač to smo mi.
Med zimo čepimo in se dolgočasimo, se pravhamo po skypu, visimo na Fejsbuku.
Zdej k je poletje gremo pa ven. Sam js še zmerm hodim na Fejsbuk.
"ĐE SI MALA?"
Oh, moj tečn brat me kliče. Na živce mi gre ko me kliče iz spodnjega nadstropja saj kriči kot zmešan.
"PA KA JE?"

Treba je kričat nazaj, kr je tko al tko gluh. -.-
"SKIDI SE DOL Z FEJSA, MEN KOMPJUTR TKO ŠTEKA DA NČ NEMORM DELAT!"
AHAHAHAHAH. Kakšna dobra šala. Jaz da bi šla dol s Fejsbuka? Se ne bo zgodil. Če me bojo kda oropal, bom prvo napisala na Fejs da me ropajo, pol pa šla une skup razbit.
Na koncu bi pa še bla slavna k sm jih pretepla, bi bla svetovna senzacija tko da ja.

"A BO KEJ NO? DJ NA KO BI RAD ŠOU NA SKAJP!"
"JA JZ BI TUT PA KA?"
Ne pustim se mu jz kr tko.
Bom rajš pohitela dol. Sovražim naše stopnice, škripajo tko k moji babici proteza.
"Ka te muči?" sm ga mirno vprašala v kuhni, on pa me je sam grdo pogledu.
Ja okej, se bomo šli pa grdo igro.
Iz omare sem vzela čips in si ga nasula v skledo.
"Boš?"
Morala sem ga vprašat, vem da ga ma rad. Sam ga 'ne sme' jest, kr si govori da more pojest čim manj sladkarij. A veš od zdej, ko trenira nogomet. Kva ga je prjel -.-''
"Nebom pa nehi izzivat ko boš z glavo navzdol visela čez balkon," mi je zagrozil.

"Aja zdej mi boš pa še groziu, no jz sm ti pa mislala nardit še sendvič da bi se ti nekak opravičla zrd interneta, no pa nebo kaj."
Sm rekla, zanalašč zavihtela lase pa šla vn s skledo v roki. Nazaj gor po stopnicah, čist počasi, d ačim manj škriple.
Moj brat se nekaj pritožuje, neki momla. Aja, pa ime mu je Matej. Star je 16. Je ful popularn u šoli pa punce se lepjo na njega, če hočš ti ga zrihtam. HEC.
'When i see your face, there's not a thing that i would change. Cause you're amazing, just the way you are.' Znana melodija mi je zadonela v ušesih, bil je moj ful nobl telefon. Črno-bela Nokia. Sj ne, LG
Nekdo me kliče.
Pohitela sem po stopnicah in prav strah me je tistih zvokov stopnišča, lol.
Ah, nihče ni klical. Dobila sem SMS.

'Dans se vsi dobimo na naši klopci v parku ob 5.
Alja ti pridi pol ure prej, neki ti morm povedt!"
Od Nejca je.

JA KA BI PA ON RAD?

Odpisala sm sam kratek OK.
Bo že vedu zaka se gre.

Odkar ga je pustla Nika neve ka bi sam s sabo. Mislm da men še od punc nejbol zaupa. Al pa tut ne?
Mislm da bi biu že čas nardit kak 'party', pa poglejat kak film. Da se malo sprostimo.
Ura je 3 pa še sobota je. TKO DA OJAAAAAA UŽIVANCIJA.
Hecam se, pol morm it.
'Priješ ti dons ob 5?' sem napisala sms in ga poslala Moniki.
Na fejsbuku ni kaj novga...
21. maj 2012
21. maj 2012
neext?
21. maj 2012
tj pa nč
21. maj 2012
neext! !!!
21. maj 2012
še koga sploh zanima?
21. maj 2012
neeext : DD ((pa če bi mogoče če hočš, pogledala/prebrala mojo zgodbico: maščevalci (mal drugač) na moj profil pa spletna stran klink...mučasgracias : *))
21. maj 2012
nekst c;
21. maj 2012
Neext .takooj.!
21. maj 2012
Čakam da mi Monika odpiše, sam zgleda da bom prej dobila prvo penzijo. To je edina stvar, ki jo 'nemaram' pri njej, skoraj nikoli ne odpiše. Ponavadi me pokliče takrat ko je sestanka konec in reče da je pač založila telefon. Kar se njej pač ful pogosto dogaja. Mislm -.-"
Haha, sej se hecam. Ona je car.
Zanima me ka bo Nejc kaj povedu... če mi misli težit da je vame ga kr lopnem. Ni to neka ljubezenska nadaljevanka. Pomoje mi bo povedu če ma kake probleme.
Fajn je bit človk ktermu vsi zaupajo, seveda nikol nobenmo ne povem zaupnih reči.
KR SM FRIK IN ODŠTEKANA.
"Ke je moj mp4, znorela bom!"
Ja glej, to kričim po sobi in vem da zgledam neumno, če ga pa ne najdem! Potrebujem ga da se zaprem v svoj svet. Tja, kjer mi še babica nemore do živega ko mi prinese hrano, al pa dnar.
In trenutno to potrebujem, ker je DOLGČAS OŽIVEL IN ME LOVI Z BANANO TKO K V SCARY MOVIJU.
Ne sj ne.
"O TULE JE PROKLETA KOST STROHNELA!" Ja, bom rekla da uporabljam normalne kletvice oziroma žaljivke. PA KAJ? Tiste ki jih vsi drugi so že preveč lajnaste, prežvečene.
Potrebujemo sveže meso tukaj.
Grem pogledat kako kaj moj živalski vrt na Fejsu.
Živali se še premikajo, to je najbol pomembno.

'bing'
No? Kdo se je pa zdaj na četu spomnil name? HAHAHAH, mogoče me je kliknil moj pradedek, menda je dobil laptop v grobu zastonj!
21. maj 2012
Hehe..jaća zgodba...Neext.!!
21. maj 2012
neeext
21. maj 2012
u80132
u80132
next
21. maj 2012
Neext
21. maj 2012
u83973
u83973
neeext!!
21. maj 2012
'Jurexx3
Hojla '

To se mi je prikazalo v okvirčku.
WHO THE FUCK JE TO? Kda sm ga utegnla sprejet med frende? Sicer sm si pa sama kriva, kr sprejmem še tiste iz Afganistana. Sj so kul.
AHAHHHAHAAHHA šalim se. Se opravičujem če sem užalila kogar koli ko ga TI poznaš.
Resnica boli.
Grem na njegov profil. Nima svoje slike. Jasno. Kaj sem pa pričakovala? Kdo bi bil pa tolk normaln da bi me kliknu brez da bi skril svojo identiteto, haha. Navsezadnje pa bo to nek starček ko ima rad mlada dekleta, al pa en iz nižjih razredov ko misli da me lohk dobi.
Lahkovernež.

'Ojla! lohk uprašam kdo si?'

Ne nemorem tko napisat...

'Jaz
Oj '

Nestrpna sem, kdo je to? Laptop bo dobil vdolbine zaradi mojih nohtov s katerimi živčno tolčem po njem. UGH!

Jurexx3: Kako si kaj?

(Mi misli zdaj govort u knjižnem jeziku al ka?)

Jaz: Supr, ti?

(Moraš bit vljudn a ne?)

Jurexx3: Lepo Jaz se počutim mega!

(KDO NA SVETU SE PA POČUT MEGA? S KERMA PLANETA JE?)

Jaz: Oprosti, a te poznam?
Jurexx3: Hm, ne bi rekel...

(WTF?)

Jaz: Kdo sploh si?
Jurexx3: Zaljubljen neznanec.

(OKEJ FRIK, JS SEM OUT.)

Jaz: ? MORAM IT. Čaw.
Še preden je utegnil odpisat, se pritožit sm se izpisala iz četa. Hm, Fejsbuk je lepe barve, skor je že zbledela ko tko dolgo gledam v njo. Oziroma v ekran.

Zbistrit si morm glavo. KE SE HUDIČOU TELEFON?

'Aj ja pridem!'
Oh sporočilo od Monike.

KAKŠEN ČUDEN DAN.
21. maj 2012
u80132
u80132
Next
21. maj 2012
'O kje's našla telefon?'

Sem ji odpisala. Zagotov bo gratala rdeča v fris. Kar se pač pri njej zgodi kadar jo malce hecam.
Hvalabogu da jo imam, brez nje sm nč.
ONA nejbolš pleše, nejlepš riše, lohk bi bla igrauka. Spominja me na Jim Carry-a !
Pa tut poje lepo.
Sem že omenla da jz tut rada pojem?
JAPS, POD TUŠEM JOW MAN.
Tam mam koncerte a veš, vsi mi ploskajo. 30 litrov vode mi ploska, ko je tok porabim. Pol nastopam z slavnimi pevci, mam turneje. Učasih pa v mene mečejo paradižnike.
Okej to ravno ne.
Zato se sprašujem why the fuck jz še nism slavna?
ALJA DE LA SUPERSTAR.

Dost heca.

Izpisala sem se iz Fejsa, no ubistvo sm sem zaprla laptop pa ga vrgla na postlo, itaq je dojst vlka za 3 ljudi.
Pohitela sm po 'babičini škripajoči protezi' proti kuhni.
Mogoč je Matej še na kompjurtu pa nuca bolš internet.
KO DA ME BRIGA.

'When i see your face, there's not a change that i...'
prekinila sem znano melodijo in se oglasila na telefon.
Tale stol je pa udoben.
"WAZAP?" sem zaslišala v slušalko.
"Ljo, kva bo dobrga?" sem vprašala Piko.
O Nina kriči uzadi.
"Midve sva že v parku, tut Luka je tle, Nejc je reku da pride čez pet minut sam nwm, kda prijeta z Moniko?"
"ČLOUK, ura je pou 4 ne pa 5!"
"Je glej mi smo brzinski..."
"Ja to vem -.-" No pač prijema počasi!"

Zaslišala sem kratek 'biip'.
"Ej Alja Monika bo čez 2 minuti tu, k ji je prej Nina poslala sms. Kr prid, al pa lohk pridš ob 5?"
"Bom pršla ob 5, te pokličm. ČAAAAAAAAAAAAU!"

Prekinla sm. To jz počnem.
HAHA NKOL NE PUSTIM DA SE ČLOVEK OD MENE POSLOVI
21. maj 2012
u80132
u80132
Next.!
21. maj 2012
zaj pa nexti
21. maj 2012
tj pa nbom več dans haha
21. maj 2012
Neext
21. maj 2012
Morm se spravit. Zdej ko sm se nazaj postrigla na poševn frufru sploh nevem kako frizuro nej mam. Mislm, prej je blo usaj laže.
KR mam ful skravžlane lase, sam ne tko skravžlane da bi zgledal lepo, se morm likat. Ne likam se usak dan kr to škodi lasem. Sicr pa so me frendi ž navajen tut s čopom.
Dans se mi NE da likat, čop je dost.
Ne nosm mejkapa kr ga nerabim. Večino punc to polepša, in so brez mejkapa grde. Mene so pa navajeni brz, in če bi ga začela nosit bi me gledal ko da sm z lune. Kr mi pač ne paše.
Sm vam rekla da sm odštekana

Opazla sm da sm že cev dan v stari trenerki pa neki prevelki majci. Tko je nejbol udobno.

'When i see your face,' Oh, kje je telefon.
Na postli je bil... dobla sm sms.

'Ej jz še ne grem u park, lohk pridm čez 15 minut pred tvojo bajto?
Nejc'

To je res čudn. Letim v kuhno.
"Matej, kje sta ta stara dva?"
"Mene sprašuješ, mislm da je mama šla na pilates al kva ma ona, fotr pa vem da je šou na bazen, neki bi rad plavu, nvem."

Aaaaa, torej sma sama doma.
"Pozabla sm skledo od ČIPSA..."
Matej me je spte grdu pogledu.
"No sori brat moj!"
Objela sm ga, tko za hec.
"Ja sj te mam jz tut rad, pa ne pozab ka sm ti prej za balkon reku."
Mi reče to pa me objame nazaj. Moj brat je čudn.
22. maj 2012
next
22. maj 2012
NNNNNNNNEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. maj 2012
Neext.!
22. maj 2012
neext, svetouna zgodbica! < 33
pa še dobre finte maš ;3
22. maj 2012
u89857
u89857
next !!!!
22. maj 2012
next! ; )
22. maj 2012