Forum
Hej pišem še eno zgodbo.

Govori Mary:
Bila sem doma in kar naenkrat je zazvonil zvonec. Odšla sem odpreti vrata. Tam je stal neznan človek. V roko mi je dal telefonsko in zapahnil vrata tako močno da so se skoraj zlomila. Odšla sem v sobo in tam sem razmišljala kdo je to. Na listu je bila telefonska. Obrnila sem listek ter tam je nekaj pisalo. Pisalo je pa:
Danes ob 23.00. te čakam v parku.
Razmišljala sem ali bi šla ali ne. Ura je bila 22.55 in vsi so že spali razen mene. Pretihotapila sem se v park. Tam nisem ničesar videla. Kar naenkrat me je nekdo zgrabil za boke in me dvignil ter dal na travnik. Kmalu je odprla polnoč. Tam ni bilo nobenega. Tisti fant mi je šepnil na uho:
Ime mi je Jack.
NE UPIRAJ SE MI
In takrat me je zgrabil hud strah. In kar naenkrat mi je Jack zavezal roke in noge. Dvignil me je in posedel v avto. Odpeljal me je v njegov dom...
###########################################################################
1 next in nadaljujem!
Mnenja?
Kaj se bo zgodilo?
08. januar 2017
Next
08. januar 2017
Mary govori:
Niti malo se mi ni sanjalo kaj hoče od mene. Kmalu sva prispela in odnesel me je v njegov dom. Roke in noge sem imela še vedno zavezano. Kmalu je zazvonil moj telefon. Klicala me je mama Hotela sem se javiti še preden pride Jack. In bilo je prepozno. Jack je prinesel lepilni trak ter mi zalepil usta. In on se je javil. Uporabil je napravo za spreminjanje glasov. In Jack se je javil. Zališala sem kaj se je pogovarjal. Pogovarjal se je pa tako:
Mama: Zdravo ljubica. Kje si tako pozno?
Jack( z napravo za glasove): zdravo mami. Odšla sem k svojemu fantu Jacku.
Mama: aha okej ne poznam ga. Lepo se.imejta. Adijo
Jack ( z napravo za glasove): Adijo.
Takrat mi je rekel Jack:
Oh, tvoja družina nasede vsemu. Ti pa res imaš trapasto družino Mary.
Jack mi je odločil usta in tako zabolelo in zateklo me je da si nisem upala zakričala. Vprašala sem ga: Jack, kako me poznaš? Kaj hočeš od mene?
Jack :
Poznam te od šole. Naskrivaj sem te opazoval in to. Hočem pa da si moja punca. Več ti pa ne povem.
Mary :
Kaj pa če nočem bit tvoja punca?
Jack mi je zagrozil:
MORAŠ, če pa ne boš pa te bom silil in mučil!
Mary:
Spet me je zgrabil hud strah. Bila sem tiho.
Jack me je vprašal kaj se naj odločim. Bila sem tiho. Spet mi je zlepil usta. Dal mi je pet minut potem mi je spet odločil lepilni trak. In me vprašal. Nič mu nisem odgovorila. Kar naenkrat se me je z njegovimi rokami dotaknil za boke in se mi približeval z ustnicami. Jaz sem svoje samo umikala. Kar naenkrat sem ga ugriznila. Potiho je zakričal in mi spet zagrozil:
Ti prasica grda če boš še enkrat to naredila...in odšel je v kuhinjo in najprej mi zalepil usta. Kmalu se je vrnil z velikim ostrim nožem. Takoj sem se ustrašila.
Zagrozil mi je tako da je končal stavek:
TE BOM UBIL IN VSE TVOJE!
Zato moraš biti moja punca in me ubogati vse kar ti rečem. Nisem imela nobene izbere kot da ga ubogim in bom njegova punca. Nož je pospravil v žep za vsak slučaj in se mi približeval in mi dal lepilni trak dol z ustnic ter se mi približeval in približeval kar naenkrat...
#################################################################### 2 nexta nadaljujem
Mnenja?
Kaj se bo zgodilo?
08. januar 2017
Next"
Poljubil jo bo
08. januar 2017
Še en Next
08. januar 2017
opip
opip
Next
08. januar 2017
Next
08. januar 2017
opip
opip
priznala mu bo da je bila vedno zaljublena v njaega. imrla bota otroke.
Next
09. januar 2017
Next
09. januar 2017
Next
09. januar 2017
opip
opip
dej larisa dej Next
09. januar 2017
nisem larisa
10. januar 2017
opip ima prav
10. januar 2017
Mary:
Nož je pospravil v žep za vsak slučaj in se mi približeval in mi dal lepilni trak dol z ustnic ter se mi približeval in približeval kar naenkrat pa sem mu je povedala, da sem vedno bila vanj in še zdaj sem ker je samo se delala da nisem v njega. Takoj se je začudil in poljubila sva se. Kmalu sva se odločila da bova imela otroka. Jaz sem se preselila k njemu. Bila sem noseča. Čez devet mesecev sva imela dva otroka na 13.6. sta se rodila. Fantek in punčka. Jacka sem vprašala kako jima pa bo ime? in dala sva jima takole ime: fantek: Alan punčka: Jennete
Zelo hitro rasteta!sem rekla Jacku. Ko sta bila stara 4 leta sta izgledala tako:
Jennete:

Alan:

Jennete:
Mami, oči ali lahko nama z Alanom kupita kužka?
Alan:
Ja prosim
ali lahko?
Mary:
Hmm.. kaj pa vem. Tudi jaz bi imela kužka. Kaj pa ti Jack?
Jack:
Ja, jaz bi ga tudi imel Mary, Jennete in Alan. Katere vrste pa? ZLati prinašalec?
Mary:
Ja!
Jennete:
Ja!
Alan:
Ja!! Gremo po kužka!
Mary:
Ja, gremo! Kmalu smo se pripeljali do zavetišča in kupili kužka. Odpeljali smo ga domov. Jennete in Alan kako mu bo pa ime?
Jennete in Alan:
Bella!!!
Mary in Jack:
Prav!
Jennete:
Poglejte, Bella že spi!
Bella:

Mary:
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kok cute je in kok cuteeeeeeeeeeee spančka. Slikala jo bom in jo poslala mami. Oh drageci moji, moram iti v službo. Skrbim za živali! Ko boma z Jackom dovolj zaslužila si bomo kupili kmetijo,živali in še vse kar je v živalskem vrtu, da bomo lahko še imeli geparde,tigre,surikate,miške,konje,hrčke,pse...in več živali. Danes in jutri in še več skupaj dobim plačo: 900000000 €
Pojutrišnjem gremo kupiti vse to! Zdaj pa moram iti v službo!
Čaw čaw!
Jack:
Čaw čaw, ljubica.
Otroka danes bom z vama doma. Kaj se bomo igrali, mogoče z Bello ko se zbudi dokler pa Monopoly, človek ne jezi se, spomin,...
Jennete:
HAAAAAAAAAAAA, sem zaspana jaz grem počivat v posteljico.
Alan:
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, jaz sem tudi zaspan grem spančkat.
Alan in Jennete:
Lahko noč podnevi!
Jack:
Nocko! Saj je že noč, hihi. Mary, doma si!
Mary:
Ja! Otroka že spita!
Jack:
Ja!
Greva še midva spat ?
Mary:
Ja!
Jennete:
MAMI! MAMI!MAMI!
Mary:
Ljubica kaj je?
Jennete:
Slabo se počutim. Kaj misliš da je z mano narobe?
Mary:
Čakaj, grem po termometer. Kaaaaaaaaaaaaj? Saj...Saj...Saj imaš hudo VROČINO! Grema k zdravniku, TAKOJ! Jack bodi doma!!!
Jack:
Okej!
Mary:
Peljala sem Jennete k zdravniku. Zdravnik mi je rekel da imaš hudo vročino Jennete! Juti bom ostala doma z teboj!
Jennete:
Okej.
Mary:
Prispeli sva domov Jennete zdaj pa v posteljo počivat. Lahko noč!
Jennete:
Lahko noč mami in očka!
Jack:
Lahko noč!
Mary...Nekaj bi te rad vprašal.
Mary:
Kaj pa?
Jack:
Ali bi se...
###############################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################
6 nextov nadaljujem(kadar bom imela čas)
Mnenja?
Kaj se bo zgodilo?
10. januar 2017
opip
opip
poročila z mano mary.
Next
10. januar 2017
opip
opip
supr je
10. januar 2017