Forum
Hey jst sm se odločla, da bom napisala zgodbo o HPotterju. No nje o njem je pa tudi on v zgodbi. Torej za vse k ste bral knjige/ gledal film pa vam je blo všeč.

Napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. avgust 2010
ia.ia napiš..
24. avgust 2010
Hey. Moje ime je Lily. Tako je bilo ime moji mami. Mojega očeta še nikoli nisem videla. Zame skrbijo njegovi prijatelji. Najbolj mi je všeč Robaus Raws. Ni tako hudoben kot se zdi. Ko so zraven njega očetovi prijatelji se do mene vede kot do golazni. Vendar vem, da je to krinka, zato mu pustim, da me takrat zmerja. Še nikoli me ni udaril kot to počnejo očetovi prijatelji. Ko se bo oče vrnil s potovanja mu bom vse povedala. Dvanajst let prenašanja bolečine in zmerljivk bo poplačanih. Oče bo gotovo kaznoval vse, ki se do mene grdo vedejo. Takrat bom zagovarjala gospoda Rawsa. Povedala mu bom, da je prijazen. Da ščiti Harryja Potterja. Harry Potter je pregnal Mrlakensteina. Najhudobnejšega copernika tega sveta. Vendar nisem bila prepričana, da bo očetu to všeč. Vsi njegovi prijatelji so o Mojstru govorili kot o svetniku. Kadar me je pazil Lucius Malfoy sem imela cel dan predavanj koliko dobrega je storil Mojster. Takrat me je največkrat udaril saj se včasih nisem s čim strinjala. Naučila sem se, da se o Mojstru lahko odkrito pogovarjam samo z Rawsem. Bil je tako očetovski. Nadomeščal mi je očeta. Ko sem bila manjša mi je bral zgodbice, zdaj pa mi je pripovedoval o ravnatelju Bradavičarke. Ah, Bradavičarka je meni nedosegliva šola. Ne vem zakaj. Mogoče ker že vse znam. Prepričana sem, da bi lahko premagala Harryja. Znam kletev križanih, kletev smrti in tudi imperatorjevo kletev (poleg tega, da obvladam vse uroke.). Ponavadi me uči Lucius. Z njim ne maram vaditi. Vedno kadar mi kaj spodleti na meni izvaja kletev križanih. Zaradi strahu se mi vse še večkrat ponesreči. Kako si želim, da bi me lahko učil Raws. Raws se je usedel na mojo posteljo. Vrjetno mi bo spet povedel zgodbo kako je Harry Potter lansko leto branil kamen modrosti. "Lily nekaj je kar moraš vedeti. Prekrivali smo ti dvanajst let zdaj pa ti ne moremo več. Tvoj oče..." "Je mrtev?" sem v strahu vprašala. "Sveda ni. Poslušaj me do konca. Tvoj oče je Mojster Črne Magije." Ostala sem brez besed. "Hočeš reči, da sem v sorodu s tem... s tem... s tem brezsrčnim morilcem. Raws zafrkavaš se kaj ne? Reči, da se hecaš. Raws prosim te." "Žal mi je Lily, ne morem."
24. avgust 2010
next?
24. avgust 2010
Hm noben ne bere
24. avgust 2010
u23904
u23904
js berem cool je plis nexti
24. avgust 2010
u26898
u26898
jst tut.... carsko....
24. avgust 2010
jst

24. avgust 2010
u27152
u27152
NeXt
24. avgust 2010
"Izgini!" "Ne Lily, poslušaj me..." "Izgini že!" Vedel je, da se z mano nima smisla kregati. Glavo sem tiščala v vzglavnik. Zdaj vem zakaj so vsi govorili o 'Mojstu' tako spoštljivo. Mislili so, da ko bom izvedela jih bom pohvalila pri očet kako vdani so mu bili. Samo Raws je vedel kakšna sem. Samo Raws je imel zaupanje vame. Samo Raws je vedel, da moje srce ni črno tako kot očetovo. Tega sem se zavedala. Z veseljem bi pomagala Harryju Potterju uničiti mojega očeta. Mojega lastnega stvaritelja. Tistega, ki mi je podaril življenje. On ga je vzel moji mami, zdaj ga bom jaz njemu. Roko sem si položila na srce in zamrmrala: " Prisegam, da se bom od tega trenutka naprej borila proti in samo proti očetu, krivici in bolečini, ki jo povzroča vsem ostalim." Slišala sem vzdihljaj pred vrati. Morala bi vedeti, da Raws ne bo odšel. "Lily bi mi dala obljubo in jaz jo bom dal tebi?" "Zakaj ne skleneva nerazvezne prisege?" "Prav imaš. Daj mi roko. Ali obljubiš, da nikoli in zares nikoli ne boš prestopila na očetovo stran?" "Obljubljam." "Jaz pa ti obljubljam, da te bom na Bradavičarki varoval in branil." "Obljubiš?" "Obljubim." Roke sva odmaknila. Raws je vstal, da bi odšel.. "Počakaj." Ustavil se je sredi koraka in se zavrtel proti meni. "Si rekel Bradavičarka?" Pokimal je. Na obrazu mu je sedel domišljavi nasmešek. "Si me spravil na Bradavičarko?" Spet je pokimal. "Res?" Ko je tretič pokimal sem mu skočila v objem. Nikoli ga nebi izpustila, če bi bil... če bi bil moj oče. "Kaj pa moj... oče?" "Brez njegovega dovoljenja tega ne bi naredil. Poleg tega sem moral prepričati še ravnatelja." "Za njega sem grožnja kaj ne?" "Vendar pa boš morala v zameno, da ti oče pusti na Bradavičarko poročati o morebitnih možnostih za smrt Harryja." "Raws odgovori mi. Za ravnatelja sem grožnja, kaj ne?" "Poslušaj Lily za njega je grožnja tudi Draco Malfoy le, da ti nimaš tako črnega srca kot Draco." "Kaj pa če je to narobe? Če oče izve, da sem človek, ki hoče pomagati svetu in ubiti lastnega očeta. Ne bom dolgo živela. To je resnica, kaj ne Raws?" "Ne vem. Tvoj oče je zmožen vsega. Ubil je žensko, ki jo je ljubil in vrjamen, da bi ubil tudi svojega edinega otroka." V sobi je zavladala tišina. Predstavljala sem si kako oče reče: "Avada kedavra!" Proti meni šine zeleni blisk, zletim po zraku in se zavrtim, potem pa pristanem na tleh s pogledom, ki ne kaže čustev. S pogledom mrtveca. Zmrazlo me je.
24. avgust 2010
u26455
u26455
Nexty
24. avgust 2010
Bom sam ne vem kdaj....
24. avgust 2010
next
24. avgust 2010
ooooo carskoooooooooooo!!!! nextii!!!
26. avgust 2010
u23904
u23904
cool je plis nexti
26. avgust 2010
Še en teden do šole. Z Luciusom in Dracom se odpravljam na Prečno ulico. Imam svoj denar. Očetov denar. "Gospod Malfoy? Grem lahko sama po nakupih? Vem kaj potrebujem in nočem vam biti v breme." Lucius se je naredi kot, da premišljuje nato pa rekel: "Naj ti bo." Vedela sem, da je to najboljša rešitev. Dan prej mi je zagrozil, da me ubije, če mu pokvarim dan s sinom, zato sem se odločila, da mu podarim dan s sinom. Mene ne bo zraven in to mi je odgovarjalo. Imela sem vse razen učbenikov, plašča in kotla za čarobne napoje. Opazila sem veliko učencov. Tako drugačni so bili od mene. Imeli so... prijatelje. Mi bo kdo sploh kdaj zaupal? "Hey si se izgubila?" me je vprašal ženski glas za mano. Obrnila sem se. Za mano je stala rdečelasa punca velika približno toliko kot jaz. "Jaz... ne nisem." "Moje ime je Ginny. Greš v prvi letnik?" "Živjo. Moje ime je Lily. Ne ne grem v prvi letnik. V drugega grem." "Kako je to mogoče? Še nikoli te nisem videla v ..." Izbulila je oči. "Kje? V šoli. Saj to ne bi bilo mogoče. Septembra grem prvič tja. Kul kaj ne?" Še zmeraj je gledala kot bi videla smrt. Obrnila sem se. Takoj sem vedela zakaj. Za mano je stal Lucius. "Lily knjig ne boš dobila tukaj." "Vem gospod Malfoy. Odšla sem si ogledati Prečno ulico." "Mislim, da je tvoja radovednost potešena. Zdaj pa pojdi po knjige. Sharmer bo podpisoval. Podpisa ne rabiš. Samo pojdi po knjige, da te lahko čim prej prevzame Raws." "Me gospod Raws čaka doma?" sem umirjeno vprašala. "Ne. Rekel je, da te bo peljal na sadno kupo." Prhnil je skozi nos, da je pokazal kako zelo ga prezira, ker mi bo naredil tako gromozansko uslugo. "Zdaj pa se spokaj po knjige!" "Takoj gospod. Gre lahko Ginny z mano?" "Ne. Ne družimo se z ljudmi nižjega sloja." "Seveda, gospod." Tega nisem razumela. Ljudje nižjega sloja? Zakaj je bil Lucius tako nejevolen, ko jo je videl? O tem bom povprašala Rawsa. Čim bolj počasi sem se odpravila proti knjigarni kjer naj bi dobila knjige. Nisem se morala načuditi vsemu kar so prodajali. Za mano sem zaslišala hitre korake. Lucius je bil nejevolen. Podzavestno sem pospešila. "Tako je prav. Moj sin ne sme predolgo čakati." je domišljavo rekel Lusius. Počutila sem se kot pes. Lucius je se je obnašal kot, da bi končno izpolnila njegov ukaz, ki mi ga je ponavljal že več let. Še bolj sem pospešila korak. Čim prej dobim knjige, prej grem lahko k Rawsu.
26. avgust 2010
nexti hehe
27. avgust 2010
next!!
27. avgust 2010
u23965
u23965
Neext ;3
28. avgust 2010
Na poti do knjigarne sem kupila plašč in kotel za napoje. "Rabila boš tudi palico." je rekel Lucius. "Ampak saj jo imam." "Obrabljena je in ni ti usojena. Bila je podarjena. Podaril ti jo je čarovnik, ki je umrel. Nikoli te ne bo resnično ubogala. Če boš imela pravo palico. Palico, ki ti je usojena boš še boljša v izvedbi čarovni. Tvoj oče bo ponosen." Pljunila sem na tla. Tako sem pokazala kaj mislim o očetu. Sreča, da Lucius ni opazil. Pred knjigarno je bila trgovina za palice. Vstopila sem. Nobena ni pravilno delovala. "Zahteven kupec si." mi je rekel prodajalec. Podal mi je palico posebne oblike. Palico, ki je bila ... čudovita. Prijela sem jo v roke. Okoli mene je zapihal veter. Palica se je rdeče zaiskrila. Začutila sem povezavo. "Ne morem vrjeti." je siknil prodajalec in prekinil čarobni trenutek. "Kaj?" sem zašepetala. "Sestra te palice je last najmogočnejšega čarovnika vseh časov. Last prfesorja Dumbeldorja." Lucius je nemirno zajel sapo.
Next?
28. avgust 2010
jaaaa!!!!!

dej nexti, k je ful carsko!!!!!
28. avgust 2010
u26209
u26209
next
28. avgust 2010
ooh ja.. nadaljuj
28. avgust 2010
next!!!!!!!!!!!!!
29. avgust 2010
neeeeeext!!!!!
29. avgust 2010
u23965
u23965
Neexšt ;3
30. avgust 2010
Ni samo Harry tisti od katerega lahko pričakujemo dobre in velike stvari. Nekaj sem dojela. Harry je dobil sestro od Mojstra in je prijazen. Jaz sem dobila sestro palice, ki je jo uporabla dober čarovnik. Kaj če bom zlobna? Ne! Tega ne bom dovolila. "Te palice ne morem sprejeti." sem rekla in jo dala v roke prodajalco. Vrjetno je tudi on razmišljal o Harryju in meni. "Mlada dama? Kdo je vaš oče?" je vprašal. Pogledala sem Luciusa, ki je še vedno strmel v palico. "Moj oče je mrtev. Ne vem kdo je." Lucius mi je samo pokimal zadovoljen nad odgovorom. "Koliko stane palica?" je vprašal Lucius. "Toliko kot običajna, gospod." je bil vljuden prodajalec. "Menda je ne boš kupil?" "Seveda jo bom. Zate. Za tvoje dobro. In za moje" je na koncu zašepetal. Za njegovo? Menda ne pričakuje, da bom jaz njegov naslednji 'Mojster'. Ali pač?
Next?
30. avgust 2010
nexti
30. avgust 2010
u26629
u26629
next
30. avgust 2010
u23965
u23965
Neext ;3
30. avgust 2010