Forum
u181827
u181827
Hojla! Tukaj imam serijo o Marcu Marquezu. Če hočeš beri če neočeš ti ni treba

A bi bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. november 2014
next
14. november 2014
u181827
u181827
1. del:

Moje srce razbija, ko se bližam stadijonu. Mislim, da ga bo razneslo. Zaslišim glas: ''čez eno uro in pol nastopi kategorija 2!'' Stopim, do svoje kroske (motorja). Ko zaslišim glas teh lepotic kot jim jaz rečem, se dobesedno STOPIM. Vzamem čelado in si jo poskušam nadeti a ne gre. Nato zaslišim glas za sabo: '' Potrebuješ pomoč? '' Obrnem se in zagledam najlepši par rjavvih oči, ki sem jih kdaj koli videla. '' Ja, prosim. Prej sem imela drugačno čelado, zdaj imam to in... se še nisem dobro navadila. Pomaga mi jo zapeti. Poda mi roko in reče: '' Marc Marquez, pa ti? '' V šoku, podam roko in rečem: '' Ariana Feres, lepo da sva se spoznala''. Potem ga zasujem z kupom vprašanj kot so:
O, saj res! Nisem se vam še predstavila: Ime mi je Ariana Feres. Stara sem 16 leti in živim v Španiji v mestecu Cervera. Zelo imam rada živali. A najraje od vsega... HITROST! Nisem kot svoje vrstnice. One se že kar lišpajo in zgleadojo, kot da imajo tono make-upa na obrazu. A jaz, nisem taka. Doma ima krosko, ki je vrsat motorja. Vsak dan naredim okoli 10 krogov okoli svojega mesteca. '' In v kateri kategoriji tekmuješ? '', ga vprašam. '' V 2.''. '' JAZ TUDI!'' '' Ha, ha, ha zgleda da imava veliko skupnega. Koliko si stara?'' '' 16''. '' JAZ TUDI! No, zdaj se grem še malo pripravljati. Zelo rad bi zmagal, a če ne bom jaz, si želim, da bi ti, ker si res dobra prijateljica.'', še reče in mi pomežikne. Komaj iz sebe spravim ta tihi '' Adijo '', ker so mi metulji zamašili grlo.'' Na progi so že tekmovalci kategorije 2!'' Šit, zamujam. Hitro se spravim na motor in se odpeljem do steze. Pripeljem zraven Marca, ki se mi nasmehne. Metulji so tako frfotali v moje trebuhu, da bi hmalu z motorja padla. Da, ZALJUBILA SEM SE! Prvič v življenju in povem vam, je nekaj najlepšega v lifu. Na stezo pride sodnik z zastavo. Prižgemo motorje. Sem edina punca na stezi! '' IN 3, 2, 1... DIRKA SE JE ZAČELA!

2 DEL PO 2 NEXT-IH!!
15. november 2014
neext
15. november 2014
u181827
u181827
a ti je všeč
15. november 2014
ja
15. november 2014
u180693
u180693
next
15. november 2014
neeeeeeext!
Zelo je zanimivo *0*
15. november 2014
Next
15. november 2014
u181827
u181827
2. del:

Začela sem dobro. Sem druga. Pred mano je Marc Marquez. Naenkrat (nevem kako) ga prehitim. Obrnem se in vidim njegov nasmešek. Slišala sem ga reči: '' zelo si dobra!'' Ob teh besedah bi najraje poskočila če ne bi bila sredi te pomembne dirke. Vseh 6 nas dirka po blatni stezi. Marc me naenkrat dohiti in v ravni vrsti voziva do cilja, kjer ga jaz prehitim. Konec dirke! IN ZMAGALA SEM! Marc pride do mene jokajoč. '' Bravo! Odlična si bila''. '' Zakaj jokaš?'' ga vprašam. Si jezen ker sem zmagala. '' Ne. Jokam ker sem vesle!'' KAJ?! '' Ja, verjemi ali ne sem zelo vesel! Še nikoli nisem bil tako dober. Ko sem gledal tebe se mi je vse zdelo tako preprosto in lahko. Res si bila ODLIČNA! Hvala. Če ne bi bilo tebe bi jokal zaradi žalosti na zadnjem mestu.'' Polovico sem preslišala, ker sem se topila ob njegivh besedah. Vprašala sem ga če bi potem prišel h meni dirkat in plavat v bazenu. Rekel je, da ne bi nič naredil raje. Vprašalo sem mojo mamo in na moje presenečenje je brez oklevanja rekla '' Ja''. Tudi Marcova se je strinjala. No, bomo tako rekli. Da ju ne bomo klicali moja in njegovs msmi bomo rekli tako: Moja mama je Silivia Feres, njegova Julia Marquez. Najprej je bila še proslavitev. Na prvo stopničko mi pomaga Marc. Ob dotiku njegove roke sem mislila da vidi in se čudi mojim srčkom v očeh. A jih na srečo ni. Čestitali so nam in dali pokale. Nato se predvaja Španska himna. Ponsosno držim pokal. Ko pogledam Marca mislim da ga bo razneslo od ponosa. Za sabo sliši 3. ki je Franchisko Rooney iz anglije, ki reče: '' Veliko srečo si mela, baba. In ti tud mulc. Zapomnta si. Naslednč bom js zmagu!!'' Z Marcom se le nasmejiva. Po koncu proslavitvr pridirkava do naše vile. Sledi namakanje v bazenu. Čez nekaj časa je moral iti domov. Vidim da mu je bilo stežka odditi. Kaj če sem mu všeč? '' Se vidiva ju3 v šoli.'' Reče in mi da objem in njegovo telfonsko. Jaz mu dam svojo. Zaspim ob misli na njega. Kaj če me ju3 predstavi svoji PUNCI, če jo ima?! Upala sem da jo nima saj sem jaz žežela biti tista. Tudi če imam srce za divje stvari, mi teh reči ni lahko pritnati. In na naši šoli ga še nikoli nisem videla. Aja saj res. Ker je to prvo leto gimnazije je verjetno prišel iz druge šole. Zaspim ob misli na njega. Sanjam to: zaslišim njegov glas in zagledam njega. Pravi: '' Ariana, bi bila moja punca? '' Rečem: '' Da''. Kaj sem pa hotela. Saj sem tako ali tako želela biti. Pride bliže mene, mi umakne pramen las iz obraza, najine ustnice se že skoraj skupaj, srca nama razbijata in... DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN! Zaslišim budilko. O, beda samo sanje. In še nekaj. Ponedeljek je. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE... PRVI DAN ŠOLE! Veselila sem se le zaradi Marca. Mogoče mi bo danes priznal da sem mu všeč ali kaj takega. MOGOČE?
Nadaljujem ju3
15. november 2014
u128688
u128688
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
15. november 2014
u181827
u181827
Gdo je dal NEEEEEEEEEEEEEE...
15. november 2014
neeeext
16. november 2014
u181407
u181407
neext
16. november 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333
zlo je zanimiva *0*
17. november 2014
next plis plis plis preaty plis
17. november 2014
u181827
u181827
sorry for the long wait, girls!

3.del:

Vstala sem in se oblekla. Na usta si dam le malo lip-glossa, spakiram stvari za šolo, in se z motorjem odpravim tja. Pripeljem se do ogromne ampak res ogromne stavbe. To je naša šolo. No, fajn. Še zgubila se bom. OMFG! Pa še nekaj je beda. Vsem svojim sošolkam se zdim čudna, ker imam rada dirkanje z ''blatnimi mučilnicami'', kot kroskam moje vrstnice pravijo. In ravno zato nimam nevem kakik prijatejic. No, imam vsaj enega. Marca Marqueza. ''A greva skupaj'', zaslišim glas za sabo. Ja, bil je Marc. ''Ja, z veseljem. Še izgubila se bom.'' Spet na njegovem obrazu vidim nasmešek. ''V katerem razredu si?'' Ga vprašam. ''Jaz sm v 1.a.'' ''Jaz tudi! No odlično vsaj enga prijatelja bom imel. Vsi moji ''prijatelji'' mislijo, da se važim.'' V njegove oči so prišle solze. ''Nič hudega Marc. Saj bom vedno ob tebi. Saj sva najboljša prijatelja!'', rečem in mu podam robec. ''Hvala, greva zdaj noter?'' ''Ja''. Hodiva po hodniku in našla sva učilnico, kjer bosta potekali prvi dve uri. Seveda se usedeva skupaj. V zadnjo klop. Sama. V razred vstopi učiteljica. Ime ji je Rahaela Grimrolli. ''Dober dan, učenci. Ta 4 leta srednje šole bom jaz vaša razredničirka.'' Je zelo visoka gospa, za dolgimi lasmi, stara od 20 do 30 let. Tako smo klepetali do konca 2 ur. Sledila je malica. Z Marcom vstopiva v jedilnico, in se seveda usedeva skupaj. ''A bi danes prišla h meni se učit in naredit domačo nalogo?'' Me vpraša. ''Z veseljem''. Rečem jaz.
Oprostite ker je bil ta del tako kratek in dolgočasen, ampak, ker sem na telefonu, se je zgodilo to. Nadaljujem ju3, obljubim!
22. november 2014
next
22. november 2014
neeext
22. november 2014
Neeeeeext *-*
22. november 2014
next
22. november 2014
Hoj Hoj! Sem Maruša <333 in če hočete lahko nadaljujem s tem forumom. S
07. avgust 2015
Ja
08. avgust 2015
Ok pa bom

4.del:
Po šoli se usedeva na najine krose in se odpeljeva proti njegovemu domu. Njihova hiša je GIANT!! Je bela vila in ima bazen. Seveda, zakaj bi se učila, če morem najprej skočiti v ta bazen poln vode in... Ok, malo se bom umirila. Namakava se kake pol ure a nato skočiva ven. ''Veš kaj? Mislim da imava zelo veliko skupnega!'', reče Marc. Malo zardim in pogledam v tla. ''Ja, tudi meni se tako zdi... Ampak res bi se morala začeti učit.'' ''O saj res, čisto sem pozabil!'', reče in se nasmehne. Njegov nasmeh pa mi pomeni vse! Učila sva se na njihovi terasi. Kar naenkrat začutim nekaj kosmatega po moji nogo. ''Oh, oprosti. To je samo moj muc Rudy. Zelo ima rad lušne punce kot si ti!'' Te besede so mi šle v uho in za sekundo sem pomislila da sem mu všeč... Kaj? Punca lahko upa! Rudy mi je skočil v naročje in zaspal. Z Marcom sva se tako ''učila'' (pogovarjala) in napočil je čas, ko sem mogla domov. ''Morala bi it. Jutri je šola'',rečem. ''Ja, saj res. Hej, preden greš, nekaj me zanima,...'' Pogledal je v tla in se začel potiti. ''Zanimalo me je... če bi hotela po šoli z mano v kino? Saj ne na zmenek ali kaj takega samo v kino, kot, saj veš, FRENDA.'' Poskušala sem ostati trezna in komaj mi je uspelo! ''Seveda grem lahko v kino s tabo! Zakaj pa ne?'' Ko sva se objela za adijo sem se odpravila domov. Med potjo sem vriskala in skakala po motorju (dobesedno). Ko sem prisla domov sem pojedla večerjo in šla spat. Zaspim ob misli na Marca. Kar naenkrat se mi pokaže v sanjah. Pride do mene in me vpraša: Ariana, bi bila moja punca? Nič nisem mogla spraviti iz sebe, samo stala sem tam. A mislim, da so mu moje oči povedale vse. Skloni se h meni. Njegove ustnice prihajajo vse bližje mojim, začutim nejgovo sapo na mojem vratu in... ''DRIIIIIIIIN, DRIIIIIIN, DRIIIIIIN!'' Dvignem se iz postelje in vidim da sem vsa potna. Ko ugotovim da so bile le sanje zasstokam in se uležem nazaj.
-----------------------------------------------------------
Upam da vam je po dolgem všeč nadaljevanje
08. avgust 2015
NEXT!!!!
08. avgust 2015
next
08. avgust 2015
OJjjj nadaljevanje pride v Tork. Sorry
08. avgust 2015
Neeeext+ nova bralka
09. avgust 2015
Neext (: