Forum
u27809
u27809
živjo. Upam da Nika nima nč protii, da bom napisala še eno manekensko zgodbo. Mojo prvo zgodbo. Resnič je, res sanjam o manekenstvu. Ampak zgodba bo fifty fifty.

Uživite v branju!
06. september 2010
piš!
06. september 2010
u27809
u27809
Bom, ko bo še 1komentar.=)
06. september 2010
drek beda pejt domov blea
06. september 2010
u26284
u26284
JaJaJaJaaaaa
napiišii in nč nimam proti.
Hitr začniiiii.
A bo tk,da se boste slikal?
Če bo tk bom 10000000000000000000000% brala
06. september 2010
u27809
u27809
Jaap.(:
06. september 2010
aa ste slišal drek beda pejt domov blea
06. september 2010
u26284
u26284
ej Tara ne ga poslušat in čist ga ignoriri.

A boš začela?
06. september 2010
aa ste slišal drek beda pejt domov blea
06. september 2010
u27809
u27809
Ojla. Moje ime je Aly. Stara sem 18let, in tako zelo si želim biti manekenka.

Ravno zdaj, se sprehajam po parku. Z mojo BFF Danielle. "Danielle, misliš da sem dovolj lepa za manekenko?" sem vprašala. "Oh, seveda da si! Aly, nadarjena si!" mi je povedala in me objela. "kako si želim videt kakšen oglas za top model!" sem rekla in zatisnila oči. Potem sem se malce sprehodila. in ga zagledala! Stekla sem do njega. Vse sem natačno prebrala. Potem sm opazila, da je to še za lansko sezono. Povesila sem glavo in se spačila. Zagledala sem enega tipa, ki je fotografiral in hodil okoli. Ko je opazil moj žalostni izraz, je stopil do mene. "Punca, kaj pa je?" je rekel in pogledal na oglas. "Ah, nič ne skrbi. Fotograf sem. Pridi, malo slik bova naredila, potem bova pa videla, za katero rabo si!" ko je to izrekel sem imela usta do ušes. začela sem skakat in vriskat, ker sem bila takoooooo vesela. "Ja, seveda. Z veseljem! Sicer sem pa Aly" sem odgovorila in odšla za njim. Sledila mi je Danielle."Še tebe, bom preizkusil. Vidita, tamle je studio." je rekel in pokazal na prečudovito vilo, ki se je kar bleščala, zaradi lepo obleščenih oken. "uau" sva z Danielle .rekli v en glas.. Vstopili sva v studio, ki je bil kot plaža. Vedeli sa, da bova snemali v bikiniju. "Tako, dekleti. Igrali bosta srečni dekleti v bikiniju. Pač, dekleti na plaži. Bodita profesionalni." je rekel fotograf, David na kratko. Takoj sva se lotili "vloge" in pozirali pred kamerami. Počutila sem se tako odlično! "Dekleti. Odlični sta bili. Nadarjeni sta. In vesta prihaja novi top model!!! ampak, na žalost, lahko kot stranka oddam samo eno. In odločil sem se za......Aly! Oprosti, Danielle, ampak ne obupaj. Naravnost čudovita si." smehljala sem se in Danielle mi je čestitala. "Česitam, punca! Veš, ti si to bolj zaslužiš kot jaz!" je rekla. "Okej. Hvala ti!" sem se zahvalila. Ostala sem še pri Davidu. Povedal mi je da so avdicije že...............................jutri?!

nadaljujem?
06. september 2010
u27809
u27809
ne poslušam ga.=)
06. september 2010
lol
06. september 2010
u25391
u25391
nextt
06. september 2010
u27809
u27809
bom ko bo še en pozitiven komentar.=)
06. september 2010
u26898
u26898
Pohittt! ful carskaaa!
06. september 2010
u25391
u25391
zdej pa lahk daš napreii xD
06. september 2010
u27744
u27744
hitr daj naprej
nexttttt!!!!
06. september 2010
u27809
u27809
hitro sem se zahvalila Davidu. Odhitela sem domov in šla naravnost v posteljo..Rekla sem si le "Komaj čakam jutri" in zaspala.

Prebudila sem se v najlepše jutro v življenju. "OOO!" sem zavzdihnila in se najlepše oblekla. Potem sem se vsedla v svojo Toyoto in se odpeljala do avdicij..

Ko sem prišla pred vilo sem zagledala na 10000deklet, ki so se gnetle v vrsti. Neka Katy me je spustila in bila sem čisto spredaj. VIDELA SEM TYRO BANKS!!!!!!!!!. Ko sem prišla na vrsto je Tyra imela že govor. "Draga dekleta.:Michey, Katy, Bianca, Nixy(za Niko), Nicole, Gisel, Monica, Stacy, Amy, Mickey, Tina(Za Tino), Lisa, Qiene ali Q, kot se imenuje, Lane, Katie, Lyz, Jamie, Britney, Whitney , Rachel in ALY!(MOJE IME!!!) . Čestitamo 20-im srrečnicam, ki so se prebile v prvi krog. Sedaj se boste predstavile komisiji in ižrebali bomo 12srečnic. " končala je. Vse smo se zapodile v čakalnico in nekatero so brale, si zgrizle nohte(obupno) spale in tko naprej. Prva je šla Katy in vse smo komaj čakale, da pride nazaj in nam vse pove. Sama sem bila na vrsti 7. Odločna sem nastopila po modni brvi in dokaj uspešno opravila. Tyra je rekla, naj se le bolj zravnam. Ponovila sem in opravila malo bolje, ampak za začetek dobro. Potem smo se malo fotografirali z TYRO BANKS in JAYEM in temi, HUGGY pa tko. Zatem smo pogledali fotografije. "Aly, odlična si. Vsekakor si sprejta, saj nam je všeč 7tvojih fotografij. Odlično za začetek =)" je rekla Tyra. Potem sem zadovoljno odšla in karvnaprej gledala fotografije. Kmalu je prišel čas, da nas je 12 srečnic odšlo v vilo. Najprej smo norele, in si izbrale posteljoo. Bila sem v sobi z Katy in Bianco. Razuemele smo se odlično. Postali sta moji prijateljici. Ampak potem smo zdivjale v dnevno kjer sem JAZ brala Tyrino sporočilo.:

Hey, girls!

Ste srečnih 12 finalistk. Česitamo vam. Zato, bom jaz prišla danes čez pol ure z vami proslavit. Come in Bikini party!

Love, Tyra."

potem smo kričale in stekle v sobo, po kopalke. Iz kuhinje je Q privlekla šampanjec. Kmalu je prišla Tyra in vse smo se pometale v bazen. Pile smo šampanjec in vpile:"SREČNIH 12"....ob 22:00 je Tyra odšla. Stuširala sem se in odšla spat....
prebudila sem se v prelepo jutro. Katy in Bianca sta bile že pokonci. Odšla sem v kuhinjo kjer sva se z Q prepirali. Kmalu je zakričala in pograbila Tyrin mail.:

"Drage punce!

včeraj je bilo fantastično. No, pred vami je snemanje. THE MIX!!

pripravljene bodite ob 8:45.

Stekle smo zbudit še Lane in kamlu smo odšle na PRVO SNEMANJE!

next?
06. september 2010
u25391
u25391
ja next
ej pa tina u zgodbi sm jas al ktera druga ?
06. september 2010
u27809
u27809
tiii.♥
06. september 2010
u27809
u27809

naša vila.

haha, sobaa. < 333
06. september 2010
u24232
u24232
NEXT
06. september 2010
u25391
u25391
tenx da si me vključila v zgodbo < 33
pa next pliss
06. september 2010
u26284
u26284
Neeext.

Mene si uklučla u zgodbo?
TeenX

Sam še bolj perfect bi blo če bi jst ti in Tina ble BFF v zgodbi sam tut tk je kul < 333
06. september 2010
piš naprej če si že začela
06. september 2010
u25391
u25391
res bi blo to cool nika,sam zdej je kar je , pa zgodba je fuul qlxD
neeeext
06. september 2010
u27809
u27809
hitro smo se oblekle in odšle v avto. Peljal nas je prelep črn MARCEDES!!!!! Vsedla sem se in opazovala Nixy in Tino, ki sta se pogovarjle o meni. =) Nasmehnila sem se in prisedla k njima. "Živjo" sta mi rekli. "Ojla. Komaj čakam prvo snemanje. Pa vi2?" sm vprašala. "hh. Tudi.XD Teb se vid da si ustvarjena za manekenko" je rekla Tina in mi popravila pramen las. "zdaj je bolje.=)" je rekla. Potem smo se vtopile v pogovor in pozabile na čas. Ko smo prišle do "studia" smo zagledale...
"kmetijo?" smo vse rekle v en glas. Kmalu smo zagledale Jaya na konju. "Pozdravljene dekleta. Danes boste imele prisrčne pomočnike. Poglejte. Konji, race, krave, kokoši in pač domači ljubljenčki. Predstavljale boste punce na kmetiji. Kar pojdite se uredit" je rekel. Zdrvele smo proti hiški, kjer smo se uredile. Čez čas sem opazila da Q joka. "BOJIM SE TEH ŽIVALI!" je vreščala. Zasmejala sem se in se vsedla poleg Nixy in TIne. "Komaj čakam prvo snemanje" sem rekla. "Tudi midve" sta rekli in se prepustili urejanju.
"Tinaa. Si propravljena na prvo slikanjje?" je rekel Jay. Pokimala je. Odpeljal jo je.

Pogovarjala sem se z Nixy. "Zakaj pa nisi z Bianco in Katy?" je vprašala. "Sprle smo se. Sedaj sem sama..." sem odgovorila. "ne skrbi, pridi k nama v sobo. Pa še BFF bodmo!" je predlagala. "okej=)" sem odgovorila. Zatem je prišla Tina. "hejj. Kuko je blo?" sem vprašala. "Super, res totalno najbol! Snemala sm z kokošmi.XD" je odgovorila in sedla. Pogovarjale smo se, dokler nism bila na vrsti jaz. "Pripravljena?" je vprašal Jay. Pokimala sem..Odšla sem na snemanje..

Snemanje z psom mi je bilo všeč. Rada jih imam. Na žalost pa je 60posnetkov minilo kot bi mignil. Brž sem zdrvela v sobo, k Nixy in Tini in jima vse povedala. Spet smo klepetala in kmalu smo mogle iti. "jay je rekel da smo bile odlične. Rekel je, da sem kot princeska." se je bahala na avtobusu Q. "ja in" sem jezno rekla.. "ljuboosumna si Aly. Ha, kar zavidaj mi!" je skopuhnila in se obrnila. "ne sekiraj se" je rekla Nixy in položila roko na mojo ramo. Nasmehnnila sem se.

kmalu smo prišle domov. Jaz, Nixy in Tina smo odšle v sobo, kjer smo se pogovarjale. "gotovo bo modna pista izziv!" sem menila. "ne, mogoče bomo zpoznavale strranke" je rekla Tina. Nixy je le skomigala. Odšla sem se stuširat in spat..

prebudila sem se v sončno se jutro in se oblekla. "Gotovo bo pista" sem si mislila in si nadela petke. Odcapljala sem pred ogledalo. Vadila sem. Zdela sem se si dokaj dobra...Kmalu pa so se zbudile še ostale. Dobile smo Tyrin mail.:
"Drage punce. Tip tap tip tap. modna....***??***??***??***? Ja, obujte si pete in pripravljene bodite ob 8:00.
Love, Tyra."

"Sem vedela!" sem rekla in odšla dol. No, vse smo šle. Peljale smo se do studia, kjer je bila res modna brv. Hodile smo in vadile. Zdela sem se si dobra, čeprav sem bila živčna...Nekatere so bile tok nerodne, da smo nekatere padale od smeha.

3ure so prehitro minile... Odšle smo domov, kjer smo dobile Tyrino sporočilo..

"Drage punce!
Veste, jutri je izločanje. Tega se ne veselim. Ampak vseeno. Ob 19:00.
love Tyra."

žalostno smo se opthale in odšle spat. Z Nixy in Tino smo se pogovarjale kdso bo izločen. Potem sem prejela sporočilo. "JOJ!" sem zakričala. Po sporočilu je bila na sliki Danielle, ki se poljublja z mojo simpatijo.

"Baba zmešana" sem odpisala. Sklenila sem, da bom z Nixy in Tino res BFF. < 3.
Potem sem zaspala.....
Zjutraj smo bile vse potrte. Gledale smo TV, se plesale in vse. "Ura je 18:45." je rekla Q. Odšle smo. Bila sem živčna. Ko sem stopila pred komisijo in potem. Tyra je predstavila nagrade in žirijo. Potem smo si ogledali slike. Moja je bila dobra. Tako so menili. Nehala sem se tresti in odšla v čakalnico, ter počakale smo, da nas po posvetu pokličejo. "Kako sem živčna!" je bilo največ stavkov v garderobi. Sama sem bila tiho in si želela, da ostanem.
"PUNCE!" Tyra nas je poklicala.."Ouu" sem zavzdihnila in odšla. Poklicana sem bila 3. "OO" sem si oddahnila.

Med zadnjimi sta bili Lane in Lyz.
"Lane, čusovite rdeče lase imaš, ampak na tvoji fotografiji niso nič. Kot tvoje prelepe modre oči. Lane, škoda te je. (obrnila se je k Lyz.) Kje je moja poskočna rjavolaska.? Lyz, odkar je bilo snemanje si se spremenila. Ni vredu to. Hodila si bolj zanič, ampak fotografija je dobra. Dvomimo vate..
ampak vseeno, Lyz. Damo ti še eno priložnost.. Lane oprosti.." je rekla Tyra in objela Lane. Potem smo še vse planile k njej in odšla je.

ostalo nas je samo še 11.

nadlajujem?
07. september 2010
u27809
u27809
o kok sm napisala! Upam da se vm da brt!
07. september 2010
u27809
u27809

moja slika
07. september 2010
u26284
u26284
neeext neeext
Sm useee prebrala.

A ne boš slik dajala ?
07. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani