Forum
Vem, da je teh tem na stotine ampak malo katero najdem, ki je podobna meni a na tako temo ni primernega odgovora.
Mami že pol leta (če ne vem) težim, da mi kupi psa in, da naj se zaveda, da sem odgovorna zanj. Vem, da ga bom peljala ven, ko bo dež, sneg... vse bi naredila, da bi ga dobila ampak mi ni dala oz. mi noče dati niti poskusnega obdobja, da mi da preizkus za recimo 1 mesec oz. pol meseca (14 dni, 2 tedna), da se tako preizkusi, da sem zmožna vstati okoli pol 7, ga peljati ven, potem takoj, ko pridem iz šole grem en krog ven, pa tako... samo potem si vedno izmisli en izgovor, da kdo ga bo peljal k veterinarju pa tako... a pri ostalih prejšnjih psih je bilo vse ok. Pol ima enkrat izgovor, da imamo 2 mačka, premalo prostora,... in, da takrat, ko bi bila v šoli bi ga morala ven peljati babi.
Prosim za pomoč! Nujno!
Mislila sem naresti tako, da bi tako, da takrat, ko bi šla ona na morje (vsak vikend hodi, pač tam imamo), bi ga šla iskati z dedijem.

VEM, DA SEM SPOSOBNA SKRBETI ZA PSA!

30. september 2016
pojdi vsak dan zjutraj pred šolo opoldan ko prideši iz šole in zvečer z pasjo vrvico na sprehod.
jaz imam zelo rada živali in sm nora na konje in pse. vsak dan sem na ranču s sedmimi konji 3 psmi in 2 mačkama
mami in atiju sem se dokazala da sem pol leta tako zjutraj opoldne zvečer hodila na sprehode in dobila cavalier king charelsa a drug dan se je zgodila ena gozna stvar katere si nisem želela ampak se je zgodila te pasme psov cavalier king sharels spanjeli so lepi psi in moji dugi najlusi ampak so zelo nagnjeni h boleznim k srcom. in mojemu ljubemu orotu(oro jebil ta moj pes). ko sem prišla iz šole sem videla da je bolo vse podriaskano pobruhano moj ati je bil doma ga pelal h veterinarju in zvecer je umru

SI LAHKO PREDSTAVLJAŠ KAKO JE TO TEŽKO KO SI ŽE OD ODROŠTVA ŽELIŠ KUŽKA GA DOBIŠ IN NASLEDNJI DAN PRED TVOJIMI UĆMI UMRE
TA TEDEN NISEM HODILA V ŠOLO IN NA TO NE MOREM VEČ POMISLITI ŠE TEŽJE PA JE DA ZJ RES NIKOL NOVM DUBLA PSA SAJ SM V BLOKU
ZARES SI ŽELIM PSAAA
22. oktober 2016
ORO JE SEDAJ NA SLIKI NA MOJEM PROFILU SKORAJ VSEPOVSOD
NIKOLLLLLI AMPAK RESSS NIKOOOLIIII GA NNEE BBBBBBBOOOOMMMM PPPOOOOOOOOOOOOOZZZZAAAABBBIIILLLAAAA
22. oktober 2016
Bogi Moje iskreno sožalje...
Bom probala... upaaaaam, res da mi rata
24. oktober 2016
ja vso srečo
24. oktober 2016
u164707
u164707
Vrjamem da ga bos dobla bos vidla Ja, psi so najlepse zivali za me hh
01. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike