Forum
u135164
u135164
Glavna oseba v tej zgodbi: Maša (14 let). Mašo doma vsak dan pretepa mama, ampak tega nobenem ne pove saj jo je strah kaj ji bo mama naredila.Zato ima v šoli vsak dan vsaj eno modrico.Njeni mami je ime Sabrina.

To je Maša:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTgG4jpYeN0DSP5E3mdHHRW0xRS_wdAhf0HKfUqXkJurIO0_z6a[/img]

To je Sabrina (njena mama):

Bom kar začela ;3

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. maj 2013
u133063
u133063
next plissss
03. maj 2013
u135164
u135164
*1.DEL*

"Mašaa!!" me je spet zbudil mamin glas.Takoj sem bila budna.Pritekla je v sobo in me povlekla za lase po tleh."Auu! Auu!" sem kričala.Ko me je končno spustila je imela v roki spet poln šop mojih las."Kako dolgo si še včeraj bila gor? Si se učila?! POVEJ!!" je kričala na mene.Prikimala sem z solznimi očmi ona pa se je še bolj zadrla:"Povej! In se ne joči tu kot neki cucek!!!"..."JAA!" sem zakričala.Pritisnila mi je klofuto."Neboš se drla na mene!" se je zadrla in me zgrabila za roko ter povlekla v sobo.Ker je bila sobota me je spet zaklenila v sobo in kričala:"Čez 3 minute pridem nazaj! Če neboš znala vse snovi prejšnjega leta od A do Ž ti bo hudooo!!".Hitro sem se vsedla za zvezek in se piflala,saj sem dobro vedela kaj je mama zmožna storiti z mano če ne bom znala.Ko sem na to pomislila me je ravno zmrazilo.

03. maj 2013
u133063
u133063
žalostno,am **Pisateljica** a bi brala lahko še mojo zgodbo naslov je potovanje vile,zelo bi ti bila hvalaežna.
in čim prej nexsti.
aja tuki je pa še link:http://www.igre123.com/forum/tema/potovanje-vile/54423/1
03. maj 2013
u135164
u135164
Bom nextala ko bo še 1 next...
Ja, bom brala
03. maj 2013
u135164
u135164
No, pač dolgčas mi je pa bom kar nextala

*2.DEL*
Brala sem in brala,ko sem slišala kako se ključ obrača v ključavnici.Vstopila je mama in se vsedla zraven mene na posteljo.Izprašala me je snov,znala sem še več kot to.Bila je videti zadovoljna."No, ker tako znaš imaš zdaj 1 uro prosto.Ampak glej da ne bo norij!" je rekla in strogo pogledala.Ko je šla ven me je še potegnila za lase,za sabo pa zaprla vrata.Nisem bila na računalniku,ampak sem se učila saj me je bilo strah da me bo še kdaj tako izprašala.Ko sem mislila da znam popolno,sem šla v kuhinjo.Krulilo mi je po želodcu,lačna sem bila."Kdaj bo kosilo mami?" sem tiho vprašala."Bo čez 20 minut," je mirno odgovorila.Šla sem nazaj v sobo in se vlegla na posteljo.Po nekaj časa sem zaspala.Spet me je zbudil mamin glas "Maaša! Pridi jeest!" Vstala sem in prišla k mizi.Jedli sma to:

"Toliko da veš.Čez pol ure moraš k plesnem krožku.Ne drzni si zamudit!" je rekla strogo in piknila naslednji makaron.Ko sem pojedla sem si v torbo hitro spakirala jabolko in obleko za ples.Na telefonu sem videla sporočilo zato sem še nekaj časa odpisovala.Ko je to videla mama se je zadrla:"Pohiti smrklja! Zamudila boš!" in me potisnila ven da sem padla po betonu.Zadela sem se v rob in mi je tekla kri.Pobrisala sem z robčkom,ter nekaj časa stala.Ven je vstopila mama in je nisem slišala."Se še nisi pobrala?!" se je zadrla in me brcnila v nogo da sem še enkrat padla na kolena.Hitro sem se pobrala in poskušala čimprej priti do telovadnice.

NeXt?
04. maj 2013
u126015
u126015
Next
04. maj 2013
Next
04. maj 2013
u133063
u133063
next
04. maj 2013
u135164
u135164
Hvala za nexte, res vas obožujem ;3

*3.DEL*
Ko sem vstopila,me je trener spet čakal.(To je trener):

Videti je bil srečen.Ampak ko je videl mojo rano na čelu, je takoj postal zaskrbljen."MAŠA! Kaj se ti je zgodilo?" je vprašal.Mogla sem se zlagati."Padla sem po betonu," sem se zlagala.Oskrbel mi je rano,nato pa rekel naj se pomirim.Nato sem mu pokazala tudi koleno,ki je bilo opraskano saj me je mama potisnila."Danes boš samo gledala," je rekel skrbno, jaz pa sem opazovala.Čez 1 uro, ko sem prišla domov me je mama takoj vprašala"Si zamudila?" Odkimala sem, nato pa šla v sobo.Pogledala sem rano na čelu,hvalabogu ni več tekla kri."Zakaj morem ravno jas imeti tako zlobno mater?" sem se pritoževala.Nisem pa vedela da je mama stala za mano."Kaj si rekla?!" je jezno rekla.Čisto me je zmrazilo po telesu.Začela sem se opravičevati.Nič ni poslušala.Prisolila mi je klofuto,in me začela vlačiti za lase."Bodi srečna da vsaj imaš mater! Še bolj stroga bi morala biti!" je kričala in me medtem tudi brcnila v trebuh.Nato sem se ravno sesedla na tla.Počutila sem se tako nemočno.Jokala sem,ampak sem bila tiha saj bi me mama še huje pretepla."Vstani gor,nehvaležnica!" je zakričala, in me brcala še naprej.Ko sem se vstala me je prijela za lase ter rekla:"Poglej me v oči in reči: MAMI TI SI NAJBOLJŠA IN TE NEBI MENJALA ZA NIČ NA SVETU! Povej trapa!" Ponovila sem:"Mami ti si najboljša in te nebi menjala za nič na svetu!" Končno je bila zadovoljna,nato pa me vrgla na posteljo.Še eno klofuto mi je primazala da se mi je videl odtis njene dlani."Za danes te imam dovolj!" je rekla in me zaklenila v sobo.Vse me je bolelo in počutila sem se nemočno.

NexT? Pa povejte še, kaj bi naredili na njenem mestu, če bi vas mama pretepala?
05. maj 2013
u131714
u131714
Next. Js se bi spulla če bi se lahko pa hiter kam odhitela.
05. maj 2013
u135570
u135570
neeeeext
05. maj 2013
u133063
u133063
next,js bi zbežala od doma.pa mislim da vem kako se počuti.
05. maj 2013
u126608
u126608
Next! Ja js bi tut od doma zbežala...
05. maj 2013
u135570
u135570
če to je izmišlen
05. maj 2013
u135164
u135164
~ Kimm ~ Jas bi naredila isto ;3
vaslissa Tut jas.
eva0307 Isto jas.
αρρℓє נυιcє Skoraj vse na igre123 so ;D

*4.DEL*
Nato sem zaspala.Zjutraj sem se zbudila že ob 6.30. saj je bila šola.Pogledat sem se šla v ogledalo.Bila sem polna modric po obrazu.Namazala sem si s pudrom.Mama je nato kar skočila v kopalnico:"Če kdo vpraša zakaj imaš modrice, reči da te je udaril prijatelj!" je jezno rekla, nato pa šla ven.Pograbila sem torbo in odšepala v šolo.V šoli nisem imela prijateljev saj mama tega ni marala.Zato sem se držala bolj na samem.Ko pa sem se v razredu usedla na stol, sem videla neko novo učenko.Nisem je poznala ampak je zgledala čist kul.

Ko je vstopil učitelj, smo vstali in vljudno pozdravili.Poklical je novo učenko pred tablo in rekel naj se predstavi."Sem Nikita Jordon.Moja starša sta se ločila, zdaj živim pri mami.Hodila bom na to šolo," se je predstavila."Pa sem ti dovolil da boš?" je rekel Jan.>>Kao neki največji frajer<<.Povesila je obraz, ostali pa so se smejali."Kaj pa se greš Jan? Sploh je ne poznaš!" sem jezno rekla.Pogledal je v mizo in ni rekel nič.Nikita pa se mi je nasmejala.Ko je bilo pouka konec in sem nameravala iti domov,me je Nikita poklicala."Hvala da si me branila," je bila hvaležna."Ni problema, pa še kdaj" sem odgovorila in šla.Ko sem prišla domov me je mama jezno čakala v kuhinji."Kaj si res dobila 3 pri matematiki?" se je razjezila.TOČNO! Prejšnji teden sem dobila 3.Ampak kako ve??!! Še enkrat je vprašala:"Si dobila 3 pri matematiki? ODGOVORI šmrklja!!" Ker sem bila tiho in nisem upala reči nič, mi je prisolila takšno klofuto da sem se skotalila po tleh.Takoj sem vstala in >>Odletela<< v mojo sobo.Tam sem se 3 ure učila in upala da mame ne bom več videla.Ko sem šla v kopalnico sem si sprala ličila in spet so se videle modrice.

NeXt?
07. maj 2013
u126608
u126608
Next
07. maj 2013
u131714
u131714
Next čim prej ....
07. maj 2013
u135570
u135570
next
07. maj 2013
u135164
u135164
Še 3 nexte
Pa oprostite če nebom tako hitro nextala saj se mam dosti za učit -.-
07. maj 2013
NEXT NEXT NEXT
07. maj 2013
u135164
u135164
Še 2? :$
07. maj 2013
u136908
u136908
Next!
Next!
08. maj 2013
u114382
u114382
neext
08. maj 2013
u59329
u59329
Neext
08. maj 2013
u135164
u135164
Okej Hvala za nexte...Jutri nextam ker se počasi morem iti umit in se še učit, ker jutri pišemo NPZ pa ne znam nič
08. maj 2013
u135354
u135354
Next
08. maj 2013
next, fuul dobr, res si ta prava pisatlca
09. maj 2013
u135164
u135164
Zdaj pride novi del

*5.DEL*
Hotela sem stran od doma.Ampak če bi poskusila, bi me mama 100000% našla in še bolj pretepla.Nato sem se umila še po telesu,se ovila v brisačo in se preoblekla v pižamo.Bila je lepe, modre barve

Naslednje jutro se je zgodilo nekaj groznega! Zaspala sem in nisem šla v šolo.Hitela sem se preoblačit in pudrat, da me mama ne bi videla saj bi me natepla.Na čudež me ni videla saj sem tako hitela da sem v 5 minutah bila pripravljena.V šoli so me vsi čudno gledali, ampak nisem vedela zakaj.Po koncu pouka, sem pograbila torbo in že mislila iti domov.K meni je prišla Nikita."Make up se ti je razmazal," mi je rekla."Saj se nisem naličila" sem ji odvrnila.Pogledala sem se v ogledalo ter opazila da se mi vidi modrica.Ravno >>Poletela<< sem z razreda.Nikiti sploh nisem rekla adijo.Po poti domov me je ustavil neki fant.Spoznala sem da je to Jan (Tisti frajer ki se je Nikiti delal norca -.-) "Hejla bejbi!" me je pozdravil."Hej Jan," sem mu odgovorila ter začela bolj hitro hodit.Naenkrat me je prijel za rit, da sem ravno poskočila."Kaj pa ti je? Si zmešan?!?" sem zakričala.On pa se je le zasmejal in pokazal vrsto belih zob.

Prišel je bliže k meni in opazil modrico.Rekel je isto kot Nikita."Make up se ti je razmazal bejbi!" Stekla sem koliko hitro sem mogla.

NeXt?
09. maj 2013
next
09. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg