Forum
u114683
u114683
Tra...tra...trammmp!Joj,kako lahko kaj takega prenašam!Kot vidite sem sredi glasbe.Zelo jo imam rada,a ko pa napoči čas za inštrumente to veselje pade v temo.Dolgoočasno temo!Med inštrumenti zazvoni šolski zvonec.Jesss!Končno iz šole!Komaj sem čakala ko pa je bila doma....soseda.Shit!,samo stekla sem v svojo sobo in pred tem zajela sapo.Ko sem prišla v sobo...fuuuf sovražim sosedo posebaj ko se naprfomira s svojim gnojilnim prfumom,ogabno,zanjo se zdi to kot lepotni prfum.Že sem pričakala 5minut je odšla.Fuuf,jess končno sem dočakala,skozi okno sem videla sosedo,ko se je vračala v svojo hišo.Končno se vam lahko predstavim.Sem Monika Novak.Stara bom 14let.V ponedeljek imam rojstni dan.Sem nova na šoli zato se še privajam.Upam da bom dobila prijateljico.Ko bom velika bom fotografinja.To sem jaz:

Danes je bil moj prvi dan v novi osnovni šoli v Londonu.Hitro sem naredila nalogo in se preoblekla.Preoblekla sem se v to:

In šla v kuhinjo.Ta čas mi je mami naredila toast.Z veseljem sem ga pojedla in popila pomarančni sok.Potem sem zletela skozi vrata in šla v travo.Poklicala sem Puppy-ja.Mojega kužka.Bil je še majhen kužek,kupila sem ga v pasjem zavetišču in ime sem mu dala Puppy.Puppy:

Kužku sem dala žogico.Začel se je valjati in jaz sem se predtem smejala.Saj nisem pozabila na smeh.Ta čas je prišla mimo dekle,mojih let.Videla sem jo in pozdravila ''Živijo''
hoj!midve sva se pa v šoli srečale ni tako?
ja,je nova sem v šoli.bi bila moja prijateljica?
seveda,končno nekdo ki me je sprejel.
torej...nisi imela najboljšega prijatelja?
ne nisem a sem ga našla.
nasmehnila sem se ji in ona se mi je nazaj.kako ti je ime?me je vprašala.Jaz sem Monika pa ti?Jaz sem pa Maja.kako lepo ime.hvala ti monika.šle sva v park in se zabavale...
ona:

13. december 2012
u114683
u114683
Driiinn....driiin je zazvonil telefon v majinem žepu.opppsa veš kaj?kaj?nič samo vem da moram iti domol.okej adijo maja.adijo monika!v parku sem se ušedla na klopco in se dolgoočasila.mimo mene je prišel fant in me pozdravil.zagledala sem se v njega a potem sem ugotovila da nisem lepa.spet me je prebil doolg čas.šla sem naravnost domov.a tukaj si monika!jap šla sem v park z mojo novo ''prijateljico''.si jo že dobila.japi in zelo je lepa.hmm kaj sem že mislila...?ahaa večerjo imaš na mizi.želim ti še lep večer ker grem v službo.adijo mami.adijo dragica.na mizi me je čakala pica.jeeej končno 1dan ki se je lepo iztekel!pica:

potem sem se umila in odšla spat.driin driin je zazvonil telefon.oooo maja mi je poslala sp.:
hay.lahko pridem h tebi prespat jutri.lp maja
omg yessss poklicala sem mami in rekla je da lahko pride.tooo pa še sobota je.in zaspala sem.Drinnn...driin.oh saj poznate budilko ane?ugasnila sem jo.hitro sem se preoblekla:

mami je spala zato sem ji na list papirja napisala:emm tukaj je monika če me iščes grem mal po trgovinal.lp monika.potem sem odšla.s seboj sem vzela še jabolko da nisem bila lačna.zavila sem v bližnjo trgovino ''cool shops to girls''!tam sem videla celo polico ličil.
obleke in še marsikaj...
14. december 2012
u108899
u108899
next
14. december 2012
u114683
u114683
hvala!nextam
14. december 2012
u114683
u114683
ugotovila sem da lahko kaj pripravim za večer.hitro sem si kupila:

plačala sem 89$.in odšla domov.tam me je že čakala maja.in že sva se začele pogovarjat.potem sva šle basket in se zelo nasmejale.

proti večeru me je maja uredila.omg kako sem lepša!mama me je komaj prepoznala:

uau ti si stilska vila.hehehe nepa ne še tti mene?okej z veseljem.sem že strigla in poskušala in končno:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako cute!hvala ti!zdaj je čas še za preobleko.tako je že:

tako.uuuau še ti si navrsti!:

coool pridi v park...
14. december 2012
u108899
u108899
nexttttt
14. december 2012
u114352
u114352
Neeeext
14. december 2012
u114683
u114683
okej.z majo sva šle v park na sladoled.maja je naročila čokolado in vanilijo jaz sem si pa naročila čokolado z lešnikom.šle sva sedet na najbljižjo klop.spet sva srečala tistega fanta.spet me je pozdravil in opolnil da sem lepa.končno drugi ki se mu zdi da sem zelo lepa.ej imaš telefon seboj?da.mi ga pokažeš.z veseljem.tako starega telefona še nisem videla!moraš se obnašati modno!ta telefon mi je zanič.

pa še za veliko torbico je.podarim ti enga na dotik samo bo tvoj.ok?okej!
15. december 2012
u114352
u114352
hhhahahaaha Neext
15. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg