Forum
tako bila sem točna le eno minuto
02. avgust 2010
♥rada vas mam♥upam da este da vedno samo pišem.
02. avgust 2010
hehe....cool je...ful...nexti =)
Naibolša si...ress =)
02. avgust 2010
to kar sem slišala je bilo pa danes že skoraj dovol. pogovarjala sta se....
...o ločitvi, skoraj me je kap!in kaj mi drugega preostalo razen da poslušam dalje.njun pogovor je šel približno takole:
M-MAMA
A-ATA

M-dragi, enkrat bova morala povedati KARI.
A- vem.zelo slab oče sem!
M-no zdaj pa zaspi
A-noč
M-noč noč
A-noč noč noč

in tako sem ostala skrita in vedela vse predčasno.
02. avgust 2010
nexteiiiiiiii
02. avgust 2010
thnx☺
02. avgust 2010
Nexxti....nainainainainainainainaBOLŠA si!!!!
02. avgust 2010
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
02. avgust 2010
no zdaj je vse tiho. slišala sem smrčanje mimoze in očija. mami je kot vedno nekaj mrmrala.tako ! vzela sem pero in začela žgečkati mimozo(lahko bi rekli, da je alergična na žgečkanje. sploh pa na stopali!) naenkrat je začela kihati nato smrkati in brcnica je staro sliko ki je padla očiju na glavo( prav mu je zakaj pa se hoče ločiti, sem si mislila). pripeljal je rešilec. medtem sem smuknila v posteljo in se delala da spim. skozi okno ki je kazalo na ulico sem videla mamo in krastačo kako gledata za rešilcem! PHA, a mene pa nista poklicali naj pridem. KOT DA SEM PRAH NA NOČNI OMARICI!!!naslednje jutro..... komentar plz♥
02. avgust 2010
brcnila**
02. avgust 2010
škoda da samo vidve bereta.
02. avgust 2010
nexttt
02. avgust 2010
ne sej tut drugi sam ne komentirajo!!
02. avgust 2010
upam
02. avgust 2010
bos vidla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. avgust 2010
Cooooool!!!!!!!
nexxxt....
iaa prouuu maš jessica!!!!!!!!!
02. avgust 2010
ja vemm!!
sej mam zmer prow!
02. avgust 2010
nadaljevanje:
zbudim se. NEDELJA. preoblečem se in grem na fb. deja je na zid napisala:
♥TI SI MOJA NAJBOLJŠA PRIJATELJICA P.K.♥ (zdelo sem je da ta kratica pomeni: petra kolajžar.moja in dejina sosošolka) komentirala sem: KAJ SE GREŠ DEJA!?!?
ona pa je odpisala : NIČ KAJ SE GREŠ TI!?! najprej ti poizvedem kdo je tvoja sestra nato pa se niti ne zahvališ! je napisala.isklopim računalnik( ki je že skoraj kanta za smeti. star je 5 let!),oblečem in pozdravim mamo. nič ne rečem ne MU ne BU. mama je gledala zelo zaskrbljeno zato nismo imeli navade drezati v drugega.za spremembo si lase počesam v čop, dam sončna očala na obraz( saj je poletje) ter zakorakam po ulici....♣počitek♣
02. avgust 2010
next
02. avgust 2010
ja vam je lahko ko samo govorite next. nič nimam proti, še vesela sem! ampak je prav mučno če bo šlo vsaki dan tako naprej.
02. avgust 2010
Sorrččč =)....
Krr spuučii se....reččč naprimeerr....5 delouuu na daann pa to iee to =)
Drggačč pa cool!
02. avgust 2010
ne ne internet mi je štekno in ni delal zato sem se šla zdaj umit . oh hvala bogu da sta mislili na dobro
02. avgust 2010
z veseljem pišem
02. avgust 2010
pa veš kaj me je razkurlo ( sorry za besede). novi del sem imela gotov in ko sem kliknila enter ni šlo več naprej
02. avgust 2010
iaaa....to iee pa zoprn....men ponauaad napišeem ful douug deuu (npr.)
Poii mi pa net ne dela =/
02. avgust 2010
Novi del:
imeli smo spet matematiko.učiteljia je tak in tak pozabla na opominpovedala nam je da smo dobili novo učiteljico za glasbo.zato smo sklenili maščevanje saj ko je stari učitelj zavrtel kakšno staro muziko je takoj zaspal in delali smo vragolije. zdaj pa načrt:

olivi sem rekla da mi je slabo in me spustila MALO na zrak, ko je rekel že ŽAN( sošolec v katerega sem zaljubljena) da bo šel z mano. in u čiteljica je seveda pustila. in sva zakorakala proti učilnici od glasbe......
02. avgust 2010
men tud
02. avgust 2010
na stol vsa dala risalni-žebljiček.očala vsa z vijakom (lahko bi rekli privrtala)pritrdila očala na mizo.naokno sem napisala:☻HELP,UGRABITEV!!☻ nato pa zakrila zavese.na omari je žan na eni polici odvil vijak tako da če bi se kdo dotaknil bi se zrušla.in še nazadnje sva zamenjala stare cedejke za rock, ki jih je imel žan♥♥všeč mi je!♥♥......in dogodivščine se začne že neslednjo uro glasbe. ha ha!!!
02. avgust 2010
uh
02. avgust 2010
vidim da si začela pisati tudi ti eno novo zgodbo!
02. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg