Forum
glejte mogoče bom pisala zgodbo z amadejo123, mogoče sama.

nekoč je živela popolnoma normalna punca z imenom Kara in imela najboljšo prijeteljico z imenom Deja. in vse se je začelo nekega dne ko je......

nadaljujem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. avgust 2010
pa malo komentarjev plz
02. avgust 2010
u25195
u25195
ne
02. avgust 2010
loh bi mal več napisala d loh povemo če nadaljuješ al ne...
02. avgust 2010
to vi odločite
02. avgust 2010
nastopajoči:

-deja:15 let
-kara:15 let
-anica(mam od kare):36 let

naslednje pa sproti.
02. avgust 2010
u25391
u25391
next
02. avgust 2010
no bom začela
nenadoma zazvonela budilka. mama se drla iz kuhinje da bom zamudila šolo. bla bla bla, starši. zakaj nima deja nikoli sitnosti! no oblečem se počesem in grem v kuhinjo. tam vidim mamo, ki reže kruh.pojem zajterk( muslije) in si hitro umijem zobe in dam črn make-up. po poti v šolo srečam..... nadaljujem ?
02. avgust 2010
koment ?
02. avgust 2010
ja nexteii!! ciiimprejj
02. avgust 2010
nadaljuje amadeja123
02. avgust 2010
bom pa jaz
02. avgust 2010
Hiiiiitttt nextttt pleaseee!!!!!
02. avgust 2010
zaletim se v dejo. wii♥ vendar deja ni kazala veselja ampak pri priči začela govoriti: GLEJ, vem kdo je tvoja mlajša sestra. jaz pa odvrnem: res?! in si nadenem hudomušni obraz..(z dejo že dolgo iščeva mojo sestro, vendar starši nočejo povedati , ds imam sestro ker ne živi z nami.) nadaljujem?
02. avgust 2010
u24615
u24615
neeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttt
02. avgust 2010
komentarje rabim ljudje. plz
02. avgust 2010
ok
šola kot vedno.pri uri matematike imamo učitlco ki jo kličemo ˝oliva˝ na srečo se zelo počasi premika ker je debela. z dejo sva pri matematiki sosedi tko da v bistvu nimava težav.matevž (sošolec) je zalučal radirko olivi v rit(ravnose sklonla da bi pobrala redovalnico) in tedaj....
.... vsi prasnemo v smeh. in še malo omotičena od pretresa se oliva zaziba in reče: KDO JE VRGEL RADIRKO?!?! in tedaj reče matevž:: spoštovana učiteljica ( in skoraj prashne v smeh) radirko je vrgla Kara. jaz zazijam in rečem: PA SAJ TO SPLOH NI RES!! vendar oliva več ne posluša.Kara, pisni opomin. že 4. danes. ko se z dejo vračava domov me ne skrbi kazni ker se moji stari sploh ne brigajo zame.....nadaljujem?
02. avgust 2010
Nexxttiiiii hitrrrrr pleaseee!
02. avgust 2010
NEXXT....ti dam 1000000 komenatarioouuu sma NEXXTIi!
02. avgust 2010
drugi oklepaj piše: ravno se je sklonla da bi pobrala redovalnico
02. avgust 2010
NEXXXT
NEEEXT
NEEEEEEEEXTTT!
02. avgust 2010
in kakšno presenečenje! doma na fotelju sedi Mimoza(sestra) , ki ji včasih pravim krastača (včasih ko je še živela pri nas).za večerjo si vzamem kak čips in kokakolo(to je pri nas vedno doma). sedim v fotelju in grizljam čips ko v glabo butne ideja. splazim se do stare krastačine postelje in dam van enega od moje zbirke pajkov.(mimoza se boji pajkov) v hlačni žep od pižame si potisnem frnikole in se umijem.
ČAS ZA POSTELJO, se dere mama.sama pri sebi pa si mislim ura je komaj 8:00. to je dobro.(moj načrt uspeva) mimoza sitnari vendar potem vseeno gre. ko že ležim na pogradu se spomnim stare slike nad mamino in očijevo posteljo. in nato se zgodi....
02. avgust 2010
še preden bi se mimoza uspela vleči se je že slišal krik: HELP, PAJEK V MOJI POSTELJI!!! in steče do mamine postelje. mama pride in misli da je pravi pajek potem pa le reče da je samo igrača.vrže ga v koš in gre spat. mimoza se spet splazi v posteljo in ugasne luč....
02. avgust 2010
hehe nadaljuj!!!!
02. avgust 2010
Neeeeeexxttt hehe ...cool iee!
02. avgust 2010
vedela sem da krastača sovraži nočne more zato sva za nalašč gledali grozljivko mimozza se cela tresla od srahu.8zato sem zdaj v sanjah videla kako se krastača zbudi in steče po prstih do mamine sobe....
...in tedaj je nekaj zaropotalo. v trenutku sem bila po konci.mogoče pa le niso bile sanje zamrmlam.♥hvala bogu♥ se potihoma režim.( predem sem šla v posteljo sem polovico frnikol stresla na hodnik vendar niso bile opazne ker so bile prozorne. ha ha....
02. avgust 2010
♥nadaljujem čez 20 minut. obljubim♥
02. avgust 2010
hahahah....kooomiiiiiiiiii =DDDDDDDDDDDDDD
02. avgust 2010
komi čakam****
02. avgust 2010
in tisti tresk je pomenil lep udarec za mimozo.zdaj je pritekel oče.in se razjezil.kaj je zdaj to že spet! je kričal. prej pajek zdaj frnikole. KARA! zdaj pa je prišla še mama. julian( tako je ime mojemu očiju), Kara spi, je nemoreš vsaj enkrat pustiti spati?ok. Mimoza ti pa pridi in je šla za njima v posteljo.zdaj sem ostala sama v sobi.zdaj pa najbol napet del, sem si mislila.♥ ha ha♥ spla zila sem se na hodnik in prisluškovala.......
02. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg