Forum
Janezek dobi novo kolo in takoj se gre peljat. Pelje prvi krog in mama ga gleda, Janezek se zadere, mami glej brez nog! 2.krog, mami glej brez rok, in tretji krog: MAMI GLEJ BREZ ZOB!!!

Janezek se zjutraj odpravi v šolo. Učiteljica jih uči, kako se tvorijo stavki. Janezek med poukom zaspi, zato mu učiteljica reče: "Janezek, za domačo nalogo moraš napisati pet stavkov!" Janezek pride domov. Vpraša očeta, da mu pove en stavek. Oče ga vpraša: "Zakaj?" Janezek si to napiše v zvezek. Pride do mamice in jo vpraša, kaj dela. Ona mu odgovori: "Kva te pa briga!" Tudi to si Janezek zapiše. Pride do sestre, ki je skupaj s svojim fantom. Sestra reče: "Lepo!" Tudi to si Janezek zapiše! Pride do brata, ki se zgovarja po telefonu in reče: "Ja!?" To si zapiše. Potem se spomni, da ko je šel domov, je slišal, kako nek fant reče punci: "No, pa pejva ljubca moja!" Tudi to si zapiše! Ko naslednji dan pride v šolo, mu učiteljica reče, naj prebere stavke. "Zakaj?" "Ali imaš nalogo?" "Kva te briga!" "Kako se pa pogovarjaš mano?" "Lepo!" "Ali greva k ravnatelju?!" "Ja!" "Resno mislim!" "No,pa pejva ljubca moja!"

Reče učiteljica v šoli: "Učenci, narišite poljubno sliko in mi jo oddajte na koncu pouka!" Ob koncu pouka vsi odajo risbe le Janezek odda prazen list. Učiteljica ga upraša: "Kaj si narisal Janezek?" Janezek odgovori: "Kravo in travo!" "Kje tu vidiš travo?", ga vpraša učiteljica. Janez odgovori: "Krava jo je pojedla." "Kje pa je potem krava?", ga zopet vpraša učiteljica. Janezek odgovori: "Šla je ker ni bilo trave

bi poslušal moje vice o Janezeku?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. februar 2013
a lahka nextaš?
25. april 2013
seveda, samo nekaj nextov še moram dobiti in nadaljujem, a so ti všeč ti vici,
onja???
lahko mi glasuješ od zgoraj prosim,...hvala če boš :**
27. april 2013
n
ne
nex
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nex
ne
n
27. april 2013
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
29. april 2013
hvala, samo še nista glasovale!!
bom, bom samo malo časa potrebujem da se domislim
08. maj 2013
Učitelj ukaže Janezku: "Pobriši tablo!"
Janezek briše in briše, nato pa si misli: "Bolj kot jo brišem bolj je zelena."
24. maj 2013
Učiteljica vpraša Janezka:
"Zakaj lastovice pozimi odletijo na Jug?"
Janez reče:
"Zato, ker peš ne bi prišle daleč!
24. maj 2013
Pri slovenščini so se učili pojme. Janezek je bil na vrsti, da izoblikuje stavek z besedo dvomim. Janezek odgovori kot iz topa: "Janez pod drevesom poriva Micko, vendar dvomim, da jo bo porinil na drevo."
24. maj 2013
- Oči, kdo je pobarval Rdeče morje ?
- Imaš kako pametnejše vprašanje ?
- Seveda, kdo je pa ubil Mrtvo morje ?
24. maj 2013
- Janezek, zakaj si zamudil v šolo ?
- Zaspal sem, sanjal sem, da sem na nogometni tekmi.
- Že, ampak to ni noben razlog !
- Ja, igrali so dva podaljška.
Janezek: Mami a mam jest res velik nos?
Mami: Ne ne sine, zdej pa prnes rjuho, da ti nos obrišem.
Trije najstniki se prepirajo, čigav oče je najmanjši.
- Moj oče nosi krpe, ki sem jih ze sam daaavno prerasel.
- To ni nič, moj oče pa komaj sega do umivalnika !
Nakar se pa Janezek začne jokati...
- Janezek, kaj pa je ?
- Moj oče je pa v bolnici...
- Kaj mu pa je ?
- Zadnjič je padel z lestvice, ko je nabiral jagode.
Janezek je bil pri matematiki vprašan. Naloga je bila, da najde skupni imenovalec.
Janezek pa reče: "Kaj še ga zdaj niste našli ? Ko je bil moj ata mali so ga že iskali!!!"
Janezka ni bilo v šoli nekaj dni. Ko pride v šolo ga vpraša učiteljica: "Ja. Janezek kje si pa bil, da te ni bilo v šolo....?"
"Jaa, mamica je šla v bolnico po dojenčka!" ji odgovori Janezek.
"No otrooci ali ste slišali.... od Janezka mamica je kupila dojenčka...." pravi učiteljica.
Pa pravi Janezek: "Nič nismo kupili! je rekel ata, da kar lahko doma pridelamo ne bomo kupovali....."
Janezek: "Mami, a veš koliko zobne paste je v tubi?"
Mama: "Ne ljubček, ne vem."
Janezek:" Za enkrat okoli fotelja in za dvakrat okoli mize."
Janezkov uče kupi najmodernejši avto in se pripelje pred hišo. Janezek očeta mori, da ga naj pelje na preizkušno vožnjo, kar pa le ta noče.
Čez nekaj časa oče svečano objavi, da se gre z avtom peljat, ker pa je Janezku vse skupaj sumljivo, se skrije v prtljažnik.
Oče nekaj čas vozi naokrog, nato pa zaustavi, da gume cvilijo.
Janezek odpre prtljažnik in vidi, da v avto vstopa blondinka pravih oblin in postave.
Avto ponovno spelje in se čez nekaj časa spet zaustavi.
Janezek odpre pokorov prtljažnika in vidi, da so nekje v gozdu.
Oče vpraša blondinko: "Daš?"
"Ne dam!", odgovori.
Oče vprašanje ponovi in dobi isti odgovor. Še enkrat vpraša: "Daš ali ne daš?"
"Ne dam!", odgovori blondinka.
"Potem pa marš iz avta in peš nazaj.", jo nažene oče.
Čez nekaj časa dobi Janezek novo kolo in se odpelje v mesto. Tam sreča Metko in jo povabi na vožnjo.
Odpelje jo v isti gozd po isti hrast in jo vpraša "Daš?"
"Seveda dam, Janezek", odgovori Metka.
Naježek še enkrat vpraša: "Daš ali ne daš?"
"Dam Janezek", ponovi odgovor Metka.
Janezek ne obupa in vpraša "Zadnjič te vprašam Metka, daš ali ne daš?"
Metkin odgovor je ponovno isti: "Seveda dam, Janezek!"
Janezek še nekaj časa gleda Metko, nato pa ji izroči kolo in pravi "Pelji se nazaj v mesto!"
24. maj 2013
mal glejte ker sm kopiral in ni presledkov
upam d vm je usec!!11!
24. maj 2013
Učiteljica:Janezek,kako se sklanja dedek?
Janezekrez kosmodiska težko!
26. maj 2013
waw, kako dosti, ok...
zelo mi je ušeč, aja vi kar pišite vice o Janezeku in to, jas pa še bom en forum naredla...in na to stran zalepla link!!
ok takoj ko bom naredla forum bom zalepla link in lahko nextate!!
27. maj 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/nekaj-tisoce-let-naprej!!!/55966/
Evo tukaj od zgoraj je LINK!!
NEXTAJTE, please :*
27. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg