Forum
Živjo!

Saj vem, zgodbic je veliko a upam, da bom imela veliko bralcev!

Zgodbice bodo imele največ 20 delov !
Želim vam lepo branje*

07. julij 2012
BULIMIJA

Imela sem čudovito življenje. Prijazne in razumevajoče starše, popolnega fanta, dobre prijatelje in najboljšo prijateljico.
Imela sem vse, a s seboj nisem bila zadovoljna. Moje prsi so se mi zdele ogromne, moja stegna debela, moj trebuh se mi je zdel okrogel in moj obraz je bil naravna katastrofa-posut z mozoljčki. Vsi so opazili moje prsi in mi govorili kako suha sem. Nisem jim verjela. Nisem verjela niti, ko mi je moj fant Alen rekel da imam čudovito postavo. Meni ni bila všeč.
07. julij 2012
Aja....

Zgoraj pri naslovu pride

BULIMIJA 1/9
07. julij 2012
next!!!
09. julij 2012
next!!!!!!!!!!!!
09. julij 2012
next!
ful dobra tema
09. julij 2012
next
10. julij 2012
Vse se je začelo, ko sem se neki večer tehtala in ugotovila da imam 53 kg. Zajela me je panika! 53! 53!! V trenutku sem se odločila, hrana je od sedaj naprej zame strup, šport in podobno pa zdravilo. Vsak dan sem se, medtem ko sem se v spodnjem perilu gledala v ogledalo, tolkla po trebuhu. Tolkla sem se toliko časa, da moje telo udarcev ni več preneslo in sem bruhala.
Včasih so bolečine na trebuhu postale prehude in sem si zato v grlo porinila prst, da sem lahkobruhala. Po vsaki jedi, vsak dan sem hodila na stranišče bruhat in vsak dan sem se tehtala, če mi je morda uspelo zbiti kilograme. V šoli sem prenehala jesti malico in postala sem čudna, drugačna
10. julij 2012
next
10. julij 2012

neeeeeeeeext
10. julij 2012
u99430
u99430
nexxxxxxtttttttt
10. julij 2012
u4554
u4554
sory ker oglašujem:
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najboljsega-pisatelja/37498/ -tekmovanje
http://www.igre123.com/forum/tema/my-new-life-in-barcelona-ff/37505/ -zgobica

Če ne pustiš oglaševat se opravičujem.
11. julij 2012
u99430
u99430
omg pa ka je s tabo
11. julij 2012
Mnogi so mislili da imam morda težave ali pa me dajejo hormoni. Nihče pa ni pomislil, da se morda stradam. No, vsaj upala sem da ni. Športna vzgoja, nekoč moj najljubši predmet, mi je sedaj postal nadležen. Zelo sem morala paziti kaj oblečem, kje se preoblačim in podobno.
In tako smo se neki dan v učilnici biologije z učiteljico pogovarjali o bulimiji. Med razlago me je nemalokrat ošinila s pogledom, rekla pa ni nič. Naštevala je vzroke in posledice ter vse podrobnost te bolezni, mene pa se to ni niti malo dotaknilo. Nisem se zamislila, niti pomislila da ravno te stvari počnem jaz. ”Nekdo, ki se strada ter malo bruha ker si želi lepšo postavo,” sem si mislila. Je to tak problem??

Hwala vam za use nexte !

IMam eno uprašanje za vas: Mislite da bo premagala Bulimijo ?
11. julij 2012
upam, da ja
sam se bujim, k velik ludi ne premaga pa eni dubijo še kao ene glasoue u glav (sm gledala eno serijo)
neeeeeeeeeeext
11. julij 2012
Next!!!!!!!!!!! ne wem..... zato pa čim prej nexti, da zvem odgovor
11. julij 2012
u99430
u99430
nexxxxxxxxxttttttttttt
ne vem upam da jo bo sam bo mogla hitro okrepati drugače se bo navadla tega samodejnega bruhanja in vsega tega saj js tko mislim
11. julij 2012
next,nevem
11. julij 2012
Ko sem se čez nekaj dni stehtala sam postala srečna! V mesecu dni sem iz 53 kg prišla na 45 kg. Bila sem ponosna nase a v ogledalu sem še vedno ugledala trebušasto in zavaljeno dekle. Postala sem odvisna, bolna pravzaprav. Bruhala sem vsak dan in to večkrat. Po vsakem bruhanju sem se stehtala. In želela sem si postati taka, kot tisto dekle z naslovnice. Tista manekenka. Tako lepa. Ker pa nisem želela, da bi bližnji videli kaj počnem, sem jedla normalno, le da sem takoj po jedi vse izbruhala.

Še enkrat hualaa (so vam ušečne t e zgodbice ?
11. julij 2012
Za vas mam presenečenje: Naslednja zgodba bo imela naslov Nesmrtna Ljubezen

Jo boste brali ?
11. julij 2012
u99430
u99430
nexttttttttt
11. julij 2012
NZK, ker beremo. Mislim, kdo pa ne bi želel brati take svetowne zgodbice, kot je ta? in seveda bom brala naslednjo zgodbico. Zato pa NEXT!
11. julij 2012
Hwalaaa Ι.αηiє.уouηg.Ι IN ѕwєєт cσσкιє ღ !
11. julij 2012
Še samo 5 delov je !"
Povabite še svoje frende da prisluhnejooo !
11. julij 2012
NEXT
11. julij 2012
nextam kmaluuu !*
11. julij 2012
u99430
u99430
http://www.igre123.com/forum/tema/i-ou-g/37559/ ѕє к∂σ ρяιαנνι ρℓιѕ!! ѕσяу zα σgℓαšєναηנє
komi čakama da nextaš
11. julij 2012
u99430
u99430
čakam
11. julij 2012
Do katastrofe pa je prišlo čez pol leta pri uri športne vzgoje. Ker sem bila šibka in mi je primanjkovalo energije sem se zgrudila po tleh. Vsi so se prestrašili in ker me niso prebudili, so poklicali rešilca.
Učiteljica pa je eno od sošolk poslala naj odhiti po učitelja telovadbe, ki je imel športno vzgojo z dečki. Medtem pa mi je odpela jopico, da bi lažje zadihala. To pa ni bilo prav! Pod jopo sem nosila samo nedrček, zato so ugledali moje shirano telo. Vsi so bili zaprepadeni. Tega seveda nisem videla, so mi pa kasneje povedali. Nekateri, tisti, ki se bolj družijo z menoj so se spomnili mojih obiskov stranišča.
11. julij 2012
u99430
u99430
nexxxxxxttttttttttt
11. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg