Forum
Ta zgodba govori o deklici Angel, ki je že od rojstva v sirotišnici. Vse se spremeni, ko jo posvoji mlad par...
۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩

Živijo...naj se predstavim, sem Angel, priimka pa na žalost nevem. Stara sem 12 let in sem najstarejša v sirotišnici. Vsi zberejo le mlajše otroke, saj nočejo z mano imeti težav (najstniške stvari). V resnici z mano sploh ni težav, sem zelo pridna in mila deklica. V šoli za sirote imam same 5-ke...z mano je manj težav, kakor pa z malimi razposajenimi otroci.

Zopet me glava boli...kaj naj naredim! Nuna nenadoma zavpije, da me želi par posvojiti. Hitro sem stekla dol na pogovor z novima staršema...
Visok moški reče, da mu je ime Blaž...Mlada in zelo lepa ženska reče, da ji je ime Bella.
Zdita se mi kar prijetna...Spakirala sem vse potrebne stvari in obleke v kovček in vstopila v njun avto. Končno, pripeljali smo se v moj nov dom, pa še hiša je taaaakooooo velika. Imam svojo lastno sobo. Blaž in Bella sta mi pomagala nesti kovček v sobo, jaz pa sem odprla kovček in v omaro zložila obleke. Nenadoma je Blaž pograbil obleke in jih vgel v koš. Prestrašeno sem pa pogledala, Blaž je pa odvrnil, da ima on obleke zame. Nasmejala sem se mu, on pa meni nazaj. Nove obleke so tako hude, pa čevlji...all starke...jupiiii!!!
V sobi so bila še ena vrata, počasi sem odprla in notri zagledala kopalnico.
Jeeeeej!!! Še svojo lastno kopalnico imam!
Pripravila sem se za jutrišnjo šolo, Bella pa mi je izbrala obleke, ona ima zares odličen okus. Moji novi starši so bili popularni in zelo bogati in zato bom mogoče tudi jaz popularna v šoli...

NASLEDNJI DAN V ŠOLI:
Po hodnikih je odmeval vprašanje: Kdo je to novo, lepo dekle? Srečala sem fanta, ki je bil med najpopularnejši v šoli...tako me je gledal, kakor da je zelo zatreskan vame.
Bil je čas za kosilo, tisti fant, pa je stopil do mene in rekel, da od zdaj naprej sedim za popularno mizo...Imela sem celo omarco ki so bili za popularne...NEBESA!

JAZ

OBLAČILA, KI SEM JIH NOSILA V ŠOLI

FANT

BLAŽ

BELLA

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. april 2015
u188661
u188661
next
04. april 2015
u173652
u173652
next
04. april 2015
u185217
u185217
neeeeexxxxtttt
04. april 2015
next
04. april 2015
u189657
u189657
next
04. april 2015
nekšt
04. april 2015
Prišla sem domov in bila sem vsa zasanjana...tisti fant...ne....moram si zbistriti misli...ampak tisti fant...čakaj kako je že rekel, da mu je ime? Aha Max...
Spet mislim nanj!!! Kako lepe oči ima....tako je...
Angel! Zavpije Blaž...
Kaj? Sem vprašala...
Blaž je me povpraševal, kako je bilo v šoli... Odgovorila sem da odlično, ter da sem spoznala nekega fanta...kar naenkrat je njegov vesel obraz postal v jeznega in še preden sem dokončala me je pograbil in peljav v temno sobo ki je bila brez okenj in me zavezal na stol...Prišla je Bella in začela vpiti: Zakaj moraš spet to delati Blaž! Pusti jo pri miru!...
Blaž je ni ubogal in jo odpeljal ter zaklenil v sobo, nato pa se je spravil name. Odpnel si je hleče ter vzel pas. Omahoval je proti meni jaz pa sem jokala. Po dolgi uri me je odvezal in poslal spat, Bella pa je medtem v joku in strahu pobegnila proč, nekam daleč. Tako sem živela sama z Blažom kar nekaj dni, dokler nisem na skrivaj šla v šolo, saj mi ni pustil nikamor oditi. Prvo uro smo imeli glasbo, nenadoma pa sem obstala...v srcu me je nekaj tako štokalo. Naslednjo uro smo imeli likovno...moje misli so odtavale, moje srce pa je še kar bolelo...Učiteljica Maia je razdelila liste, jaz pa sem podzavestno narisala mene privezano na stolu in "očeta" kako me tepe. Solza je stekla po licu in kapnila na list, kot packa iz čopiča...risba je bila vsa raspacana. Učiteljica Maia je to videla in pristopila do mene: Zakaj jočeš? Lahko ti pomagam, kakršnekoli so težave...
Stekla sem v žensko stranišče, učiteljica pa za mano...Zopet se je obrnila do mene..
J- Jaz, U- Učiteljica
U: Hej...Angel kaj je narobe? Imaš težave z družino?
J: Mhm...smrk
U: Slišala sem, da si sirota...lahko te jaz posvojim in se pritožim na sodišče...
J: Vi bi me posvojili?...smrk...
U: Da...
J: Vse kar si želim je, da bi imela končno mami...nevem kako je imeti mami, ženski, ki ji lahko vse zaupaš in jo objameš ter se tolažiš ali hecaš z njo...(jok)
Nenadoma me je učiteljica objela, še nikoli me ni kdo tako objel...si predstavljate?...nikoli!
Potiho in strahoma sem izdavila besedico HVALA, nato pa sem si obrisala solze in stekla nazaj v razred...
Driing, driiing!!! je zazvonil zvonec...kosilo...končno bom sedela zraven svoje simpatije MAX!!! Sedla sem za mizo zraven Maxa, potem pa sem videla, kako me učiteljica Maia in ravnatelj gledata in se pogovarjata...
O ne...kaj če bo to Blaž izvedel in me ubil(jok)...Max je stegnil roko in mi ubrisal solze, ter vprašal, zakaj jočem...
Zlagala sem se, da sem se spomnila na mojega psa, ki je mrtev...seveda nimam psa, Max pa ne ve, da sem sirota.

UČITELJICA MAIA

███████████████████████████████████████████████████████
Oprostite za mal bl kratek next
04. april 2015
u185217
u185217
n-e-x-t
04. april 2015
u188661
u188661
next
04. april 2015
u190877
u190877
neext
05. april 2015
u191711
u191711
nesxtttttttttttttt
05. april 2015
nekšt <33
05. april 2015
Kmalu je bilo konec pouka jaz se pa bojim, kaj bo ko pridem domov. Učiteljica Maia me je prijela za roko in rekla...
J- Jaz, U- Učiteljica
U: Ne boj se, zdaj boš šla z mano, k meni domov...
J: Res...? Hvala...
U: Ne smem dovoliti, da bi mi kdo ranil najlubšo učenko...
J: Hvala...
U: Inšpekcija je šla raziskovat njegov dom...potem pa bo treba samo še na sodišče...
J: Kaj pa če mi ne bodo verjeli...?
U: Seveda ti bodo, poglej modrice na sebi...pri Blažu je tudi veliko dokazov...
J: Ja...
U: Veš Angel...? Jaz ko sem bila stara 18 let sem rodila ljubko hčerko, oče pa je menil, da sem premlada, da bi postala mami...nato mi jo je vzel in jo odpeljal neznano kam...že vrsto let jo skušam najti. Ima pa tudi materino znamenje, na ramenah ima srček...
Stopili sva v njen avto in se odpeljali v njen dom. Njena hiša je tako gromozanska, celo večja od Blaža in Belle...
Prišla je pošta, kjer je pisalo, da bova z Maio šli na sodišče pojutrišnjem, ter da so v Blažovem domu našli zelo veliko dokazov...
05. april 2015
Oprostite za mal bl kratek next sam sm na tabličnmu
05. april 2015
u190877
u190877
neext
05. april 2015
u190882
u190882
next (:
05. april 2015
u185217
u185217
neext
05. april 2015
next
05. april 2015
u173652
u173652
next lepa
09. april 2015
u192738
u192738
Next
25. april 2015
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT

SUPER ZGODBA
25. april 2015
Včeraj sva bili na sodišču in Blažu so sodili...Že veliko deklic je že ubil in so ga usmrtili na električnem stolu...! Končno vsega konec.
Zjutraj smo se učiteljica,njen mož in jaz odpravili na Bahame z letalom...Čez en teden pa gremo na Jamaiko...kako sem vesela!
Nastanili smo se v hotelu s petimi zvezdicami, odpakirali in šli na zajtrk. Po zajtrku smo se šli kopat in kopalke sem že imela na sebi. Nenadoma me je učiteljica začudeno pogledala v hrbet. Vprašala sem zakaj me tako buli...odgovorila je, da imam srček na ramenih. Obe sva si zleteli v objem ter jokali od sreče, Maia pa je rekla, da jo moram od zdaj naprej klicati mami. Kako sem vesela! Še nikoli nisem imela matere in očeta. Šli smo se kopat in potem sem zagledala Maxa. Stekla sem do njega in ga objela, oba sva bila malo zmedena ampak kljub temu presrečna. Skupaj sva igrala odbojko in jaz sem zmagala, ker mi je on pustil, kasneje pa sva šla še plavat...bilo je kakor v sanjah...tako lepo!!!
04. julij 2015
u185217
u185217
Blaž, počivaj v (ne)miru!
A je mogla Angel to gledat (jaz nebi mogla!)?
Next
04. julij 2015
Danes sem bila v hotelu skoraj sama saj so vsi šli nakupovat v bližnjo trgovino. Zakaj nisem šla z mami in z Maxom? Glava me je grozno bolela!!!
Gledala sem TV in vstopil je moj Maxy <333...v roki je nosil dva lončka starbucksa.
M- Max, J- jaz
M: Hej...
J: Ojla...prisedi...
M: Okej...
J: Je ta drugi lonček zame?
M: Ne zame sta obadva, ker sem žejen...
J..
M: Seveda, da je zate...ti si pa še nasedla! Hahahaha...!
J: Sovražim te!!!
M..oprosti...nisem mislil...
J: Zdaj si pa ti nasedel...hahaha!
M: Na izvoli in popij...
J: Prav...brainfreeze!
M: (srka napitek)
J: (srkam napitek)
Oba sva že popila, on pa je kar naenkrat pograbil vzglavnik in me z njemu udaril...jaz sem vzela drug vzglavnik in ga tudi udarila. Imela sva se zabavno!!! Nenadoma je v sobo vstopila mami in zavpila PILLOW FIGHT!!! Vsi trije smo se udarjali z blazino in zabavali...ob dveh zjutraj nas je zmanjkalo. Zjutraj sem se prebudila in videla Maxa spati pod posteljo. Kasneje sem se šla v kopalnico umit zobe, ko sem videla mami spati v kadi!!! Kako svetovno in legendarno!
06. julij 2015
nextt
08. julij 2015
next
OMG,najboljša zgodba na svetu.
08. julij 2015
u185217
u185217
Next
08. julij 2015
u173652
u173652
next
08. julij 2015
Bila je ura 12 dopoldne in sem pripravila kosilo...potem pa sta se še zbudila mami in Max...mislim šele zdaj!!!
Naredila sem makarone s kislo in sladko smetano...njammmmiii...po kosilu smo šli na sladoled in na starbucks...ko smo se spočili smo šli plavat na bližnjo plažo, vendar je mami samo ležala na mreži. Sonce je pripekalo in ko smo prišli domov smo bili vsi rjavi kot zamorci, hahaha. Potem smo šli nakupovat...mami, ki sem jo dobila po novem in popularen fant ter jaz. Midve z mami sva šli v New Yorker nakupovati oblačilo, Max pa je raje zavil v trgovino igračk. Zvečer smo šli domov saj se je močno shladilo. Max je skuhal mlečni riž...bil je tako dober! Mmmmmm! Kdo bi vedel, da fantje tudi znajo tako dobro kuhati, hahaha. Ob devetih zvečer smo se skupaj družili in jedli mlečni riž. Na sebi sem opazila rdeče pike...mami me je pregledala in izdavila, da imam norice. Po eni strani sem bila vesela, saj jih nebom dobila ko bom starejša...po drugi strani pa ne moram ven na zrak...se kopat, igrat odbojke, nakupovat...
Naslednji dan sem bila sama v sobi...kako dolgočasno!!! Komaj sem čakala, da dopoldne prideta mami in Maxi...
Končno je en teden minil, norice so že izginjale(kakšna mora)! Odpravili smo se na Jamaico!!! Jeeeeeej!
08. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg