Forum
ToreJ jsT sm se odLočLa. d napišem eno zgodbico k ni čisT izmišLJena. Čeprav.Je že ToLk Teh zgodbic d skor ne vrJamem d Jo bo kdo brau.xD

U bisTvu.se gre o pač eni punci Sari k Je sTara 13. pa pr matematiki pa fiziki sedi zraun enga fanTa Tomaža k ji od začetka gre ful na žiuce pol čez en čas pa spozna d se je zalubLa u njega pa ne ve kak mu To priznat... za njega pa tut usi vključno s Saro mislijo d je zalublen u nJihovo sošolko Ines.

NexT?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2010
u23904
u23904
dej plis nadeljuj
29. julij 2010
u25134
u25134
NeXt
29. julij 2010
next
29. julij 2010
JuTr.bom.d vidim.če.Jih.bo.več.za.ne.koT.za Ja.
29. julij 2010
komenT.?
29. julij 2010
ja nadaljujjjjjjjjjjjjjjjjj
29. julij 2010
u15040
u15040
ja, nadaljuj plis
29. julij 2010
u14716
u14716
dejjjj next
29. julij 2010
aJa.pa še neki preden začnem. ne bom devaLa. sLik pač od oseb...Lohk Jih pa daTe vi. sam BREZ emoTov.prosim.
29. julij 2010
Spet me je zbudila budilka. Še en dolgočasen ponedeljek. Hitro sem se uredila in odšla na avtobusno postajo. Tam je že bila moja najboljša prijateljica Katja. Res jo imam rada. Najboljši prijateljici sva že od 4. razreda. Pozdravila sem jo in jo vprašala kako je. Kaj več je niti nisem mogla, saj je zraven nje sedela Vanja. Ne maram je. Čeprav sva bili najboljši prijateljici od 1. pa do 4. razreda je zdaj, odkar je postala prijateljica z Ines in Klavdijo ne prenesem. Na avtobusni nama s Katjo sledi kot kakšen pes. Sploh ne bi potrebovali povodca zanjo. V šoli pa se obnaša kot da naju ni. Res mi gre na živce. Klavdija pa je še hujša od nje.To je sestrična od moje druge najboljše prijateljice Tine. Raje bi videla, da ne bi bili sestrični, tako pa se morava s Katjo pretvarjati, da se razumeva z njo. Ko je prišel avtobus sem na hitro pozdravila Tino in se vsedla na sedež zraven Katje. Naš odnos je zares zanimiv. Ko smo skupaj se smejimo in zato nekaterim gremo na živce.... ampak mi je vseeno. Večinoma se sploh ne pogovarjamo o ljubezni. Za Katjo vem da ji je všeč moj bivši fant Primož. Men se zdi grd in sploh ne vem zakaj sem zapravljala čas zanj. Tina pa se je zaljubila v Roka, ki hodi v 9.razred. Res je lep in njegove mišice.mmm. ampak se sploh ne zanima zanjo. Jaz pa jima sploh nisem povedala v koga sem. Ni se mi zdelo pomembno saj sem vedela da nikoli ne bova skupaj. Ime mu je Uroš in je popoln. V vseh pogledih. Na žalost pa je tudi vdan Klavdiji in To me resnično jezi. Všeč pa je tudi Vanji. Mislim da mu je Klavdija celo "ukazala" naj se ne zanima zame,naj se raje za Vanjo. Tako vsaj jaz mislim, saj večkrat gleda za mano in prav tako ga večkrat med urami vidim kako strmi vame...ampak nimam poguma, da bi mu karkoli rekla, tako pa ostajva le na pogledih.. No vrnimo se k bistvu.
S Katjo sva bili na avtobusu tiho, ko pa sva izstopili iz avtobusa,sva zagledali.....
NEXT?
29. julij 2010
u14716
u14716
jaa
29. julij 2010
u14716
u14716
Jst lahko dam slike za Saro, Tomaža in Ines.
29. julij 2010
next!!
29. julij 2010
okeJ.any.
29. julij 2010
u14716
u14716
ok bom zdej
29. julij 2010
u14716
u14716
http://www.mojvideo.com/uporabnik/_mashka_/slika/rbd-anahi/15513
To je Sara
29. julij 2010
okeJ. hvaLa.
30. julij 2010
u23904
u23904
next
30. julij 2010
ko pa sva izstopili iz avtobusa,sva zagledali Roka,kako se naslanja na steno šole in nekoga čaka. Ko ga je Tina zagledala, je obstala. Nato pa ji je pomignil naj pride k njimu. S Katjo sva obnemeli. Tina je res šla k njemu, Rok pa ji je zabrusil nazaj : " Kaj delaš? Saj nisem tebe poklical!" Šele Takrat sva s Katjo opazili, da je za Tino stala Janja. Verjetno je poklical njo. Tina je zardela in stekla v garderobo. Tam se je vsedla na klop in ni vedela kaj naj naredi. S Katjo sva ji poskušali dopovedati, da to pač ni nič takega in da bo verjetno pozabil nato in da se to lahko vsakemu naredi in Tako naprej... Ko se je za silo pomirila smo pohitele k nemščini, da je ne bi zamudile.. Sovražim nemščino, edina dobra stvar je to, da jo obiskuje Tudi Uroš in njegov najboljši prijatelj Tomaž. Pri nemščini sploh ne sodelujem, raje se spogledujem z Urošem...Samo tam me nagovori, ali pa se izgovori naj mu pomagam. Vem, da je tokrat drugače. Res ga imam rada. Nočem ga izgubiti, zato si mu ne upam priznati svojih čustev. Bojim se, da on ni vame in, da še to kar imava, potem ne bi imela...
Zdaj pa zgodovina. Čeprav je večini to dolgočasen predmet je meni zanimiv. Ampak sedim zraven največjega debila v razredu. Ime mu je Blaž in je zaljubljen vame, čeprav ne vem kolikokrat sem ga že zavrnila. Tako je bilo tudi to uro. Z nogami je kar naprej dvigoval mizo, tako da nisem mogla pisati. Ko sem imela vsega dovolj sem poklicala učitelja in mu rekla, da me Blaž moti. Rekel mi je, da je to tudi sam opazil in da ga bo naslednjo uro presedel. JUPIII.! Zanima me kdo bo sedel z mano.. Ko bi bil To Uroš.
Pouka je bilo končno konec in ko sem prišla domov me je čakalo sporočilo...
NEXT?
30. julij 2010
u25354
u25354
neeeeext!!!
30. julij 2010
nextttt
30. julij 2010
u23904
u23904
next
30. julij 2010
Na njem je pisalo :" Morala sem ostati v službi zato bom domov prišla šele ob šestih.Lucije pa tako ali tako ne bo domov pred sedmo. Mami"
Jupiiii. Sama sem doma do šesTih. Kaj naj delam? Najprej sem se vpisala na facebook. Nič posebnega. Nato sem naredila nalogo.Potem pa me je nekdo klical. Bila je Katja. Ni znala narediti naloge za matematiko zato sem ji pomagala. Potem sem šla ven k mojemu psu Rexu. Peljala sem ga na sprehod. Ko sva prišla nazaj je bila ura šele 5. Odločila sem se, da se prijavim na facebook in pogledam kdo je dosegljiv, če bi se mu dalo pogovarjati.Dosegljivih jih je bilo samo 20. Hmm. o Rok je dosegljiv.! Kliknila sem ga. Najin pogovor je zgledal nekako Takole...
S: HeeJ
R: Bok.
S: am.najprej bi se ti rada v Tininem imenu opravičla za Tisto zjutraj..mislila je da kličeš njo
R: Saj tako ni nič.
Nato nihče ni rekel ničesar. Pomislila sem ali mu naj povem za Tino, da je zaljubljena vanj ali ne... Vedela sem da sam tako ne bo nikoli vanjo. ampak Lohk bi ga prosla, da jo kdaj pozdravi, ali se ji nasmeji, ali kaj podobnega.
S: eJ a te lohk neki prosim?
R: Odvisnoo...
S: Torej eni moji sošolki si všeč.
R: Ja sej vem. Oni Vanji aL ka je že.
S: KAJ?
Vanji je všeč Rok.?? To bo še zanimivo.. Torej ji ni všeč Uroš.? Ja komu pa je potem všeč Uroš, da ga Klavdija tak okoli mezinca vrti. Ja seveda! Klavdiji je všeč. aLi celo Ines? Ne.ne vrjamem. Ines je všeč Tomaž...
R: Ja. Al je še kira druga vame?
S: Ja u bistvu je. Ime ji je Tina...
R: TTa pa ne vem kira je.
S: No sej veš. Blontna je. Pa skos je zraven mene.
R: Ma ne vem. Ti si ona ta-vlka ane?
SOvražila sem to da so vsepovsod omenjali mojo višino.! Pa kaj potem če sem stara 13 in sem visoka 180 cm. Pa kaj potem!
S: Ja... no skos je zram mene.. No hotla sm te prosit če bi jo kdaj pozdravu, se ji nasmehnu, To je pa tut vse
R: mah kaj pa vem. Všeč mi je druga. Da ne bo mislila da mi je Tina všeč.
T: aJa To bi pa znal biT probLem. Kdo pa Je
R: Janja. No bom videl. Bok
S: Adijo.
Bomo videli kako se bo izšlo vse skupaj.
NEXT?
30. julij 2010
next
30. julij 2010
mogoč.še.dva.komenTarJa.pa.nadaLjuJe.
30. julij 2010
next
30. julij 2010
Naslednji dan sem na avtobusu vse povedala Katji. Obe sva upali,da bo kaj iz tega. Ko smo se srečali z Rokom ni naredil ničesar. Ni pozdravil, ni se nasmejal, niti pogledal nas ni. S Katjo sva bili nekoliko razočarani...
Ure so minevale počasi. Po matematiki smo imeli geografijo-imel nas je isti učitelj v isti učilnici kjer smo imeli zgodovino. No pa da vidimo koga bo posedel z mano. Zgleda,da se je odločil, da bo vse zamenjal. Žal pa je Uroša posedel h Katji. Blaža je na srečo posedel na drug konec učilnice, k meni pa je prišel Tomaž. To mi ni bilo všeč. Ko je Tomaž v 4. razredu po nesreči udaril Klemna s hokijsko palico se mi je zameril, saj mi je bil taakrat Klemen všeč. Od takrat naprej si želim, da bi ga lahko spravljala ob živce in zdaj sem dobila odlično priložnost. 1. uro sva bila oba tiho. naslednjo uro smo imeli slovko, po njej pa zgodovino. Spet s Tomažem. Začela sem ga spraševati vsa možna vprašanja v upanju, da me bo imel dovolj.. Katero glasbo posluša, ali je zaljubljen, zakaj je vedno tako tiho, koliko bratev in sester ima, koliko sta stara njegova starša, ali je najmlajši v družiniNa vsa vprašanja je odgovoril približno takole
-rap- wa Tako kot jaz
-da ni zaljubljen- no jaz sem..sem si mislila sama pri sebi
-ker nerad govori-čisto nasprotje od mene
-povedal mi je da ima 2 brata in eno sestro, ampak mu je en brat lani umrl, ker je bil vse življenje invalid, in da jih je bilo prej 5- nisem si želela da bi se pogovor napeljal na to temo.ampak ni bil videti žalosten
-povedal je tudi da je njegova mama stara več kot 50 ata pa več kot 60- nad njegovim odgovorom sem bila šokirana...
Ko sva se pogovarjala sploh nisva opazovala drugih, ko pa sva dvignila glavi sva videla kako vski strmijo v naju vključno z učiteljem. Nato mi je učitelj(Romih ga kLičemo) rekel..
o. ne sem si mislila. Zagotovo ga bo presedel.
30. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg