Forum
No! Jz sm se pa odločla d bom napisala pozitivno zgodbico! Polno zagona, upanja, sreče, ljubezni, uspeha in izpolnjenih želja! Za inspiracijo! Pa za dougčas... xP Pa za pomembn nauk da če si pozitiven je življenje lepo!
Make a wish*
In spet kot vsako noč kot zaklet ležim v postelji in si zamišljam prav vse mogoče. Jah nevem ali bi temu rekla že navada ampak si prav vsakič preden grem spat ustvarjam zgodbice o mojem ''glamuroznem'' življenju. Vse moje želje sestavim skupaj in si ustvarim tista popolna doživetja ki jih hočem na vsak način. Naj bo to da postanem slavna igralka, svobodna umetnica, najbolj znana modna oblikovalka, pevka, plesalka.... nima veze! Samo da me vedno obda tisti upajoč in navdušujoč občutek ko pomislim na to. Seveda zraven verjamem! Drugače ne gre! Lahko mi pravite da sem najbolj pozitiven človek na svetu! V glavi imam pač prepričanje da je vse možno in če so vsi zvezdniki le ''navadni'' ljudje potem sem lahko tudi jaz slavna in živim na polno! In da ne boste mislili kako se mi gre le za denar in pozornost. Zraven si vedno še predstavljam ljubezen, mojo družino s katero se super razumem, da pomagam vsem možnim organizacijam ki nudijo pomoč živalim, revnim, bolnim... Čez cel dan razmišljam o tem kako bom nekega dne uresničila svoje sanje. Vendar čeprav sem še tako pozitivna so trenutno sanje le še sanje. Doma ni vse v najlepšem redu, v šoli prav tako vendar mi ravno to da zagon da še več sanjam in verjamem.

kako se ti zdi? :D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. september 2012
Ajde next sam zame, pa jareda leta, pa ajde bibra, pa pa ryana, pa coldplay, pa green day, pa maroon 5, paaaaaaaa za Andyjewe uči!!!
28. september 2012
hahaha okej sam za vs xP
28. september 2012
DDDD
28. september 2012
u45603
u45603
next
28. september 2012
Ravno sem razmišljala o tem kako pridem na obisk nazaj v slovenijo z mojim novim luksuznim avtom, fantom in polno denarnico denarja da se považim pred bivšimi sošolci in sošolkami, ko sem se spomnila da jutri pišemo ter si seveda zagrenila celo noč. Učila se ravno nisem največ.... pa tudi domače naloge nisem naredila.. vendar je ta slaba misel kmalu odšla ko sem končno zatonila v globok spanec. Zjutraj pa je moje sladke sanje predramila budilka katero sem nejevoljno zvrnila dol z nočne omarice. Pa se je ponovno začel navaden dan tak kot prav vsi drugi.
28. september 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. september 2012
še 2
28. september 2012
jared leto, jaredowe letove uči, jaredova brada, jaredov smrk.
28. september 2012
hvala bogu se je obriu
28. september 2012
pa jaredowe dlake ka so zdej že nek u kanalizaciji!
28. september 2012
ti pa maš domišljijo
28. september 2012
še kanalizacija putegne z dlakami
28. september 2012
u45603
u45603
next
29. september 2012
next
03. oktober 2012
u90832
u90832
itak,da NEXT!
05. oktober 2012
S težavo sem se le dvignila iz postelje in zbrcala toplo deko z mene ter se podala v hladno kruto jutro. Zunaj je lilo kot iz škafa, bilo pa je temno kot noč. Komaj sem se privlekla do kopalnice kjer sem si 5 minut umivala zobe in zraven spala. S hladno vodo sem si splaknila obraz in se nato zagledala v svoje zaspane a sicer še kar lepe modre oči. Spravi se h sebi! Saj nočeš imeti slabih ocen! Sem se oštevala ker sem bila prejšni dan preveč zaposlena z visenjem na računalniku namesto da bi se učila. Globoko sem zavzdihnila. Potem pa se šla preobleči. Nase sem navlekla tesne kavbojke in belo majco na kateri je pisalo "Life is yours". Potem pa sem se še mučila z iskanjem dežnika. In spet v gnilo bedno šolo. Še prej pa na obupni mrzel avtobus. Pa gremo. Pripeljala sem se do gimnazije in kot nalašč je bila prva ura matematika. Ponedeljki so najhujši. vendar je vse postalo lepše ko sem zagledala svojo najboljšo prijateljico Donno.
20. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
21. oktober 2012
Pritekla sem ji v objem. "kako si?". "iskreno? Zanič. Test bom pisala šut! Razen če se zgodi čudež!". Zasmejala se mi je. "mogoče pa!". Nato me je potenila za saboda sva se sprehajali. Nisem sem sploh več sekirala zaradi testa. Pravzaprav sem pozabila nanj takoj ko sva Donno načeli zanimivo temo o nekih videoposnetkih na youtubu ki so nama všeč. "pa tisti tip je takoo luškan!". "anede?! Midve bi morale takšne videe snemati kot te na youtubu! Zaslovele bi!". "spet sanjariš.". Me je ustavila. "jaz pa mislim da ne znva igrati!". Je še dodala. "pa stoposto ni težko! Besedilo se nauCiš na pame pa itak imaš določeno kam moreaš poledti in kaj narediti!". Zmotil naju je učitelj ki je prihajal. In potem se je za spremembo zares zgodil čudež pri uri ko bi morali pisati!
30. november 2012
Moraš pogledati in kaj narediti*
30. november 2012
Neeextttttt
02. december 2012
šee 2 nexta
02. december 2012
big foot da next, rojal da next pa še lubimc!!!
02. december 2012
u90832
u90832
Nexty
02. december 2012
seej oglašujm no, 2 se bota že najdla
02. december 2012
še 1 <3
02. december 2012
u90832
u90832
hahaha zdej grem pa jest na moj 2. profil in ti nalimam še 1 next!
02. december 2012
u108431
u108431
ewo ti neeext! (Iz mojga 2. profila)!
02. december 2012
haha ma fulj te mam rada <3
bom zdele nextala
02. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg