Forum
hodila sem v 9 razred. no pravzaprav sem ga že končala. kmalu bomo šli na morje in z nami gre moja najboljša pirateljica Hana. ker je bilo do morja le 2 dni, je spala pri meni. ko sem se zjutraj zbudila, sem se najprej oblekla sem se in odšla v kuhinjo pripravljat zajtrk, saj sta mami in ati morala še danes v službo. Naredila sem palačinke. Kmalu se je zbudila tudi Hana in skupaj sva pojedli zajtrk. Ko sva se uredili za ven sva se šli rolat na igrišče. Domov sva prišli okoli 15h. Mami je bila že doma. Ravno je skuhala kosilo. Ko smo pojedle, sva s Hano šle v mojo sobo in gledali sva najino najljubšo nadaljevanko. Ko se je končala, sva šli malo na računalnik. Prijavili sva se na Facebook. Najprej sem se jaz. Ko sem se vpisala sem videla da imam eno sporočilo. Pogledala sem. Bilo je od Tima. Tim je bil moj zelo dober prijatelj. Kar veliko prostega časa smo preživeli skupaj. No pa saj ni važno. Napisal mi je, da naj uživam na morju in da naj mu kaj prinesem, da bo tudi on meni.

a nexttam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. marec 2011
Odpisala sem mu, da mu bom prinesla in naj tudi on uživa. Nato sem šla nazaj na domačo stran in pogledala kaj je novega. Nato sem se izpisala in vpisala se je še Hana. Tudi njej je Tim poslal sporočilo, enakega kot meni. Tudi ona mu je napisala da naj uživa tudi on. Nato se je tudi Hana izpisala. Ura je bila že skoraj šest zvečer, zato je moj ati prišel domov, z Hano pa sva šli na igrišče, kjer sva bile zmenjene s prijatelji, ki še niso šli na morje. Danes sva se poslovili od njih saj se cel mesec ne bomo videli. Na morju imamo namreč svojo hišo. No ni ravno hiša, bolj vila, z bazenom. Zelo je lepa. Tam ima tudi Hana svojo sobo, saj je toliko let hodila z nami, da jo je že dobila. No dovolj o tem. Ker je bila ura že sedem zvečer smo se s prijatelji poslovili, kasneje pa sva šli k Haninim staršem, da se je poslovila od njih. Domov sva prišli okoli osmih zvečer. Mami in ati sta že povečerjala, zato sva s Hano večerjali sami. Ko sva pojedli ter pomili posodo smo skupaj z mamico in atijem ter Hano znosili prtljago v avto. S Hano sva šle nato v mojo sobo ter se umili in oblekli pižame. Imeli sva namreč filmski večer, zato sva šli v kuhinjo po kokto, čips in po pokovko. Pogledali sva kar veliko filmov in spet sva šli zelo pozno spat. Mami in ati sta naju zbudila že ob 4h zjutraj. Ko sva vstali iz postelje, sva se hitro napravili in uredili ter na hitro pospravili mojo sobo. Mami in ati sta naju že čakala v avtu. Ko smo se vozili, sva zadaj s Hano spali. Sredi poti smo se ustavili na bencinski črpalki, kjer je ati natočil gorivo, mami pa je šla v trgovino po kavo zanjo in za atija, za naju z Hano pa je šla po kapučino ter sok. Za ta čas sva s Hano na računalnik naštimali film z naslovom Mrs. & Mr. Smith. Kmalu sta mami in ati prišla nazaj in šli smo naprej. Ko je bilo filma konec smo bili že skoraj tam. Z Hano sva se še malo pogovarjali, nato pa smo se ustavili. Bili smo tam. Hitro sem pospravila računalnik in s Hano sva leteli v hišo, ki jo je mami že odklenila. Hitro sem letela v mojo sobo in računalnik dala na posteljo. Nato sem letela v avto še po moj kovček in ostale moje stvari ter jih nesla v mojo sobo. Postlala sem svojo posteljo in zložila obleke v omaro. Nato sem nesla krtačko in zobno pasto v mojo kopalnico. Tja sem nesla še fen, šampon za lase, šampon za telo, mleko za telo, ter brisače in jih zložila v omaro v kopalnici. Nato sem odprla okna in malo prezračila sobo ter kopalnico. Nato sem oblekla kopalke, čez pa mini krilo in top, na glavo nataknila sončna očala ter lase zvezala v čop. Nato sem šla do Hane, ki je tudi že vse naredila in nato sva šli skupaj ven. Zunaj sva videli atija, ki je ravno čistil bazen, mami pa je brisala z mokro krpo ležalne stole. Zadrla sem se k njima: '' Ej mami midve z Hano greva na plažo.'' Rekla mi je samo v redu in že sva šli. Ko sva bili že skoraj na plaži sem se zaletela v nekega fanta.
next?
13. marec 2011
fullll dobr !!!!!! next!!!
a lah še slikce daš gor??????? prosim
13. marec 2011
https://www.google.si/imgres?imgurl=https://i21.photobucket.com/albums/b294/chromosomecowgirl/honey.jpg&imgrefurl=https://movies-jessegarthdaquan.blogspot.com/2011/03/honey-blonde-hair-colour.html&usg=__ubAiftPJa_wjksm7nl80FfwPhNQ=&h=591&w=399&sz=693&hl=sl&start=79&zoom=1&tbnid=CF-KByXY3U17zM:&tbnh=143&tbnw=101&ei=g8F8TZGwC46S4gbC7fi3BQ&prev=/images%3Fq%3Dhoney%26um%3D1%26hl%3Dsl%26biw%3D1003%26bih%3D567%26tbs%3Disch:10%2C2142&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=342&vpy=194&dur=16&hovh=273&hovw=184&tx=149&ty=137&oei=UcF8Tcj5AoGw8gPQpcCnAg&page=6&ndsp=17&ved=1t:429,r:2,9&biw=1003&bih=567

Maja
13. marec 2011
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_YWpmUkbnChg/Sl4N2bs69bI/AAAAAAAAAAM/hiprqKuVkFI/s400/P7152541(1).jpg&imgrefurl=http://premchy.blogspot.com/&usg=__J2TujhV21NzURfLRG4IUVSgc-F4=&h=400&w=300&sz=24&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=SeaSeU5eSDLc8M:&tbnh=135&tbnw=83&ei=PsN8TfWPG42Mswbx6JjwBw&prev=/images%3Fq%3Dur%25C5%25A1a%2Bpremik%26hl%3Dsl%26biw%3D1020%26bih%3D567%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=106&vpy=43&dur=62&hovh=259&hovw=194&tx=99&ty=151&oei=JsN8TfPtPMPHswbquJH5Bg&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:0,s:0
Hana
13. marec 2011
Next!!
13. marec 2011
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://yangamat.com/wp-content/uploads/2011/01/heidi-klum-582.jpg&imgrefurl=http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-d/14445/&usg=__70Wuk7o-Iq6ine5EeS6wqpo1lcY=&h=1200&w=1600&sz=161&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=xK6zOEN3S9l-OM:&tbnh=126&tbnw=160&ei=6cN8TYi1GY7AswbhwtjqBw&prev=/images%3Fq%3Dheidi%26hl%3Dsl%26sa%3DX%26gbv%3D2%26biw%3D1003%26bih%3D567%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=361&vpy=107&dur=2219&hovh=194&hovw=259&tx=129&ty=106&oei=yMN8Te6CMdDJsgaq38j1Bg&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:2,s:0

mami
13. marec 2011
http://www.google.si/imgres?imgurl=http://musica.atuttonet.it/wp-content/uploads/2010/07/robbie-williams-20080706-433673.jpg&imgrefurl=http://musica.atuttonet.it/2010/07/page/5&usg=__pY3r-_0CQQJtKDiBnxlC9CKFBWc=&h=403&w=500&sz=27&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=mWP0Ho0naSSIfM:&tbnh=135&tbnw=152&ei=ocV8TdmBII-Mswak3qn-Bg&prev=/images%3Fq%3Drobi%2Bwilliams%26hl%3Dsl%26gbv%3D2%26biw%3D1003%26bih%3D567%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=662&vpy=108&dur=234&hovh=201&hovw=250&tx=91&ty=117&oei=ocV8TdmBII-Mswak3qn-Bg&page=1&ndsp=19&ved=1t:429,r:5,s:0

ati
13. marec 2011
Najprej sem mu rekla naj pazi kje hodi, ko pa sem pogledala proti njemu pa je rekel oprosti. Kar malo sem zardela. Bil je res lep. Sploh pa v kopalkah. Z njim je bil še en njegov prijatelj. Preden pa sem mu uspela kaj reči nazaj me je vprašal kam sem namenjena. Rekla sem mu, da na plažo, nato pa je rekel če se lahko pridružita in za Hano sva se strinjali. Ko smo prispeli do plaže sva z Hano pogrnili brisače na tla in dala sem dol mini krilo, Hana pa oblekco in se ulegli na brisačo. Fanta sta naredila enako, samo da se nista ulegla skupaj ampak na vsako stran eden. Tako da je bil na moji stani tisti, v katerega sem se zaletela, potem jaz in Hana, na Hanini strani pa drugi fant. Ko smo se nekaj časa pogovarjali sem izvedela da sta v resnici brata. Eden je bil Jan, drugi pa Blaž. Jaz sem se zaletela v Jan, on je star 17 let, no letos bo 18, Blaž pa je bil že 17 let. Kasneje sta fanta rekla, da gresta malo plavat, midve pa sva se še malo sončale. Kasneje sva se odločili, da se greva tudi midve kopat. Zelo je bilo dobro. Zganjali smo razne vragolije. Ker pa je bil že čas da gremo domov, smo se razšli in zmenili, da se juti spet vidimo. Doma sta mami in ati že pripravljala večerjo, z Hano pa sva za ta čas šle še malo v bazen, kjer je ogrevana voda. Kmalu nanju je mami poklicala na večerjo. Ko smo povečerjali sva s Hano pomile posodo. Ko sva končale mi je mami povedala da gremo danes zvečer v mesto. Hitro sem se šla stuširat,si uredila frizuro, se malo naličila in oblekla oblekco in obula sandale. Nato sem šla potrkat na Hanina vrata in tudi ona je bila že pripravljena. In že smo odšli. Šli smo peš, saj je mesto petnajst minut oddaljeno od tega kraja, ker imamo hišico. Ko smo prispeli v mesto smo se ločili. Midve s Hano posebej in mami in ati. S Hano sva šli malo po stojnicah in si ogledovali stvari, ki so jih prodajali. Nato pa sva šli na sladoled. Bile sva že v vrsti, kar naenkrat pa me zagrabi roka in obrnila sem se nazaj. Bil je Jan, zraven njega pa še Blaž. Začudeno sem ga pogledala in ga vprašala: '' Hej. Kaj pa ti tukaj?''. Rekel mi je, da sta bila na večerji s svojimi starši, sedaj sta gledala če je kaj pametnega za kupit. Rekla sem mu samo a, zato, ker sem potem morala naročiti svoj sladoled. Izbrala sem čokoladnega, Hana pa vanilijo. Ko sem že skoraj sladoledarju dala denar je Jan rekel, da bo on plačal. Rekla sem mu prav in samo sladko se mi je nasmejal. Skupaj smo se usedli na bližnjo klopco in se še malo pogovarjali. Z Janom sva imela svojo debato, Hana in Blaž pa tudi. Jan mi je rekel da hodi na zdravstveno srednjo šolo v 3. letnik. Rekla sem mu, da grem naslednje leto tudi jaz tja. Jan se je samo nasmejal in mi rekel, naj se pazim, ker je on 4. letnik in da bom fazanirana. Zasmejala sem se in mu rekla se te že bojim. Tudi on se ja zasmejal. Kasneje me je vprašal če greva na en sprehod ob obali in privolila sem. Nekaj časa sva hodila in se pogovarjala, nato pa mi je zazvonil telefon.
13. marec 2011
https://www.google.si/imgres?imgurl=https://www.shrani.si/f/38/3j/LDCUU2Z/5/zac-efron.jpg&imgrefurl=https://rebeldesi.4forum.biz/t456-zac-efron&usg=__Kx2K3ILzcwsD__SB_d7A5f5D49E=&h=721&w=429&sz=37&hl=sl&start=0&zoom=1&tbnid=3E7kDtJBUqy5rM:&tbnh=194&tbnw=115&ei=U8h8TezXEMT44Ab-_-XgBQ&prev=/images%3Fq%3Dzac%2Befron%26hl%3Dsl%26biw%3D1020%26bih%3D567%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=553&vpy=93&dur=1203&hovh=291&hovw=173&tx=91&ty=161&oei=7cd8TavSBcKu8gPXpqS0BA&page=1&ndsp=12&ved=1t:429,r:3,s:0
Jan
https://www.google.si/imgres?imgurl=https://img.rtvslo.si/nlp/uploader/nlp2011/tadej.jpg&imgrefurl=https://img.rtvslo.si/nlp/articles.php%3Fid%3D342&usg=__JF9X42DcNNJgDlN2KaFNaDP3eF0=&h=457&w=427&sz=62&hl=sl&start=43&zoom=1&tbnid=84gmmdNAP5M4wM:&tbnh=138&tbnw=126&ei=V8l8Td3CEdS-4gam0fyMBg&prev=/images%3Fq%3Dtadej%2Bkoren%2B%25C5%25A1mid%26hl%3Dsl%26biw%3D1020%26bih%3D567%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:10%2C1553&itbs=1&iact=hc&vpx=122&vpy=159&dur=16&hovh=232&hovw=217&tx=88&ty=170&oei=C8l8TbvxKcyq8APx9PDFBA&page=4&ndsp=16&ved=1t:429,r:10,3&biw=1020&bih=567

Blaž
13. marec 2011
u39151
u39151
dobra zgodbaaa
13. marec 2011
u39129
u39129
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. marec 2011
ti bi mogla a tem izdat knjigo
13. marec 2011
. Bil je ati. Najprej je bil kar malo jezen, ker mu nisva s Hano povedali kam greva, nato pa je rekel, da gresta z mamico domov in da bo pustil odprta moja balkonska vrata. Nato je prekinil. Jan me je najprej vprašal kdo je bil jaz pa sem mu rekla, da ati. Ko sem že hotela mobitel pospraviti v žep sem še hitro pogledala na uro. Bilo je že 22:10. Rekla sem Janu da moram kmalu iti in rekel je, da me bo pospremil. Potem sem poklicala še Hano, ki je nekje na samem uživala z Blažem. Rekla sem ji da se ob 22:30 dobiva pred našo hišico. Rekla mi je v redu in prekinila. Z Janom sva se vračala proti domu in ko sva bila že skoraj tam sva videla Blaža in Hano. Približala sva se jima in nato sta Jan in Blaž odšla domov. S Hano sva bili že skoraj doma. Ko sva prišli sva splezali na moj balkon in prišli sva v mojo sobo. Ker je bilo v sobi vedno dolgočasno če si bil sam not, sva s Hano najprej prinesli njen jogi, nato pa še njeno ogrodje od postelje. Postavili sva jo tik ob moji, le nočna omarica naju je ločila. Kasneje sva prinesli še njena oblačila in jih dali v mojo omaro, saj je bila dovolj velika. Dobro, da imam tako veliko sobo, če ne pa res ne vem, kako bi lahko notri spravili dve zakonske postelje. Hana je šla še po svoj vzglavnik in po svojo odejo, jaz pa sem se za tačas šla stuširat. Ko sem končala, je šla pod tuš tudi Hana, jaz pa sem šla po pokovko v kuhinjo, saj bova gledali film. Ko se je Hana umila sva skupaj izbrali en film in ga pogledali. Ko je bil film končan sem ugasnila televizijo in še nekaj časa sva se pogovarjali. Kmalu sva zaspali. Že kar zgodaj zjutraj sem se zbudila, ko sem slišala, da nekdo meče kamenčke v balkonska vrata. Pogledala sem na uro in bila je 6:10. Zavila sem z očmi in vstala ter pogledala skozi okno. Bil je...
13. marec 2011
next,next.....................
13. marec 2011
next!!!!!!!
13. marec 2011
suupr....neext!
13. marec 2011
. Bil je Jan. Odprla sem balkonska vrata in ko sem videla Jana kako me je gledal sem se kmalu zavedala, da sem bila samo v modrčku in spodnjicah. Zelo sem zardela in hitro sem šla nazaj v sobo ter oblekla majico s kratkimi rokavi. Šla sem nazaj in vprašala Jana, kaj hoče. Rekel je če greva midve s Hano z njim in Blažem na plažo. Rekla sem mu samo malo in hitro šla zbudit Hano. Nato sem ji rekla, kar je meni rekel Jan in rekla je samo, da lahko. Šla sem nazaj na balkon in rekla Janu, da prideva in da naj naju počaka. Hitro sem oblekla kopalke in mini krilo s topom ter japanke. Počesala sem se in tudi Hana je bila že nared, zato sva splezali z balkona, da naju ne bi starša videla. Skupaj z Janom smo se odpravili na plažo. Ko smo prišli na plažo sem tam zagledala en velik čoln. No bol je bila sicer jahta. Rekla sem Janu, zakaj ni prej povedal za to in rekla sem mu še, da moram domov še po nekaj stvari. Z Hano sva hitro tekli do doma in splezali na balkon. Vzela sem torbico in notri dala telefon, kremo za sončenje, oblekco za spreoblečt in sončna očala. Hana je prav tako vela torbico in noti dala iste stvari. Nato sva spet zlezli z balkona in tekli na plažo. Ko sva bili že tam, se je Jan zadrl, da naj hitro zlezeva na jahto. Tekli sva gor in videli Jana in Blaža, kako sta se nama smejala. Hana jih je vprašala kaj je tako smešno, Blaž pa je rekel '' oh te ženske'' in se še naprej smejal. Prav tako Jan. Samo zavila sem z očmi in nato men je Jan peljal me je v neko sobo, kjer je bil kavč, televizor, zraven pa kuhinja. Rekel je, da lahko tukaj odložim svoje stvari. Odložila sem stvari in se ulegla na kavč. Kmalu sem zaspala. Ko pa sem se zbudila, sem bila zelo začudena, saj sem spala v postelji.
13. marec 2011
Ko pa sem se zbudila, sem bila zelo začudena, saj sem spala v postelji. Ko sem pogledala na uro je bila že čez 10. Vstala sem in šla na vrh, kjer so bili ostali. Pili so sok in se smejali. Ko me je videl Jan je rekel '' ejo zaspanko'' in se sladko nasmehnil. Vrnila sem mu nasmeh in se usedla na blazino h Hani. Slekla sem krilo in top, ter se namazala s kremo za sončenje. Jan pa je rekel '' a si videl Blaž, nekomu je postalo vroče'' in vsi smo se zasmejali. Hana, Blaž in Jan pa so bili že v kopalkah. Jan me je vprašal kaj bom pila in rekla sem mu ''jagodni sok s smetano, če maš'' rekel je '' mam ja, koj ti prnesm '' . Čez nekaj časa se je vrnil z sokom. Rekla sem mu hvala in rekel je ni za kaj. Nekaj časa smo se še sončili, nato pa je bil že čas kosila. Jedli smo špagete. Kmalu po kosilu sem prejela klic od atija. Vprašal me je kje sem, pa sem mu rekla, da je mene in Hano povabil prijatelj na jahto. Kmalu se je pomiril in rekel zakaj mu nisem povedala zjutraj, pa sem mu rekla, da smo že zelo zgodaj šil in da ga nisem hotela buditi, nato je rekel, da je v redu in še, da naj bova s Hano do večera doma. Rekla sem mu samo ok in prekinila. Jan me je prosil, če grem lahko z njim pomit posodo. Rekla sem mu, da lahko in šla sva. Vendar ne v kuhinjo ampak v sobo, kjer so imeli džakuzi. Čudno sem ga pogledala on pa mi je samo rekel naj se usedem not. Nekaj časa sva se pogovarjala, nato pa je rekel, če mu dam telefonsko številko. Seveda sem mu jo dala in on meni. Še nekaj časa sva se namakala, nato pa sva šla ven. Ura je bila že 6 popoldne in morali smo se vrniti. Ko smo prispeli nazaj do plaže, smo se poslovili. Ko sva prišle s Hano domov, mi je rekla, da jo je Blaž poljubil, ko sta bila sama. Zares sem bila vesela zanjo. Bila je vsa v nebesih. Ko sva vstopili v hišo, sta nama mami in ati rekla naj greva v trgovino, saj dobimo obiske. Ati je rekel, da je na plaži srečal svojega sodelavca in da ga je povabil k nam. spet sem zavila z očmi, vzela torbico in že sva šli. Na poti sva se z Hano še malo pogovarjali o današnjem dnevu. Ko sva prišli v trgovino sva kupili nekaj čipsa, sok, kolo in še za naju sladoled.

nextt?
13. marec 2011
next!!!!!!! nujno fulllll dobr pišeš
14. marec 2011
Next
14. marec 2011
Jedli sva ga napoti domov. Ko sva prišli, sva vrečke odložili na kuhinjski pult in šli v sobo. Oblekle sva kopalke in šle plavat v bazen. Čez nekaj časa sva šli ven in se ulegli na ležalnik. Skoraj sem zaspala pa mi Hana reče '' poglej kdo prihaja'' in s prstom pokaže na Jana in Blaža. Bila sta z njunimi starši. Ko me je Jan videl, je potegnil Blaža in že sta bila pri nama s Hano.
Ker sta imela na sebi kopalke sem jima rekla če gremo malo plavat in šli smo. Malo smo plavali, se škropili in tunkali. Bilo je zabavno. Šli smo ven iz bazena in se osušili z brisačo. Z Hano sva se šil oblečt, nato pa smo šli na plažo. Malo smo se pogovarjali, nato pa se ločili. Šla sva midva z Janom posebej in Hana ter Blaž. Z Janom sva se malo sprehajala po plaži, nato pa sva se usedla na bližnjo kamnito škarpo. Malo sva se pogovarjala in gledala zvezde. Kar naenkrat pa me je poljubil, nato pa se mi je sladko posmejal. Naslonila sem se nanj in še naprej sva gledala zvezde. Kar naenkrat pa mi za vibrira telefon. Bil je sms od Hane.
Napisala je: Pa kje si ti? Tvoj ati je reku, da koj prid dam  .
Odpisala sem ji : na plaži & sj koj pridm .
Janu sem povedala, da moram iti in pospremil me je do doma. Držala sva se za roki. Ko sva prišla do hiše sem šla pod balkon in splezala nanj, Jan se mi je samo smejal in rekel '' dobr plezaš hehe'' in jaz sem se mu samo posmejala in mu pomahala. Nato sem trkala na balkonska vrata, da mi jih je Hana odprla. Zlezla sem v sobo. Hana mi je rekla '' no zalublenka ko si se mela?'' rekla sem ji, da zlo dobr. Tud ona je rekla da se je zlo dobr mela z Blažem. Nato sva se objeli in šla sem pod tuš, Hana pa je prinesla pokovko in kolo. Ko sem se stuširala sva gledali 'The notebook'. To je romantična komedija. Po filmu sva šli spat. Zjutraj sva spali do kosila, saj sva bili res utrujeni od prejšnjega dneva. Za kosilo je mami spekla pico. Ko smo pojedli, sva z Hano pomili posodo in se kasneje odpravili na plažo. Tam sta bila že Blaž in Jan. Ulegla sem se zraven Jana, Hana pa zraven Blaža. Jan se je nasmejal in rekel'' o lepotička moja'', jaz pa sem malo zardela in se mu nasmehnila, Blaž pa kot vedno mora nekaj pripomnit in rekel je'' a kj nevem hehe ''. Jan je rekel '' stari tis itk skoz na tekočem'' in potem se je spet sladko nasmejal, jaz pa tudi. Ko sem se namazala s kremo za sončenje, sem se ulegla na brisačo in zaspala. Kar naenkrat pa se znajdem v mrzli vodi, zraven mene pa ...
14. marec 2011
Kar naenkrat pa se znajdem v mrzli vodi, zraven mene pa Jan, ki se je smejal. Vse mi je bilo jasno. Jan me je nesel v vodo. Bila sem jezna, hkrati pa mi je bilo všeč in začela sem ga tunkati. In potem je tudi on mene in tunkala sva se kar nekaj časa, nato pa sva se odločila,da greva malo plavat. Plavala sva kakšne pol ure, potem pa sva se šla malo pogret na sonce, ker me je že pošteno zeblo. Ko sva priplavala do obale sva vzela najini brisači in šla proti pomolu. Jaz sem položila brisačo na pomol in nanjo sva se z Janom usedla, Jan pa je svojo ogrnil okoli mene in me objel. Spet me je poljubil. Med poljubom se mi je nasmehnil in vrnila sem mu nasmeh. Potem sva se še malo pogovarjala, potem pa me je povabil v njihovo hišico. Šla sva še po moje stvari, ki so bile pri Hanini brisači in že sva šla. Ko sva prispela me je peljal v njegovo sobo mi je rekel, če bom kaj pila in rekla sem mu, da bi kolo. Medtem ko ga ni bilo sem malo gledala po sobi in v kotu med posteljo in omaro sem videla kitaro. Nato se je vrnil nazaj. Vprašala sem ga, če igra kitaro in rekel je da malo. Prosila sem ga, da mi nekaj zaigra in rekel mi je, da lahko. Zaigral mi je eno, ki jo je sam napisal. Bila je zelo lepa. Na koncu pesmi me je poljubil in objela sem ga in tudi on mene. Kar naenkrat pa nekdo vstopi v sobo. Bil je njegov ati. Kar malo me je postalo sram in prav čutila sem, kako se mi barva obraz na rdečo. Jan pa se je samo smejal. Ati mu je rekel naj gre v trgovino po kruh, ker ga je zmanjkalo. Jan mi je rekel če grem z njim in šla sem. Vzel je denar in že sva šla. Na poti sva se držala za roke in se smejala ter pogovarjala. Že sva prišla do trgovine. Na poti nazaj mi je kupil sladoled. In to čokoladnega, ki ga imam najraje. Skupaj sva ga pojedla. Pospremil me je do doma in odšel. Šla sem naravnost v sobo, kjer je bila tudi Hana. Kar nekaj časa sva se pogovarjali. Nato pa je Hana rekla, da jutri nebo nič videla Blaža, ker bo najbrž zjutraj spet spala do kosila, kasneje pa grejo v restavracijo za Janov rojstni dan. Začudeno sem jo pogledala in ji rekla '' Jan ima jutri rojstni dan?'' čisto sem pozabila. Hitro sem tekla v kuhinjo in Hana za mano. Spekla mu bom torto. Nutelino. Tako ima najraje. Hana mi je pomagala. Naredila sem jo v obliki srčka in gor napisala '' vse najboljše ''. Ko sva končali je bilo že pozno, zato sem torto postavila v hladilnik in šla spat.
15. marec 2011
next! ful dobr!
16. marec 2011
neexxt!! nujnu.!!
16. marec 2011
next!!!!!!!!!!
16. marec 2011
Zjutraj sem vstala že v 9 in vzela torto ter šla do Jana. Ker ima tudi on balkonska vrata in balkon sem se naprej stegnila ter torto položila na balkon, potem pa sem še sama zlezla gor. Potem sem začela trkati po šipi in prikazal se je Blaž. Kako nerodno, splezala sem na napačen balkon. Ko mi je Blaž odprl vrata me je začudeno pogledal kaj delam tukaj, ko pa je videl torto je takoj vedel zakaj se gre. Povabil me je notri in me peljal do Janove sobe. Šla sem not, vendar je Jan še spal, zato sem se usedla na njegovo posteljo in ga poljubila na lička. Kmalu se je prebudil in bil je zelo vesel ko me je videl, sploh ko je videl torto. Poljubil me je na usta in se mi zahvalil za torto. Rekel mi je naj jo položim kar na mizo in naj pridem malo k njemu u posteljo. Torej položila sem torto in šla k njemu. Zelo me je objel in me poljubil. Malo sva se pogovarjala, potem pa se spet malo stiskala. Kmalu je ustav iz postelje in bil je samo v boksarach. Oblekel se je in skupaj sva šla v kuhinjo. Dal mi je sok in še malo sva se pogovarjala, nato pa sem šla domov. oblekla sem kopalke in šla malo v bazen. Ko sem se nakopala sem se šla še malo sončat. Spet sem zaspala in zbudil me je hladen tuš, ko me je mami polila z mrzlo vodo in rekla, da je kosilo nared. Šla sem še po Hano in se preoblekla. Po kosilu sva šli s Hano v mesto. Šle sva po trgovinah. Kupila sem si nova sončna očala ter novo torbico. Hana pa ni kupila nič, razen ene zapestnice, ki jo je tako ali tako dala meni. Potem pa sem še jaz nje kupila eno zapestnico. Veliko sva se smejali in pogovarjali. Šli sva tudi na sladoled. Na poti domov sva šli mimo restavracije, v kateri sem videla Jana, ki se je objemal z neko svetlolasko. V joku sem ga gledala, nato pa šla čim hitreje k naši hišici. Hana je tekla za mano, vendar me ni mogla ujeti. Ko sem prišla do hišice, sem tekla v mojo sobo, ter se zaklenila vanjo. Vrečke sem vrgla po tleh in se v joku vrgla na posteljo. Mislila sem si '' kako je to mogel, mislila sem, da me ima rad''. Hana je tolkla po vratih in rekla naj jo spustim not, jaz pa se sploh nisem menila zanjo. Čez nekaj časa je nehala tolči po vratih in zaspala sem v solzah. Ko sem se zbudila je bila ob meni Hana in vprašala je kako se počutim. Rekla sem ji, da slabo. Ura je bila okoli 8h zvečer in dobila sem sms od Jana. Napisal je:
Oj ej a bi šla na en sprehod ob obali + rtm fuul
16. marec 2011
Ura je bila okoli 8h zvečer in dobila sem sms od Jana. Napisal je:
17. marec 2011
. Ura je bila okoli 8h zvečer in dobila sem sms od Jana. Napisal je:
17. marec 2011
. Ura je bila okoli 8h zvečer in dobila sem sms od Jana. Napisal je:
17. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani