Forum
Žινנσ!!! Sρєт נѕ z zgσ∂вιcσ. Mσנα ρяєנšηנα ηι ∂σžινєℓα υѕρєнα, υραм ∂α נσ šє zмєяαנ ρяєвєяєтє: http://www.igre123.com/forum/tema/ever-forget%28-wilight-ff.%29/81298/

Oкš...... ρα ηαנ ρσנαѕηιм, zαкαנ נє ρяαzηα čятα ν ηαѕℓσνυ. Ƶgσ∂вιcα נє ƒαηƒιc, ησтяι ηαѕтσραтα Ɛяιc Sαα∂є ιη šє ηєк∂σ.

Ƶα zαčєтєк яαвιм νѕαנ 5 ηєχтσν. Ƶяανєη ηєχтα тυ∂ι ηαριšι, к∂σ мιѕℓιš, ∂α נє ∂яυgα σѕєвα.
Čυυѕ
28. junij 2015
neeeext!!
loic?
zayn?
mans?
robi?
še kdo ?
28. junij 2015
u173906
u173906
next!!
28. junij 2015
*Niall *Dick pozabla si tvoje ugibanje
28. junij 2015
u176354
u176354
neeeext!! Robert Patinson?
28. junij 2015
še 2 nexta <3
28. junij 2015
u173652
u173652
next
28. junij 2015
še 1 next
28. junij 2015
next
nwm vrjetn punca kdo pa je se mi pa ne svita nč
28. junij 2015
Ugibam
V tej zgodbici sta Eric Saade in Tone Damli
Next
30. junij 2015
PART 1

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ah. Pa začnimo. Ime mi je Tiffany. 18 let. Ne, to ni prav. Tiffany Alice Saade. 18 let. Imam enega brata. Je totalno budalo. Vse punce letajo za njim. Ja, to je Eric Saade.

Okej, to je bil malo zadržan začetek. Haha. No vglavnem, to sem jaz:

Jap, grozna sem. Delam v lokalu čez cesto. Vsake toliko časa pride Eric in mi nalašč "pomaga", da razbije kakšen kozarec ali dva. Potem moram pa jaz pospraviti. Včasih v službo z mano pride tudi moj najboljši prijatelj, kužek Rob. Je kavalir španjel. Dobila sem ga za 16. rojstni dan, ker do takrat mi mama in oče nista pustila psa, Eric pa ga je lahko imel. Saj je samo 7 let starejši od mene. Ni fer. Vsake toliko časa grem na bližnjo kmetijo jahat. Ko jaham, se sprostim. Najraje imam konja po imenu MonTour. Ko je Eric enkrat poskušal narediti selfi za njim, ga je brcnil. Saj si tako ali tako zasluži. Nisem še imela fanta, vendar mi ga je Eric seveda poskušal najti. Ni mu uspelo, saj mi je predstavil par svojih pokvarjenih prijateljev. Vam rečem, OBUPNI so. Nekoč mi ji je eden prinesel tangice. Podarila sem jih Ericovi punci, ki se jih je razveselila O_o.
Danes sem sedela v lokalu in se pogovarjala s prijateljico na telefonu. Nenadoma v lokal vstopi kar čeden tipček z sončnimi očali. "Oprosti, prekinit moram, v lokal je ravno prišel čeden tipček!!!!!" Prekinila sem. Usedel se je. Šla sem k njemu in vprašala: "Želiš?" "Kapučino." šla sem in mu pripravila kapučino. Vrnila sem se in mu ga prinesla. Počakala sem, da je popil. Šla sem, da bi plačal. "Gotovina ali kartica?" "Kartica." Ko je plačal, je iz žepa izvlekel bankovec za 20€ in mi ga dal. "Visoka napitnina za čedno punco." "Hvala." Prinesla sem mu še račun, da bi se podpisal. "Podpiši se na oba računa." Počakala sem, da se je podpisal, nato pa je vzel račun, se zahvalil in odšel. Pogledala sem, kaj je napisal na račun, ki je ostal zame. Pisalo je:

031 356 983

Call me!

xoxo Robert.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja vem....... 1. next je obupen
30. junij 2015
neeext!!
30. junij 2015
u173652
u173652
next
30. junij 2015
še 2 nekšta <3
30. junij 2015
neext
01. julij 2015
next nujno!!! + nova bralka
04. julij 2015
Next
23. julij 2015
Ok folk......... končn next za to obupno zgodbico

CHAPTER 2
Začudila sem se, zakaj mi tip, ki sem ga komaj spoznala, če lahko temu tako rečemo, že kar takoj da telefonsko in razkrije ime. Ne vem, ali naj ga pokličem, ker mu nisem videla oči, ker jih je skrival za sončnimi očali. Zasanjana sem strmela v sliko na steni, na kateri je bil naslikan volkodlak in zraven polna luna. Nenadoma v bar prihrumi Eric s svojimi pohotnimi prijatelji in z roko ploskne na šank. "Sestra, pet piv, pa hitro!" se zasmeje, nato pa se z prijatelji usede na mizo pri oknu in se zaplete v dolg pogovor. Odnesla sem jim pijače in se skoraj spotaknila, ker je enemu izmed prijateljev na tla padel vžigalnik. "Če hočeš kaditi, spokaj ven." sem mu zabrusila, tip pa je brez besed vstal in šel ven na čik. Eric vstane in prijateljem pomigne, naj mu sledijo v stranišče. "Aha, Tiff, posodi mi tisto ogledalo, ki ga imaš za ličenje." "In zakaj ga gospod Popolni rabi, če smem vprašati?" Opazila sem, da je za plaščem skrival vrečko z belim praškom. "Kar misli si. Če si na koki, si ga najdi sam. Povedala bom mami." "Bla bla bla." se je namrdnil, nato pa se vsedel nazaj za mizo. Kaj si bo še izmislil. Ko so končno spokali, sem morala zapreti. Jutri dela Pat, lahko bom doma kaj počela. Naslednji dan sem se zbudila ob šestih, šla na zajtrk in se oblekla. Potem sem se odpravila v šolo. Račun z Robertovo telefonsko številko sem pospravila v denarnico, mogoče ga bom pa res poklicala. Na šolskem dvorišču je takoj proti meni v visokih petah stekla Tanya, prijateljica, s katero sem včeraj telefonirala. "Tiffany!!! Zdaj mi pa vse do ZADNJE pikice povej, kakšen je bil tisti tipček!!!" Zasmejala sem se, nato pa sva se usedle na zid in vse sem ji povedala. "Imel je sončna očala in usnjeno jakno, pa rjave lase. In glej, na račun je napisal tole." Pokazala sem ji račun. "Iiiii, Robert! Seksi ime. Ga boš poklicala?" "Ne vem še." "Ah daj no, fanta MORAŠ dobiti." Zasmejala sem se, nato pa je zazvonilo. Odpravili sva se v razred.Usedli sva se na svoja mesta. Poleg mene je bilo prazno, saj so učenko, ki je tu sedela, ubili. Zmeraj je bila nekam bleda. Vstopila je ga. Anderson. Njej je nekdo sledil. Pogled sem odmaknila od knjige in pogledala gor. Mojbog. Nov učenec je bil Robert, tisti Robert, ki je včeraj prišel na kavo. "Dobro jutro, učenci." je rekla ga. Anderson. "Nekoga vam moram predstaviti. Tole je Robert, ki bo vaš novi sošolec. Malo mu morate razkazati šolo, ker se še ne znajde." Vedela sem. Andersonka ga bo poslala sedet k meni. "No Robert, usedi se k Tiffany. Tam je edino prosto mesto." Robert se je Andersonki bleščeče nasmehnil, nato pa se je parkiral zraven mene. "Samo nekaj grem v zbornico pogledat." je rekla ga. Anderson, nato pa izginila. "Natakarica." je rekel Robert, jaz pa sem se ozrla k njemu. Prva tarča: njegove oči. Bile so rjave in lepe. Oblečen je bil v kavbojke in majico s kratkimi rokavi, čeprav smo bili sredi januarja. Na rami je bil tetoviran. " Ja, jaz sem natakarica." sem nezainteresirano rekla. "No, očitno me ne rabiš poklicati, saj bom od zdaj naprej tvoj sosed." "Najbrž že." Morala sva nehati klepetati, ker je učiteljica prišla nazaj v razred. "Imam novico. Delali boste referate v paru, na to, kar zdaj delamo." Obravnavali smo odraščanje in razvoj človeka. Že sem slutila, kaj nama bo dala za delati z Robertom. "Pa začnimo kar pri vama, Tiffany in Robert. Vidva bosta obdelala spolnost." Zadetek v polno. Zdaj pa moram z Robertom delati referat o seksu. Najhujša nočna mora. "V redu, učiteljica." je rekel Robert in stopil po navodila. Pouk je minil hitro, in ko sva z Tanyo stopili na šolsko dvorišče, sta tam stala dva fanta, eden je imel črne lase, drugi rjave, in oba sta bila oblečena tako kot Robert, v kavbojke in kratko majico, in imela sta celo isto tetovažo. Mimo naju je švignil Robert, stopil k fantoma, in udaril brofist (sorite, nemorem se bolšiga za kepco spomnt ) Šli so. Poslovila sem se od Tanye in se odločila, da grem jahat, da si zbistrim misli. Doma sem se preoblekla v jahalne hlače in obula škornje, sedla na motorno kolo in se odpeljala do konjev. Tam je bila Mel, ki skrbi za njih. Pozdravila sem jo, nato pa stopila po kobilo z imenom Shira, ker je Mel ravno na MonTourju učila malo deklico jahati. Ker v maneži ni bilo več prostora, sem se odločila, da bom šla na teren. Shiro sem skrtačila, jo osedlala, zauzdala, in sedla nanjo. "Dobro, punca, zdaj pa v galop!" sem rekla, Shira pa se je nato veselo pognala v galop. Šli sva v gozd. Po pol ure sem nenadoma zaslišala šum. Ustavila sem Shiro in pozorno prisluhnila. Slišala sem težke tace, ki so čmokale po blatu. Zaslišala sem renčanje in se obrnila. Med grmovjem je stal ogromen volk rjave barve in umazanih tac, ki je renčal. S Shiro sva zbežali.

Robert P.O.V.

Ko sem stopil iz šole, sta me Jacob in Quil že čakala. Veselo sem stopil do njiju, dal vsakemu brofist, in mahnili smo jo. Doma sem odložil stvari. "Fanta, gremo zdaj v gozd?" sem se zasmejal, Jacob pa je pritrdil: "Jasno stari." Peš smo šli v gozd in vsak v svoje grmovje. Slekel sem hlače in majico, ju zvil in si ju zavezal okoli noge z usnjenim paščkom. Potem se se preobrazil. Lepo je bilo spet stati na tacah. Danes so bile malo težje zaradi blata. Otresel se in kmalu opazil rdečkasto rjavega volka in čokoladnega volka. "Brrrr, blatno je" sem v mislih slišal Quila, nato pa še sam pritrdil. Nenadoma sem zaslišal topotanje kopit. Bil je konj, ki ga je verjetno kdo jahal. "Čakajta fanta, pogledat grem, kje je ta konj. Stpoil sem izza grmovja in opazil sivo belega konja, na njem pa je sedela punca. Že na prvi pogled sem opazil, da je bila Tiffany, ki me je zgroženo pogledala in odgalopirala stran. Sem res tako grozen? Šel sem nazaj in fantoma povedal, da pojdimo raje obiskat naše. Preobrazili smo se nazaj in šli k Emily. Ko smo stopili noter, smo najprej videli Leah, ki je brala knjigo, za mizo pa so sedeli Sam, Embry in Jared, ki so kartali. Seth je igral igrico na telefonu, Emily pa je pestovala Claire, ki je vsa navdušena takoj stekla h Quilu. "Quil! Gleva na plaaažo!" je zavreščala, Quil pa jo je dvignil v naročje. "Clala in Kvil gresta na plažo za ceeeeeeel dan! Kvil bo cist mokeel!" je rekla in zaploskala, potem pa sta že izginila na plažo. Med tem časom je iz stranišča prišel Paul, z katerim sva pozneje klepetala.

25. julij 2015
u173652
u173652
next lepo je
25. julij 2015
u197306
u197306
Next
25. julij 2015
Nexte
25. julij 2015
next
25. julij 2015
neeext čimprej
26. julij 2015
next
27. julij 2015
CHAPTER 3

Šla sem domov. Razmišljala sem o tistem ogromnem volku rjave barve, ki sem ga srečala v gozdu. Nekaj sem brala, ko je nenadoma pozvonilo. Šla sem odpret. Pred vrati je stal Robert, s sijočimi rjavimi lasmi in toplimi medvedasto rjavimi očmi, ob katerih se kar stopiš. "Grem lahko noter?" je vprašal, potem pa sem ga spustila noter. "Lepo imate." je rekel in mi podaril še enega njegovih bleščečih nasmehov. Zardela sem. Na srečo tega ni videl. "Bi kaj spil?" "Prosim, kozarec vode." Šla sem v kuhinjo in mu nalila vodo. Sedel je na stopnicah. Usedla sem se zraven njega. "Zakaj si pravzaprav prišel?" sem ga vprašala. "Ah, starši so me nagnali iz hiše.Prijateljev ni doma, pa sem prišel k tebi." "No, super." Potem sva delala referat, potem pa sva se še pogovarjala Po stopnicah je prihrumel Eric. "Aha! Sestra, slab okus imaš! Kako si lahko prijateljica s to budalo?" Zasmejal se je, Robert pa je nenadoma vstal. Erica je prijel za roko. "Vzemi zase." "Ne, ti peder." Roberu je očitno prekipelo. Erica je močno klofnil, nato pa skozi vrata izginil v gozd. Videti je bil kar pošteno jezen. Šla sem v sobo in se zjokala. Kako mora biti Eric tako nesramen? Ob Robertu sem se počutila varno, potem pa ga Eric zafrkava. Jokaje sem sedela eno uro, ko sem nekaj zaslišala. Na balkonu je stal Robert, brez majice in oblečen v kratke hlače. "Robert!" sem se zadrla, nato pa mu stekla v objem. Usedla sva se na posteljo, in govoril mi je, da je vse v redu. Hlipaje sem izdavila: "Robert, ti si moj najboljši prijatelj. Ob tebi se počutim varno." "Ja ja, že prav." je rekel in me poljubil na čelo. "Pridi, predstavil ti bom prijatelje." Šla sva kar peš, ker je bilo blizu. Pri Emily je bilo veselo. Okoli je tekala Claire, Quil pa jo je lovil. Vsi fantje in Leah (ki je je zmrdovala v kotu) so imeli enake tetovaže kot Robert. Prav rada bi živela tam. Pili smo kavo in se smejali.

Nimam idej
27. julij 2015
next
27. julij 2015
next
27. julij 2015
awwww pikija haha
neeext
27. julij 2015
u190499
u190499
Next