Forum
Saj najbrž veste kako so te Virtualne Bradavičarke (če neveste mi pišite na ZS).
________________________________________________________________________________________

UČITELJI

Vsak učitelj (razen mene) lehko poučuje 1 predmet.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Predmeti:

Vrtenje časa=> PROSTO
Napoji=> KIAAIK
Spreminjanje oblik=> PROSTO
Zgodovina čaranja=> KIAAIK
Vreme=> PROSTO
Letenje=> PROSTO
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRIJAVNICA ZA UČITELJE:

Ime:
Priimek:
Starost:
Predmet, ki ga boš poučeval:
Slika:
Forum tema kjer boš poučeval (razred)+LINK:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spraševanje napovete 1 dan prej, test pa vsaj 3 dni prej. Ko poveste novo snov na koncu vprašate: "Ali je kakšno vprašanje?" ter nato počakate 1 dan in jim odgovorite. Nato pa vadite dokler ne poveste nove snovi in ali napoči čas za test.
________________________________________________________________________________________
UČENCI

Vsak učenec se odloči katere 4 predmete bo obiskoval.
PREDMETI:

enaki predmeti kot pri učiteljih.
Vsakemi predmetu se lahko prijavijo 3-5 učencev.
PRIJAVNICA UČENCEV:
Ime:
Priimek:
Slika:
Starost:
Kasneje vam bom dala link trgovine kjer boste lahko kupovali pripomočke za čaranje, obleke,...

Denar boste dobivali od točk, ki vam jih dajo učitelji. Toliko točk kot dobiš toliko € imaš. No ker pa seveda želijo učitelji kaj kupiti jim bom jaz devala denar.

Se boš prijavil??? Mimogrede jaz sem Ashley Olsen.

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. marec 2012
Ime: Mery-Kate
Priimeklsen
Starost: 26
Predmet, ki ga boš poučeval: letenje

Slika:

Forum tema kjer boš poučeval (razred)+LINK:
Naslov bo: Letenje-MAGIC

(link dam kasneje)
05. marec 2012
ok