Forum
u136908
u136908
нello!
jα, ѕαj veм... ғejĸαм. ѕe oprαvιčυjeм. zɢodвα вo ɢovorιlα o 11-leтɴeм deĸleтυ po ιмeɴυ lιѕѕα. υpαм, dα вoѕтe вrαlι! вo podoвɴe ĸoт нαrry poттer.

¤LISSA¤
"Lissa! Pridi narediti kosiloo!" To je bil že stoti klic moje ZELO tečne tete. "Saj že grem," sem jezno zamrmrala in odložila knjigo. Ko sem vstala, sem pri tem prevrnila še stol, ki je padel na namizno lučko. Ta se je seveda raztreščila. Hitro sem stekla v kuhinjo in se poskusila vesti čim bolj normalno. "Kaj se je slišalo?!" je name zavpil stric. "Ste razmišljali o ustni vodici?" sem si zamrmrala v brado. "Kaaaj?!" se je spet zadrl stric Gordon. "Nič, nič..." sem se izmikala. Rešil me je moj starejši brat Kewin. Obožujem ga! Sicer je včasih ZELOOOO tečen, ampak vseeno je v redu. Starša ga imata rada celo bolj kot jaz. Toda Kewinu na kraj pameti ne pade, da bi me priljubil! Torej, rešil me je Kewin. In sicer tako, da je privihral v kuhinjo in se zadrl: "Kaj bo za kosilo?!" Teta Hanah ga je začudeno pogledala. "Vprašaj Lisso," je dejala kot v šoku. Kewin se je obrnil k meni in me pričakujoče gledal. Skomignila sem. "Grem gledati TV!" je razvajeno rekel Kewin. Tisto jutro je bila malo čuden.
Torej, sem Lissa Mary Potter, stara sem pa 11 let. Kewin je star 12 let in hodi na osnovno šolo Kumara. Ah, saj se hecam! Oba hodiva v osnovno šolo Jacka Roddrigsa. Sovražim to šolo. Je neurejena, na hodnikih in na WCjih smrdi kot, če bi se odpravil na izlet v kanalizacijo... Aja, jaz:

Na čelu imam brazgotine. Najprej sem mislila, da so mozolji, vendar, če jih pogledaš od blizu izgledajo kot ozvezdje. Na sredini pa je ena večja, bolj okrogla. Luna, torej. Na sliki se ne vidijo, toda imam jih tam, kjer mi lasje prekrivajo čelo. Da, prav tam so nenavadne brazgotine. Kewin:

Stric in teta nista NIKOLI prijazna z mano. Gordon in Hanah:

nextam? vam je ušeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. junij 2013
deeej mal oglašuj pa bo fain šlo naprej
25. junij 2013
aia pa next
25. junij 2013
next
25. junij 2013
u136908
u136908
Ah, sej oglašujm... aja pa hwala za nexte!
26. junij 2013
u61292
u61292
next
a bi kdo brall
http://www.igre123.com/forum/tema/in-lt-3story-in-lt-3/55454/
sorry za smetenje
26. junij 2013
u136908
u136908
The Sarchi: sej je ok

Klikni!
¤LISSA¤
Za kosilo sem pripravila lazanjo. Mojo najljubšo jed.

TAKO omamno je dišalo, jaz pa sem bila TAKOO lačna... "Ampak, ne. Spet bom dobila kakšno klofuto," sem si odločno zamrmrala v brado. Sploh nisem opazila, da za mano stoji stric Gordon. "Kakšno klofuto?" me je citiral. "Res bi se obneslo, pri taki trmasti punci, kot si ti! Kje je kosilo?! Kewin je lačen!!! Dajmo, dajmo, dajmo!!!!" Stric me takole preganja že od malih nog. Od takrat naprej, ko sta me s teto posvojila. Ne vem kako sta umrla moja starša, saj mi stric in teta nikoli nočeta povedati. S tem sem se že zdavnaj sprijaznila, toda nisem se sprijaznila z nesramnostjo. Ko smo se vsi posedli, je začel Kewin kar metati vase lazanjo. Ko pa sem hotela za vilice poprijeti še jaz, me je teta prijela s svojo debelo roko. "Pogovoriti se moramo," je zahreščala. Navdušila sem se. "Super! Tudi jaz bi se rada pogovorila za vama," sem veselo dejala. Opazila sem njun ubijalski pogled in takrat sem se zavedla, da sem šla predaleč. Stric je zarjovel: "TUKAJ NIMAŠ PRAVICE, DA SE OGLAŠAŠ!!! NIMAŠ JE!!!!" Planila sem v jok. Ko sem obraz zarila v dlani, sem s kotičkom očesa opazila Kewina, kako je oblizajoč se na svoj krožnik naložil že četrti kos lazanje. Tudi ta kos je, kot vsi drugi, hitro romal v njegov želodec.
"Zakaj sta taka z mano?! Kuham vama, vama perem, likam, hodim v trgovino, pospravljam in še in še! Ampak vama dvema to ni dovolj!! HOČETA DA ŠE HODIM V SLUŽBO ALI KAJ???!!!" Takrat sem bila res besna. Vstala sem od mize in razjarjeno odšla v majhno sobico na koncu hodnika v pritličju. Tako, sem pomislila, zdaj sem vsaj povedala, kar sem vedno hotela. Utrujeno sem zavzihnila, zazehala in se kot ubita zvrnila na posteljo ter tam zaspala...
Next?
26. junij 2013
u61292
u61292
nexttt
26. junij 2013
neeeeeeeeeext <3
26. junij 2013
heeei, mene jutri ne bo, ker mam zobozdravnika, pa z družino gremo nekam. Tak, da če mi lahka opravičiš?
27. junij 2013
u111868
u111868
neext!
27. junij 2013
u136908
u136908
Opravičim naj te? O si verjetno mislna za kak top model, a ne?
27. junij 2013
u111868
u111868
kdaj bo next?
27. junij 2013
u136908
u136908
Ga zdejle pišem
PS: hwala, ker bereš
27. junij 2013
u111868
u111868
super
27. junij 2013
u136908
u136908
Hwala za nexte!

(Se premika)
¤LISSA¤
Zbudilo me je trkanje na vrata. "Hej, Lissa! Pridi pogledat nekaj!!" je zavpil Kewin. Nejevoljno sem vstala in godrnajoč se odpravila za bratrancem. Ustavil se je v dnevni sobi. S pogledom sem sledila njegovemu prstu in zagledala čisto majhno okrasno novoletno jelko. "Vau, nisem vedela, da jo imamo," sem se začudila. Kewin je zagodrnjal in se ulegel na kavč. "Vsega pa ti ni treba zvedeti! Saj sploh nisi moja sestra!" je skoraj zavpil name. Besedo "sestra" je izplunil, kot da ni hotel, da bi ostala v njegovih ustih. Stopila sem korak nazaj in spet pogledala k smreki. Zazdelo se mi je, da je nekaj POD njo. Stopila sem k njej in izpod jelke zmagoslavno privlekla zavitek. Seveda nisem pričakovala, da je ZAME. Vendar me je vseeno zanimalo... Ko sem si ogledovala nenavadno zavito darilo je v sobo planil stric, za njim pa je stopicala teta. "Taat! TAT! LOPOV! ODERUH!!!" se je vražje glasno drl Gordon. Najprej nisem vedela, kaj se dogaja, ampak potem sem se zavedla, da stric kriči... name? Iz strahu sem iz rok izpustila zavitek in ta je padel na tla. Stric je bil videti kot podivjan buldog, teta pa je pred usta nastavila svojo predebelo roko. Kewin je vstal, a le zato, da je odšel po čips. Ko ga je prinesel, je začel cmokati, mrmrati, mljackati in rigati. Toda vsi, raten njega, smo ostali v enakem položaju. Potem pa je stric počasi pobral darilo, ga počasi nastavil nazaj pod jelkico, potem pa postal hiter. Kakor blisk me je prijel za zadnji del glave in mi glavo potisnil tako, da sem gledala v tla. Odpeljal me je do moje sobice in me vrgel vanjo. Pri tem sem padla na črepinje namizne lučke, ki sem jo razbila prejšnji dan. Stric je zapahnil vrata in odšel. Jaz pa sem obležala na tleh, s krvavo roko in z objokanim obrazom. My life sucks!

¤PROF. NA BRADAVIČARKI¤
"Profesor! Profesor. Končno sem vas našel," mi je zadihano povedal kolega. "Kaj pa je?" sem
začudeno vprašal. Zajel je sapo in vprašal: "Ali ste poslali vse sove? Tudi k bunkeljnom?" Pomislil sem in se poskusil spomniti. 79.276-tim otrokom je bilo treba poslati sovo s pismom. Pobrskal in pobrkljal sem po svojem spominu. "Ne, ne vseh," sem končno dejal. "Leše ena sova je ostala, otroka pa sta dva... Kaj naj sedaj? Druge sove bodo tako izmučene, da se jim ne bo dalo nikamor več iti po njihovi vrnitvi. Samo zaspale bojo." Kolega se mi je nasmehnil izpod brkov in malce jezno rekel: "Potem pa se nečesa spomnite. In to hitro, prosim." Potem je odšel svojo pot. Odprl sem usta, da bi mu nekaj zaklical nazaj, a se je že izdejanil. Ni mi preostalo drugega, da se tudi jaz.
Next?
27. junij 2013
u111868
u111868
neeext!!!

+ sori za oglaševanje ampak rabim ljudi

torej link: http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-%28z-vseh-podrocij!%29/57451/1
27. junij 2013
u136908
u136908
Ni panike! sm se že prjaula
27. junij 2013
u111868
u111868
kok nextov rabiš? da vem kk dougo bom mogla še čakat
27. junij 2013
u136908
u136908
Nwmm.. še.. enga?
28. junij 2013
u111868
u111868
ok grem mal oglašvat
28. junij 2013
u136908
u136908
Tnx :**
28. junij 2013
u111868
u111868
super na moji temi je že oglašeno
28. junij 2013
u136908
u136908
Sm vidla, ja
28. junij 2013
next
01. julij 2013
u136908
u136908
Ej, fuuuul sorry sam nism mogla prej, res

(Klikn)

¤LISSA¤
Ko sem takole jokala na hladnih tleh, sem pomislila na starša. SIGURNO sta bila bolj prijazna kot teta in stric. Potem sem se spomnila na stvari, ki sta mi jih zapustila starša. V trenutku sem nehala jokati. Stopila sem na posteljo in iz omare nad njo vzela staro leseno škatlo. Odpihnila sem prah z nje in jo počasi odprla. Prva stvar, ki sem jo zagledala je bila rumenkasta ovojnica. Vzela sem jo v roke in iz nje potegnila star, zelo star papir. Ker je pisava na njem že malo zbledela, je bilo težko prebrati.
"Draga, draga Lissa!
Ko zdajle to bereš, si verjetno že velika punca. Oproščava se, da ne moreva biti s tabo. Toda tako je življenje, in z tvojim očetom, Williamom, misliva, da si dovolj stara, da greš stran od tete in strica. Ko boš dobila pismo, pojdi tja. Tam boš varna in..." sem zamrmrala. Brala sem z lista, ampak od nekje naprej se ni več dalo. William in Christine. Tako je bilo ime mojima staršema. Ampak nisem razumela; kam naj grem? Kakšno pismo? Tam bom varna... Pred čim ali... kom? Pokukala sem v škatlo, sluteč, da je tam še kaj. Imela sem prav: tam je bil tudi ključ. Vendar ne navaden ključ. Bil je resnično nekaj posebnega in nenavadnega. Še malo sem pobrskala in na dnu je ležal prenosni računalnik. Zavzdihnila sem in vstala. "Ves ta čas sem ga imela pred nosom, pa ga nisem uporabljala?!" sem živčno, a kar glasno zavpila. Roko sem položila na čelo in še enkrat zavzdihnila. Povlekla sem prenosnik iz škatle in ga prižgala. Nato sem celo popoldne buljila v njegov zaslon.
Next?
01. julij 2013
u111868
u111868
neext!
uf škoda zanjo ;D
01. julij 2013
neeext
02. julij 2013
next
03. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani