Forum
u150010
u150010
To zgodbo pišem z mojo Karin

Bo blo brez mess. in to ja

Pisale bova v dveh osebah

Vsedla sem se v vlak.Zaprla oči in razmišljala,razmišljala o mojem prvem potovanju v Rim z vlakom.Svetlobni žaki so mi prodirali skozi oči.Umirajoč glas tresočega se vlaka,ki drvi po tirih v neznano.Odprem oči in se odločim da se grem malo razgledati po vlaku.Ljudje belega obraza strmijo vame,kot da sem iz marsa. Moj pogled se ustavi na pogledu na lepo pokrajino,ki drvimo skozi njo. Vsedem se nazaj na sedež in gledam skozi okno. Pogledam na uro. Ura je že 15.00. Točno 7 ur se že vozimo. Upam samo da bomo kmalu prispeli.

...Zaspim.Zbudim se ob pogledu na lepe znamenitosti Rima. A še vedno se peljemo,čepav smo že v Rimu nismo še prispeli. Obrnem se k oknu in vlak se ustavi.
u152357
u152357
neeeeeeext <3
03. februar 2014
u164044
u164044
neeeeexxxxxxxxtttttttt
03. februar 2014
nekštttttttttt
03. februar 2014
next
03. februar 2014
neeext(:
03. februar 2014
u160014
u160014
neeext
03. februar 2014
*Joe Color*

''Ne, ne jezi se zdaj name! Jaz ti nisem nič naredil!'' Rečem Cherry ter stopim korak nazaj. Ona mi nameni zloben pogled in odide iz stanovanja. Usedem se na zofo in dam glavo med roke. Vedno se le kregava, to sploh ni več ljubezen. Očitno je, da me vara. Noče me več tam. Odganja me proč, ne z besedami ampak z prepiri. Mogoče bi jo mogel pustiti? Ampak nemorem, ne morem biti sam v tem osamljenem svetu. Da si zbistrim glavo grem na sprehod po Rimu. Rim, moje mesto.

Hodim ob cesti, samo da zbežim proč od misli. V daljavi slišim umirjen zvok železniških tirov. Vlak prihaja. Mogoče me bo tam čakala punca mojih sanj? Začnem tečti do železniške postaje. Hočem da Cherry postane preteklost. Stojim na železniški postaji, pred mano se vstavlja vlak. Čakam. Čakam na trenutek ko bom zagledal dekle, popolno zame. In takrat, kakor, da bi bile vse moje želje vslišane, jo zagledam...
-----------------------------------------------------
neext?
-Next da Špelaa <3
03. februar 2014
nextt
03. februar 2014
next
03. februar 2014
u164044
u164044
neeeeeexxxxxxxttttt
03. februar 2014
nekšttt
03. februar 2014
neeextt
03. februar 2014
u163915
u163915
Next
03. februar 2014
neeeeeextttttttttttt!
03. februar 2014
u150010
u150010
...Stopim iz vlaka,ter ga zagledam. Zagledam fanta mojih sanj.Nočem buljiti v njega ampak se ne morem opreti njegovi lepoti. Ne morem.Strimm v njega on pa mi mižika,skoraj že padem v nezavest ko zaslišim znan glas.
'Gospodična McWinner?'
'Ja,jaz.In vi ste?'
'Gospa Simmer.Pričakujemo vas v hotelu,ki ste si ga razervirali.'
'Aha.Seveda'
'Stopite z mano prosim'
Še zadnjič ga pogledam in se mu rahlo nasmehnem.A ne za dolgo,ker me je gospa Simmer vlekla za seboj.
'Tako,tukaj sva.Tukaj so vaši hotelski ključi številke 202.'
'Prav,bom samo našla sobo.'
'Seveda.Lep dan vam želim.'
'Enako.'
Moja soba je bila številka bila je čisto v zgornjem nadstropju hotela.Zato sem šla z dvigalom.Z malo težave sem le našla sobo.Odprem vrata hotelske sobe in strmim vanjo.Tako lepe sobe pa še ne.Moj oče je bil bogat ampak je umrl.Umrl,ker je zbolel za rakom pred 3 leti.Mame pa nisem poznala.Oče mi je pustil denar,da mi nič ne bo manjaklo in pred njegovo smrtjo je razreviral to sobo in hotel samo zame,da si bom lahko nekega dne ogledala Rim.Rahle solze so mi pritkle na lica,ampak so hitro izginile. Vse sem razpakirala in dala stvari v omaro. Odločila sem se da gre.Grem.Šla sem po lepem mestu Rim.In ne že spet vidim njega kako se sprehaja par metrov pred mano.Upam samo da me ne opazi.

nexxt
03. februar 2014
next
03. februar 2014
nnnnnnnneeeeeeeeeexttttttttttttt
03. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg