Forum
u207906
u207906
Sm Wind L. No ubistvu Lara. Wind L. je samo moj uzdevek... hodim na šolo What about love like magic. kar dolgo ime. moja mama je ravnateljica. jaz jo včasih kličem mami a ponavadi Mrs.Doddle. ker se tako piševa. imam 5 BFF. slike mene in mojih bff:
jaz:

Anja ČOKI (Sladkost):

Maša FIRE M. (OGENJ)

Eva WATER E. (voda):

Ema ICE E. (led):

Marja NARI (narava):

moj oče pa bere misli...

Boš bral/a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. februar 2016
u204209
u204209
Next
05. februar 2016
u207906
u207906
pomota moja mama ima veter jas mam strelo sm Tunder L.
SLIKA:

(gif)

PS. Moja mama je tisto zgoraj ko sm rekla d sm js
moj oče (Leonard):

izgleda skrivnostno kajne? ker bere misli je tak
06. februar 2016
u206957
u206957
Next
07. februar 2016
u204209
u204209
Next
07. februar 2016
a bi že dala Next!?
08. februar 2016
u207906
u207906
Enkrat smo šle z dekleti na sprehod po gozdu škratjih dalmatincev. Čudno naju je eden od njih pogledav... Aja dobri stari Larlo.. Kje je pa Karly?(je vprašala Nari ker je on njen fant)(mislim da zato ker ima največje sixpake v njihovem gozdu)
Larlo je njegov brat dvojček čeprav ju enostavno prepoznaš zaradi Karlijevih sixpakov... Zanimivo da je vsak naš fant nekje iz bližine a ni nihče istega naroda... Ampak dovolj razpravljanja o fantih pojdimo nazaj k našem dnevu.... Potem smo se čudile zakaj nas Larlo tako čudno gleda. Potem pa nas je odpihnilo v grm... Ugotovile smo da nas cel gozd nqpada! Da nebi prišli do gradu smo se začele boriti! Nari jih je zaprla v drevesa, Čoki jim je metala bonbone da so postali bolj poskočni, Ice E. jih je ukleščila v led, Water E. je polila led z vodo da je postal bolj trden, Fire M. je prižgala tla v leto in v ledu je nastajala peklenska vročina in vsi so se potili, za konec pa sm jaz s strelo udarila notri (v led, vodo, in ogenj) in potem so omagali tako smo spet zmagale..... A potem smo ugotovila da je prišel njihov vodja Loreli ki je od nekdaj zatreskan vame. Potegnil me je na stran in potem....... 3-4 nexti za nadaljevanje
PS. Upam da dobro pišem...
08. februar 2016
u207906
u207906
Ali pišem tako dolge nexte dalše krajše?!!! Med komentarje napiši svoje mnenje!
08. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg